• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Apartmány Due Pini

Itálie, Eraclea Mare, Eraclea Mare

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Residence Due Pini - Eraclea Mare

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis letoviska

Jedno z nejmladších letovisek severního Jadranu je možno doporučit především těm, kteří hledají co nejpřijatelnější symbiózu moderní dovolené s přírodou. Pobřeží je lemováno dlouhými piniovými háji, pláže se zlatavým jemným pískem kromě zařízených pláží dokonce nabízejí i nikým a ničím nerušená zákoutí na hranici písku a vzrostlých pínií. Letovisko samé nabízí dostatek kaváren, restaurací i obchodů, za zábavou a za nočním životem s diskotékami je však nutno zajet do nedalekého města Eraclea nebo Caorle. Eraclea Mare je jednak typickým moderním letoviskem severní Itálie, zároveň si ale zachovává klid a pohodu malých a milých míst.

Z Eraclea Mare se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek nebo si vybrat další atrakce z nabídky výletů.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Eraclea Mare

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Eraclea Mare.

V sousedním letovisku Jesolo Lido můžete navštívit aquapark Caribe Bay, největší vodní park v Itálii, s nejvyšší skluzavkou v Evropě.

Popis objektu

Menší residence DUE PINI (Via degli Aceri) leží v centru letoviska, nedaleko pláže, od které ji dělí piniový háj. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, pračku, TV a prostorný balkon. Apartmán bilo má navíc klimatizaci a mikrovlnnou troubu. Ke každému apartmánu náleží kryté parkovací místo.

Vzdálenost od

pláže 350 m, centra s obchody 100 m, od ubytovací kanceláře cca 870 m

Pozice objektu v letovisku

klidné místo

Venkovní dispozice

oplocený areál

Sport

půjčovna kol, v agentuře, 10 €/týden

Ubytování

apartmán, bilo 4 -

ložnice s manželskou postelí, chodba s patrovou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem

()
přízemí, terasa, klimatizace, dle spotřeby, na vyžádání, 1,20 €/kWh, TV, satelit, lednice, pračka, mikrovlnná trouba, sprcha nebo vana, bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 16:30 do 19:00, odjezd od 08:30 do 09:30
apartmán, trilo 4 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky nebo lůžkem a výsuvným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem

()
1. patro, balkon, bez patrových postelí, TV, lednice, pračka, sprcha, bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, kryté, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 16:30 do 19:00, odjezd od 08:30 do 09:30

Cena zahrnuje:

pronájem apartmánu, delegát v lokalitě (cca od poloviny června do poloviny září),
trilo 4: spotřeba energií, při spotřebě do 10 kWh/den, jinak za poplatek 1,20 €/kWh, doprava

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, ložní prádlo, ubytovatel neposkytuje, nutno přivézt si vlastní, zvířata, malého vzrůstu, na vyžádání, za poplatek, 40 €/pobyt, vratná kauce 100 €/pobyt/apt, plážový servis k dokoupení, 80€/6 dní (NE - PÁ, 2021),
bilo 4: spotřeba energií, při spotřebě do 10 kWh/den, jinak za poplatek 1,20 €/kWh, závěrečný úklid povinně za poplatek 50 €/pobyt,
trilo 4: závěrečný úklid povinně za poplatek 60 €/pobyt

Informace o hotelu

Vyberte si termín

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Eraclea Mare leží v Benátském kraji v severní části Itálie. Najdeme ji asi 10 kilometrů od rybářského města Caorle. Pro svou bujnou vegetaci je destinace často označována přiléhavou přezdívkou "zelená perla Benátska". Téměř celá Eraclea je totiž pokryta hustým borovicovým porostem, který nejenže chrání před ostrým letním sluncem, ale zároveň propůjčuje místu nezapomenutelnou vůni a atmosféru. Eraclea je spíše klidnější rekreační destinací, která stojí v protikladu ruchu velkých turistických středisek. Eraclea Mare nabízí kvalitní ubytování za dostupnou cenu.

Kam se z letoviska vydat až vás omrzí užívání si moře a pláže? Určitě si musíte vychutnat kouzelnou Mort Lagoon, průzračnou písčitou lagunu s mělkým dnem táhnoucí mezi Eracleou Mare a ústím řeky Piave.

Turistiky si můžete užít dosyta při procházce stezkou Well-being path, která je samozřejmě rámována borovicemi. V okolí stezky se milovníci sportu mohou věnovat některému ze svých koníčků. V letní sezoně jsou ve zdejším přístavu pořádány kurzy plachtění pro dospělé i děti, fanoušci jízdy na koni zase mohou navštívit zdejší jezdecký klub a vydat se na projížďku po přírodě či k laguně. V blízkých městech jsou nejen pro rodiny s dětmi připraveny vodní a zábavní parky (Aquafollie, Aqualandia). Zde vás krom množství bazénů, skluzavek a tobogánů také čeká široká paleta sportů, od volejbalu přes aerobic až po spinning či bungee-jumping.

Autem či autobusem můžete dojet do přístavního města Terstu či kouzelných Benátek. Lodí se naopak můžete vydat na výlet po říční laguně do městečka Caorle, které je vyhlášeno výtečnou rybí kuchyní. Cena se pohybuje okolo 10 Euro za osobu

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 11 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec