od 7 090 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 5 512

Poloha

Malý penzion rodinného typu skládající se z několika budov leží v malém centru Succhivo na jihu ostrova, které je oblíbené díky umístění mezi vinicemi a sady citrusů. Nachází se v blízkosti malebného centra Sant Angela (600 m). Nejbližší pláž je vzdálena 10 minut chůze od hotelu. Zastávka linkového autobusu se nachází přímo u hotelu.

Vybavení

Hostům je k dispozici hotelová restaurace, udržovaná hotelová zahrada, malý vnitřní krytý bazén, venkovní termální bazén (35-38°C) s hydromasáží, který se nachází 80 m od hlavní budovy.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování v celkem dvaceti dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, v některých případech vysoušeč vlasů). Pokoje v hlavní budově budově jsou vybaveny topením, trezorem, na vyžádání se nabízí ubytování v pokoji s výhledem na moře nebo klimatizace (za příplatek).

Strava

Hotel nabízí polopenzi v hotelové restauraci, která zahrnuje kontinentální snídaně, servírované večeře o třech chodech. Kuchyně je tradiční napoletánská, k dispozici je také menu pro vegetariány. Místní speciality mohou hosté ochutnat také v celé řadě nedalekých restaurací.

Služby

V blízkosti hotelu se nachází tenisové kurty. Lehátka, slunečníky a sprchy u bazénu mohou hosté využívat bezplatně.

Pláž

Písečná pláž se nachází ve vzdálenosti přibližně 900 m od ubytování. Plážový servis je poskytován za poplatek.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 350 m
 • Vzdálenost od centra města 600 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Tenis ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Bar ano
 • Hotelová doprava ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,8/5
Invia

Výborné (88 hodnocení)

Ubytování 3,9/5

Strava 3,7/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,1/5

Tento hotel je 75. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 357 v Ischia.

Blanka Čížková Květen 2013

Datum pobytu: 3.5. - 12.5.2013

Hodnocení 5,0/5
Dovolená úžasná
Celkové hodnocení

Dovolená úžasná

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Odpovídal ceně zájezdu- bylo čisto a dodžovala se hygiena

Strava
Vyhovuje mi spíše strava vlastní. Ráda ochutnávám speciality navštívené země.

Ale k tomu musí být lednička. V19 hod. je pro mě pozdní večeře

Služby hotelu
bez problému

Pláž
Odpovídala prostředí kde jsme byli. Moře čisté

Byla tato recenze užitečná? (13) (1)

Jana Koláčková Srpen 2012

Datum pobytu: 18.5. - 27.5.2012

Hodnocení 5,0/5
naprostá spokojenost
Celkové hodnocení

naprostá spokojenost

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Filtrovat recenze

Anonym Červen 2020

Hodnocení 4,1/5
Itálie je sama o sobě krásná. Rozmanitá a divoká příroda, což některé destinace jsou jen pouhou rovinou Na ostrově je plno zeleně, krásy a skal. Ischia má takový ten správný nádech Jižní Itálie.. Bylo tam hezky, jen trošku dál na pláž a chodilo se do kopce. Jako dovolená to špatná nebyla, byl jsem tam 2x a je tam jako vedoucí hotelu sympatická Marisa. Jedná se o rodinný hotel a i její rodinní přís
Celkové hodnocení

Itálie je sama o sobě krásná. Rozmanitá a divoká příroda, což některé destinace jsou jen pouhou rovinou Na ostrově je plno zeleně, krásy a skal. Ischia má takový ten správný nádech Jižní Itálie.. Bylo tam hezky, jen trošku dál na pláž a chodilo se do kopce. Jako dovolená to špatná nebyla, byl jsem tam 2x a je tam jako vedoucí hotelu sympatická Marisa. Jedná se o rodinný hotel a i její rodinní příslušníci jsou sympatický. Jediný, kdo umí anglicky je Marisa.

Ubytování 3,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Docela dobrý, někdy jsem byl trošku nespokojen s neuspořádaným systémem.

Strava
Výborná, škoda, že to byla jen polopenze.

Služby hotelu
Na to, že se někde platilo za wifi, tak tady super a zadarmo. Další služby taky ok. Až na komáry.

Pláž
Člověk se trošku projde, není tam moc na výběr a některé cesty jsou zabarikádovaný, což je škoda. Jinak pláže, které jsem si nějak obešel i přesto, byly pěkné. Hlavně ta Maronti, největší pláž poblíž.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Miroslava H. Listopad 2017

Datum pobytu: 22.10. - 31.10.2017

Hodnocení 3,8/5
Dovolená na Ischii se nám moc líbila, zvlášť počasí nezklamalo, bylo krásně slunečno, příjemné teploty na procházky i posezení venku. Zapůjčili jsme si auto, kterým jsme navštívili všechna naše oblíbená místa, na Ischii jsem byla již po šesté, je to naše oblíbená destinace a doufám, že se tam ještě opět někdy vrátíme.
Celkové hodnocení

Dovolená na Ischii se nám moc líbila, zvlášť počasí nezklamalo, bylo krásně slunečno, příjemné teploty na procházky i posezení venku. Zapůjčili jsme si auto, kterým jsme navštívili všechna naše oblíbená místa, na Ischii jsem byla již po šesté, je to naše oblíbená destinace a doufám, že se tam ještě opět někdy vrátíme.

Ubytování 3,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Ubytování v malém penzionu Casa Nikola bylo příjemné, již jsme tam před lety bydleli. Tentokrát bylo nemilé pouze to, že jsme se po dvou dnech pobytu byli nuceni přestěhovat do jiného pokoje. Jinak vše v pohodě

Strava
V hotýlku jsme měli polopenzi, strava byla vcelku rozmanitá i chutná, na italskou kuchyni se nám zdála jen trochu málo kořeněná, ochucená. Ocenili jsme podávané ovoce jako desert a výborné místní vínko, bílé i červené. Mimo hotel jsme ochutnali skvělou zmrzlinu i výborné kapučíno, chutné bruskety a vynikající grilované kalamáry -naše oblíbené jídlo u moře.

Služby hotelu
SE službami hotelu jsme byli spokojeni, zaměstnanci byli milí a ochotní, ocenili jsme též zapůjčení županů.

Pláž
Moře bylo krásně čisté, ale v této době na konci října jsme se již v moři nekoupali, pouze jsme k němu chodili posedět, procházet se, dýchat slaný mořský vzduch. I tak jsme si ho krásně užili..

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Anonym Červenec 2017

Datum pobytu: 1.7. - 8.7.2017

Hodnocení 3,4/5
Dobrá poloha na výlety, dostačující snídaně a chutné italské večeře, piza k obědu za dobrou cenu hned proti hotelu, 3 různé pláže v dochozí vzdálenosti pro starší děti (zkratkou mimo hlavní silnici). Vybavení penzionu horší, ale odpovídá levnější ceně. Autobusová zastávka velmi blízko. Některé pokoje mají okna do rušnější silnice. Moře krásně čisté, celkový dojem rozhodně pozitivní. Bazén kousek o
Celkové hodnocení

Dobrá poloha na výlety, dostačující snídaně a chutné italské večeře, piza k obědu za dobrou cenu hned proti hotelu, 3 různé pláže v dochozí vzdálenosti pro starší děti (zkratkou mimo hlavní silnici). Vybavení penzionu horší, ale odpovídá levnější ceně. Autobusová zastávka velmi blízko. Některé pokoje mají okna do rušnější silnice. Moře krásně čisté, celkový dojem rozhodně pozitivní. Bazén kousek od hotelu.

Ubytování 2,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Pláž
Nejlépe se šnorchluje na pláži u přístavu v S. Angelu (cca 1 km od ubytování), ale na ležení není neplacená část zas tak čistá. Na velké plaži (cca 2 km) první týden v červenci překvapivě málo lidí. Nejbližší pláž (0.5 km) v zátoce hezká. I pětičlenná rodina tu v pohodě našla místo v neplacené části.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Anonym Červenec 2016

Datum pobytu: 8.7. - 17.7.2016

Hodnocení 4,2/5
užasna dovolena
Celkové hodnocení

užasna dovolena

Ubytování 4,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anna Bartošová Září 2015

Datum pobytu: 4.9. - 13.9.2015

Hodnocení 3,3/5
Neočekávali jsme nic zvláštního, po přečtení recenzí o objednaném hotelu, jsme nebyli zklamáni, ale bylo čisto, mravenci, které recenze avizovali všude byli pouze na balkonku, kde si chodili svými cestičkami a nás neobtěžovali, celkově spokojenost, pouze daleko na pláže, ale to se dá místními autobusy celkem dobře přiblížit, výlety byly super, delegátky příjemné a milé, ochotné, Patricie nás doved
Celkové hodnocení

Neočekávali jsme nic zvláštního, po přečtení recenzí o objednaném hotelu, jsme nebyli zklamáni, ale bylo čisto, mravenci, které recenze avizovali všude byli pouze na balkonku, kde si chodili svými cestičkami a nás neobtěžovali, celkově spokojenost, pouze daleko na pláže, ale to se dá místními autobusy celkem dobře přiblížit, výlety byly super, delegátky příjemné a milé, ochotné, Patricie nás dovedla až k zastávce autobusu, neb jsme nevěděli, na kterou stranu se po návratu z ostrova Capri máme vydat, místní řidiči jsou super, jezdí se dost na hraně, ale nezažili jsme ani škrábnutí, natož něco horšího

Ubytování 4,3/5

Strava 2,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 2,5/5

Ubytování
Hotel Casa Nicola je malý rodinný hotýlek, který je na větší rozloze, má i čtyři pokoje bez oken, ale dveřmi je dostatek světla, viděli jsme je z balkonu našeho pokoje, majitelka milá paní, pokojská pracovitá, vše bylo vždy super čisté, poklizené ustlané, bez chybičky.

Obsluha na naše poměry hrozně pomalá, ale nevadilo nám to, nikam jsme nespěchali, jenom to náš člověk, zvyklý prcovat efektivně nechápe, že "číšník" neodnese víc, jak talíře od jednoho stolu, pak se jde jen tak podívat na ulici, zpět do kuchyně projde a dva další talíře, nachystané na kraji stolu nechá ležet, to jen na okraj

Italové jsou milí, srdeční lidé, zdraví, usmívají se, ptají se, na jedné pláži nás místní občas možná z vnitrozemí upozornil na medúzy, já se pouze namáčela na kraji v písku a najednou opravdu, spálila či ožehla mně do břicha, rukou jsem ji chtěla odhodit, ale spálila jsem si i ruku, podobně, jako když se spálí kopřivou - tu jsem jednu jedinou taky viděla v té spoustě květin, keřů, stromů, oči mi přecházely, nešlo vše ani vyfotit, krása všude kolem silnic, cest, domů, které jsou jeden na druhém, pouze část nejvyšší hory není ještě zastavěná.

Materiál využívají místní z toho, co příroda dala, termální prameny v části, kde jsme byli ubytovaní, využívají místní rovněž v plné míře, to tak mít tady doma, hlavně v zimě.

Strava
Nic moc, očekávané rybí speciality nebyly, 2x byl stejk z větší ryby, jednou pstruh či makrela, na moji chuť bez chuti, do všeho rajčata, těstoviny různé, nejlepší byly lazaně, jednou bylo kousek kuřete, k masu pouze minipříloha zeleninová, snídaně stejné každý den, to se s Egyptem nedá srovnat, ale ni my doma nemáme snídaně pestré, tak to nevadilo, dalo se improvizovat s musli, opečenými tousty, cereální toustový chleba si asi hodně dlouho nedám, neb jsme ho měli každý den, ke kávě býval vždy koláč - asi piškotové těsto do chlebíčkové formy, někdy nahoře s ovocem, ovoce bývalo i po večeři - broskev, hrušky, slívy, žlutý meloun, jednou byla zmrzlina, na pití voda, minerálka, víno, ale nám nenabídli, ale pak si započítli při placení minerálku za každý den, brala jsem to, jako tringelt

Služby hotelu
Podle spolucestujících z autobusu se dá za stejné peníze dostat do lepšího hotelu, kde měli studený i teplý bazén, výhled na moře a blíž k pláži

Pláž
Daleko, ale jak jsem popsala výše, dá se busem docela dobře dojet blíž, ale chodit je zdravé, neuškodilo mi to, přestože mám artrózu druhého stupně a kolena a kotníky bolavé, po zlomeninách obou nohou nestejně dlouhé nohy, což delší chůzí způsobuje bolesti zad, nebolely, ani po cestě do a zpět busem, jinak čistý jemný písek, sice hrubšího zrna, než z druhé strany Itálie - loni jsme byli v Rimini - tam byl píseček jak pudr jemný, ale nevadilo to, v termálních pramenech se muselo dát pozor na kluzké oslizlé kameny, ale malá mola stačila k ponoření se do chladnější vody dál od břehu, jenom ti místní, po sobě nechávají papírky, papírové kapesníky - použité, to se mi nelíbilo, na největší pláži jsme si zaplatili dvě lehátka a slunečník, využili lehátko k posezení, neb bylo zataženo, cena si myslím přiměřená - 10 eur.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 23 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 19 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 25 °C v noci 19 °C

 • Úterý 26 °C v noci 20 °C

 • Středa 22 °C v noci 17 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec