Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 55 841

Poloha

Hotel se nachází přibližně 10km od letoviska Tropea a pouhé 2 km od vesničky San Nicolo.

Vybavení

Skládá se z hlavní budovy a několika přilehlých vedlejších budov. Areál disponuje recepcí, TV koutkem, restaurací s terasou a barem. Dále se v zahradě nachází bazén a vířivka a terasa na slunění. Pro děti je zde i dětská část bazénu a dětský koutek.

Ubytování

Pokoje jsou standardně vybavené satelitní TV, telefonem, minilednicí a jsou klimatizované. Náleží k nim vlastní koupelna s WC a fénem, a také balkon nebo terasa. Dětská postýlka je poskytována za poplatek a na vyžádání.

Strava

Pobyt je buď bez stravy, se snídaní, nebo s polopenzí.

Služby

Lehátka jsou k dispozici zdarma.V hotelu si lze zdarmo zahrát stolní tenis a za poplatek i ten klasický. Wifi připojení k internetu je též za poplatek.

Pláž

Přibližně kilometr od hotelu leží písečná pláž, na kterou jezdí pravidelně hotelový minibus, který je pro hosty zdarma. Na hotelovém úseku pláže jsou polohovací křesla a slunečníky zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 1000 m
 • Vzdálenost od centra města 10 km
 • Vzdálenost od letiště 70 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis ano
 • Surfování ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Bar ano
 • Hotelová doprava ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,3 / 5
Invia

Skvělé (42 hodnocení)

Ubytování 4,4 / 5

Strava 4,2 / 5

Okolí 4,3 / 5

Cena 4,4 / 5

Tento hotel je 46. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 921 v Kalábrie.

Barbora V.

Hodnocení 5,0 / 5
Musím říct, že jsem byla velmi překvapena. Věděla jsem, že se tomuhle místo říká "Evropský Karibik", ale že to bude až tak nádherné jsem net
Celkové hodnocení

Musím říct, že jsem byla velmi překvapena. Věděla jsem, že se tomuhle místo říká "Evropský Karibik", ale že to bude až tak nádherné jsem netušila.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování na jedničku. Velmi milí a příjemní lidé. Pokoje se uklízí každé dopoledne, včetně výměny ručníků.

Strava
Snídaně formou švédských stolů-klasika jogurty, pečivo, zelenina, ovoce, ..

Tříchodová večeře: předkrm, večeře, dezert. Velmi jsme si pochutnali!

Pláž
Nádherná pláž nedaleko hotelu, není problém přijít k pláži pěšky (10min.), po cestě uvidíte nádherný výhled na moře. Hotel má mikrobus, kterým v pravidelných časech vozí hosty na pláž (i z pláže na hotel). Nádherný bílý písek, průzračné moře, ve kterém ale nenajdete mnoho mušlí (pokud ano, tak jen nějaké mini). Na pláži se nachází restaurace s možností občerstvení.

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Igor D.

Hodnocení 5,0 / 5
Dovolena probehla podle nasich predstav.Vzhledem k tomu,ze jsem si sebou pribalil vetsi nafukovaci clun s kterym jsme si zadarmo kazde rano na cely de
Celkové hodnocení

Dovolena probehla podle nasich predstav.Vzhledem k tomu,ze jsem si sebou pribalil vetsi nafukovaci clun s kterym jsme si zadarmo kazde rano na cely den dopluly na opustene plazicky.A tam uz to bylo nadherne.Normalni plaze byly preplnene.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Po prijezdu nam na zadost vymenili pokoj a potom uz to bylo fajn.

Strava
Strava dobra.

Služby hotelu
Sluzby hotelu byly super.

Pláž
Jezdili jsme na vlastním clunu na opustene plazicky.Ty verejne nic moc.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Filtrovat recenze

Eva K.

Hodnocení 4,7 / 5
Vše bylo velice dobré
Celkové hodnocení

Vše bylo velice dobré

Ubytování 5,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
kvalitní

Strava
dobré

Služby hotelu
velice dobré

Pláž
velice dobrá

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Marie Paurová

Hodnocení 2,2 / 5
Zájezd byl předražený,delegátka nebyla k mání ani na prodej výletů.Bez znalosti italštiny a angličtiny je tu člověk ztracený. Výlety byly předražené i o 20 euro o proti italským agenturám.Nekupujte si výlet do Tropei,absolvujte ho sami autobusem a spojte ho s koupáním.Tímto ušetříte spoustu peněz a nebudete otráveni dostihy,ani obědem při cestě,který za moc nestojí.Pokud chcete opravdu dobré itals
Celkové hodnocení

Zájezd byl předražený,delegátka nebyla k mání ani na prodej výletů.Bez znalosti italštiny a angličtiny je tu člověk ztracený. Výlety byly předražené i o 20 euro o proti italským agenturám.Nekupujte si výlet do Tropei,absolvujte ho sami autobusem a spojte ho s koupáním.Tímto ušetříte spoustu peněz a nebudete otráveni dostihy,ani obědem při cestě,který za moc nestojí.Pokud chcete opravdu dobré italské jídlo,navštivte restauraci Mimma směrem k majáku.Pokud chcete vidět nezapomenutelný západ slunce,jděte směrem k majáku a uvidíte dřevěný nápis Belvedere,odbočte do prava mírně z kopce a pak se jen kochejte na krásných vyhlídkách.Doporučuji večerní výlet na Stromboli.Výlet na Lipari bych nedoporučila,na každý ostrov je zapotřebí celý den,aby jste viděli krásu a historii.Z vlastní zkušenosti doporučuji dovolenou přímo na Liparech a v klidu si vše objezdit s italskou agenturou,která je v každém přístavu.Takže veškeré nedostatky a šestihodinové zpoždění pro závadu letadla vynahradí krása Itálie.

Ubytování 2,0 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytování
Ubytování velmi skromné a velice vybydlené.Pokoj pro dvě osoby malinký.

Strava
Lépe se nerozepsat,ještě jsem se s něčím takovým nesetkala.Nejsem náročná na stravu,ale občas je nutné něco pojíst,tak jsem snídala v nedaleké cafeterii.Večeře uváděla do rozpaků i italské klienty.

Služby hotelu
Úklid v naprostém pořádku i v okolí hotýlku.Při ubytování jsem nahlásila 5 závažných závad na pokoji a ty byly do druhého dne odstraněny.V areálu je nádherný bazén,zahrada plná květeny,není co vytknout.

Pláž
Na pláž příjemná procházka po silnici z kopce,za pár minut jste dole.Též můžete dvakrát denně využít hotelový minibus,který stojí u recepce.Pláž nádherná a čistá.Není problém najít romantické plážičky a soukromí.Slunečníky na pláži zdarma s lehátky pouze na sezení.Voda začátkem září příjemně teplá a neskutečně průzračná.Doporučuji šnorchlování a boty do vody.Pobřeží nádherné a skalnaté,pastva pro oči.Též doporučuji navštívit pláže v Tropei,autobusová zastávka je o marketu naproti hotelu.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Lucie T.

Hodnocení 4,3 / 5
Byla to vydařená dovolená v hezkém místě.
Celkové hodnocení

Byla to vydařená dovolená v hezkém místě.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Ubytování bylo na překvapivě vysoké úrovni. Hezky zrekonstruované či nově postavené apartmány.

Strava
Měli jsme polopenzi - ráno bufet a večer servírované večeře, a byli jsme spokojení. Výběr na snídani nebyl příliš veliký, ale vše dobré, čerstvé, nám stačilo. Večeře byly ovšem až od 20 hod, což se nám zdálo trošku pozdě. Jinak vpořádku.

Služby hotelu
Hotel byl poměrně malý, rodinný, ale příjemný. Jen jsme se cítili v přístupu a celkovém jednání až na konci "řetězce" - před námi byli Italové, pak Němci, pak až my.

Pláž
Pláž hezká, jen trošku našlapané slunečníky jeden na druhém, protože prostor byl omezen skalami. Moře krásné, čisté (jen poslední den bylo dost špinavé), vhodné na šnorchlení. Místy trochu kameny, někteří měli boty do vody. Možnost půjčení šlapadel, lodiček.

Drobná nevýhoda - pláž byla více než 1 km kopcovitým terénem, takže omezená dostupnost hotelových shuttle busem.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Dita E.

Hodnocení 4,8 / 5
Dovolená se nám moc líbila, sice začala zpožděním letadla, ale potom vše probíhalo, jak mělo.
Celkové hodnocení

Dovolená se nám moc líbila, sice začala zpožděním letadla, ale potom vše probíhalo, jak mělo.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoj jsme dostali velký, prostorný s ohromnou terasou s výhledem na moře. Nábytek byl nový, nezničený. Denně úklid, výměny osušek, ručníků, prostěradel..Vždy setřeno, zameteno, umytá sanita, koše...Okolo krásná udržovaná zahrada.

Strava
Snídaně jako všude stejný výběr + domácí pečené buchty, večeře velký výběr min.4 druhy pasty, 5 druhů hlavní večeře, z toho třikrát ryba (tuňák, pražma..)i chobotnice apod.Klasika krocan, kuře, vepřové - varianty s kostí, telecí..My vyzkoušeli většinou dary moře.

Služby hotelu
Úklid na jedničku, bazén též v pořádku, denně udržovaný, teplejší jak moře, chlorovaný. Pauzu měl od 14-16h. Super služba byla dodávka, která vozí na a z pláže. Tu jsme pokaždé využili, kopec opravdu prudký k moři.

Pláž
Tři pláže v zátoce. Na prostřední slunečník a 2 křesílka zdarma. Ta plná o víkendu, v týdnu tak napůl. byla ovšem sezona. Na další se dalo projít pěšky. Také možno za 10euro zapůjčit šlapadlo a objet útesy.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Marie T.

Hodnocení 4,6 / 5
Rodinný hotel - čistý, moderně vybavený, čisté a upravené okolí hotelu, pravidelně ošetřovaná zeleň, krásný a každý den ráno čištěný bazén, k dispozici zdarma lehátka a slunečníky.
Celkové hodnocení

Rodinný hotel - čistý, moderně vybavený, čisté a upravené okolí hotelu, pravidelně ošetřovaná zeleň, krásný a každý den ráno čištěný bazén, k dispozici zdarma lehátka a slunečníky.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Apartmán - čistý, moderně vybavený, velkým kladem byla lednice v kuchyňce.

Strava
Strava výborná - snídaně formou švédských stolů, po příjezdu ve čtvrtek večer ochutnávky místní kuchyně, v dalších dnech večeře objednávána z menu ( z názvů jídel nepřesně přeložených do češtiny nebylo vždy jasné, co objednáváte ).

Služby hotelu
Každý den v apartmánu zajištěný úklid a výměna ručníků. Ochotný, anglicky mluvící personál.

Pláž
Pláž - písečná, čistá, ve vzdálenosti 1,5 km pěšky po silnici s kopce. Byl zajištěn odvoz na pláž i z pláže hotelovým mikrobusem. Na pláži s vyhrazenými úseky pro jednotlivé hotely byly k dispozici zdarma slunečníky a křesla, která byla dopoledne i odpoledne zcela obsazena ( jen v poledne méně lidí ). U pláže možnost občerstvení a použití WC. Voda v moři průzračná, občas se vyskytovaly medúzy.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 26 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 28 °C v noci 19 °C

 • Úterý 23 °C v noci 18 °C

 • Středa 23 °C v noci 18 °C

 • Čtvrtek 25 °C v noci 17 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec