• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Hotel Park Hotel

Itálie, Kampánie, Baia Domizia

Více o ubytování

od 3 970 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 78 490

Poloha

Rekonstruovaný čtyřpatrový hotel se nachází v centru městečka Baia Domizia, cca 150 metrů od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, a je obklopený borovicovým hájem.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (DBL) standard s možností 1-2 přistýlek (palanda) koupelna a WC, fén, telefon, SAT-TV, klimatizace, minilednička, trezor a balkon. Některé pokoje jsou pro handicapované osoby.

Stravování

Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírované, hlavní sezóně salátový bufet. Obědy možné za příplatek.

Vybavení

Recepce, venkovní bazén a dětský bazén (v provozu cca 01.06.-15.09.) s lehátky, restaurace, bar, společenská místnost s TV, výtah, wifi ve společných prostorách zdarma, zahrada, animace a miniklub (v hlavní sezóně, cca 15.06.-15.09.), kongresový sál, tenisové kurty, nehlídané parkoviště za poplatek, privátní pláž, půjčovna kol.

Cena zahrnuje

Ubytování za osobu s polopenzí. Zdarma vstup do bazénu a plážový servis (slunečník a 2 křesílka, dle počasí cca 15.06.-15.09.).

cena osoba 3 noci /2022DBL+2
01.05.-02.07.3970
02.07.-06.08.4480
21.08.-03.09.4480
03.09.-02.10.3970
cena osoba 7 nocí /2022DBL+2
06.08.-21.08.16400

Cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1 €/ osoba od 16 let/ den, jednolůžkový pokoj.
Nepovinný příplatek: dětská postýlka na vyžádání 10 €/ den, parkovací místo 6 €/ den, obědy 300-340 Kč/ osoba/ den dle sezóny (pouze v období 19.06.-04.09.).
Domácí zvířata: nejsou povolena.

Sleva

děti 0-1,9 let zdarma (dětská postýlka na vyžádání za poplatek), na 3. a 4. lůžku/ přistýlce děti 2-11,9 let 50%, 12 let a více 20%.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 150 m
 • Vzdálenost od centra města 0 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Tenis ano
 • Klidná lokalita ano
 • Bar ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,2 / 5
Invia

Dobré (7 hodnocení)

Ubytování 3,5 / 5

Strava 2,0 / 5

Okolí 3,6 / 5

Cena 3,2 / 5

Tento hotel je 50. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1498 v Kampánie.

Miroslav Slavik

Hodnocení 4,4 / 5
Pekný čistý hojel, krásny areál hotela, veľmi pekná pláž v blízkosti asi 150 m od hotela, tiché prostredie. Prevažne staršia klientela. Menšia spokojn
Celkové hodnocení

Pekný čistý hojel, krásny areál hotela, veľmi pekná pláž v blízkosti asi 150 m od hotela, tiché prostredie. Prevažne staršia klientela. Menšia spokojnosť so stravovaním. Raňajky formou bufetu - malý výber hádka stále sa opakujuci, večere výber z dvoch jedál, kde jedno bolo každý deň to isté pasta/cestoviny s paradajkovou omackou/ a druhé chaos bez systému aj napriek písomnej objednávke každý večer. Z večere sa nedalo veľmi najesť. Menšia možnosť zábavy večer. Hotel vhodný najmä pre rodiny s malými deťmi.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 2,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Izby priestranné, čisté. Hotel vo veľmi dobrom stave. Pekn udržiavaný areál hotela s bazénmi a detskými preliezačkami, veľké bezplatné parkovisko s tieniacimi plachta i pre autá.

Strava
Strava to jediné, čo trocha kazilo celkový dojem z dovolenky. Polpenzia dosť slabá a plnej penzii to nie je o veľa lepšie. Raňajky bufet slabí výber opakujúce sa jedla, bez zeleniny. Večere chaotické objednávanie z dvoch druhov +polievka pri písomnom objednavani chaos, často sme nedostali to, čo sme mali objednané s vysvetlením - nie je...

Služby hotelu
Inak služby celkom dobré, animátor pre deti, služby na plaži veľmi dobré, plavčík personáll pri ležadlách a slnečníkoch veľmi ochotní ľudia. Recepcia tiež veľmi dobre ochotní a milí pracovníci.

Pláž
Pláž veľmi pekná, čierny piesok, veľmi pozvoľný vstup do mora vhodný pre menšie deti, nové lehadla a slnečníky v cene ochotný personál, terasa s bufetom...

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zuzana

Hodnocení 3,6 / 5
Tento hotel je pojímaný jako rodinný. Tj. jezdí sem především italští senioři a rodiny s malinkými dětmi, pro něž je v přilehlém parčíku před hotelem
Celkové hodnocení

Tento hotel je pojímaný jako rodinný. Tj. jezdí sem především italští senioři a rodiny s malinkými dětmi, pro něž je v přilehlém parčíku před hotelem několik skluzavek a prolejzaček, brouzdaliště a pro dospělé krásný bazén. Anglicky umí jen několik recepčních, personál mimo recepci nikoliv. Možná, že je večerní program uspůsobován právě těmto seniorům, možná se mýlím, ale každý večer od 20 do 24 hodin hrála velmi hlasitě pokaždé stejná taneční hudba na terase, pán, co ji provozoval docela hezky zpíval a senioři tam velmi pěkně křepčili :) Mělo to jedinou nevýhodu. Nešlo při tom usnout ani při zavřených dveřích na balkon. Celkový dojem - ano moře jsme si užili báječně, bydlelo se nám dobře, výlet do Pompejí se podařil. Kdo se domluví italsky, určitě si v tomto hotelu domluví cokoliv a personál se mu bude snažit vyhovět.

Ubytování 3,8 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Hotel byl zřejmě původně zařízen velmi stylově (pokoje v modro "zlatém" provedení apod.) tak, jak to s designem Italové opravdu umí. Nyní je, zdá se, v rukou někoho jiného, než kdo původně nechal hotel rekonstruovat. Nynější majitel přednastavený standard neumí nebo nemůže dodržet, což je škoda (občas potkáte kýč do očí bijící). Jakoby neměl na provoz hotelu dostatek peněz. Ale všude v hotelu je čisto, téměř každý den úklid. Všechno zařízení je v provozuschopném stavu. Jen klimatizace na jednom z našich dvou pokojů nešla, na druhém ano, ale to nevadilo, protože počasí bylo teplotně příjemné.

Strava
Zhruba třetina jídel byla průměrná (jako ze školní jídelny), grilovaný losos se bohužel panu kuchaři nepovedl, vysušil ho tak, že jej téměř nešlo jíst, cukety připálené. 2/3 jídel ale skutečně chválím, ta se vážně povedla. Bohužel v hotelu nevedou švédské stoly, takže si každý večer vybíráte ze dvou předkrmů a dvou hlavních jídel pro oběd i večeři na další den. Sice je snaha personálu o překlad italských názvů jídel do angličtiny, ale i se slovníkem na internetu často jen vzdáleně tušíte, co vám zítra na stůl opravdu přinesou. Obsluhu pochválit nemohu. Každý oběd i každá večeře trvala cca hodinu s tím, že jsme seděli pokaždé nad špinavými prázdnými talíři nejméně 15 min. Obsluhu vykonávají zřejmě italští mladí na letní brigádě, kteří nemají zkušenost s rychlou a kvalitní obsluhou. Ale snažili se.

Služby hotelu
Kromě toho, že nám uklizečka poslední den ukradla dva plastové hrnečky na kávu ze stolku na pokoji, které pak musela po naší intervenci na recepci vrátit (kdyby nešlo o cestovní sadu, kterou máme rádi už léta a stále ji používáme, nechali bychom jí je), byly všechny služby výborné. Recepční umí anglicky, nebyl problém se dohodnout na balíčkách místo oběda na den, kdy jsme jeli do Pompejí a na Vesuv. Recepční též vyřídila ihned problém s uklizečkou. Všichni recepční byli vždy milí a vstřícní.

Pláž
Pláž patří k hotelu, je od něho vzdálena jen asi 5 min. chůze. Jsou tam k dispozici pro každý pokoj dvě křesla a slunečník, lze si vyžádat i lehátko. Někdo možná očekává určitou barvu písku na pláži (bílou, žlutobéžovou, světle šedou...). Člověka v Kampánii při první návštěvě pláže trošku zarazí, že je zde písek béžovočerný. Ale samozřejmě nejezdíme k moři kvůli barvě písku. Ve srovnání s Kalábrií, kde se barva moře na bílém písku nádherně modrá a vytváří odstíny od světle modré, přes tyrkysovou po tmavě modrou, to jen člověku přijde zvláštní, protože je zvyklý z katalogů na moře modré. Zde dělá moře dojem, že je béžové, a přitom, pokud nejsou vlny, je čisté a průzračné jako všude jinde.

Plážová obsluha nás asi 4x stěhovala od slunečníku k slunečníku... pán v tom měl nějaký zvláštní systém :D a jinak než italsky neuměl. Ale to jsme pochopili a upřímně s pochopením se tomu usmívali.

Pozor na moře! Málem jsme se jeden den utopili, což se nám ještě nikdy nestalo, a přitom jsme u moře za život byli už mnohokrát (jsme ve středním věku, žádná párátka :) + jedno dítě dospělé, druhé náctileté). Za pár minut od vstupu do něho, jsme se najednou ocitli snad 30 metrů od břehu a vlny nás táhly ještě dál. Hned jsme se snažili připlavat ke břehu, ale člověk měl pocit, že plave na místě. Tam, kde včera bylo půl metru vody, nyní byly metry dva, tudíž se nedalo ani postavit. Navíc nás přelévaly při plavání vlny jedna za druhou tak rychle, že v jednu chvíli téměr nebylo možné stihnout se mezi nimi nadechnout (pak je třeba vydechovat pod vodou ve vlně, když vás přelévá). Ve chvíli, kdy už jsem myslela, že se utopím, jsme se dostali ke břehu. Žádná vlajka ani plavčík nás nevarovali. V moři jsme byli jako obvykle sami, protože většina hostů hotelu byli italští senioři a ti do vody téměř nikdy nechodili.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Zuzana

Hodnocení 3,6 / 5
Tento hotel je pojímaný jako rodinný. Tj. jezdí sem především italští senioři a rodiny s malinkými dětmi, pro něž je v přilehlém parčíku před hotelem několik skluzavek a prolejzaček, brouzdaliště a pro dospělé krásný bazén. Anglicky umí jen několik recepčních, personál mimo recepci nikoliv. Možná, že je večerní program uspůsobován právě těmto seniorům, možná se mýlím, ale každý večer od 20 do 24 h
Celkové hodnocení

Tento hotel je pojímaný jako rodinný. Tj. jezdí sem především italští senioři a rodiny s malinkými dětmi, pro něž je v přilehlém parčíku před hotelem několik skluzavek a prolejzaček, brouzdaliště a pro dospělé krásný bazén. Anglicky umí jen několik recepčních, personál mimo recepci nikoliv. Možná, že je večerní program uspůsobován právě těmto seniorům, možná se mýlím, ale každý večer od 20 do 24 hodin hrála velmi hlasitě pokaždé stejná taneční hudba na terase, pán, co ji provozoval docela hezky zpíval a senioři tam velmi pěkně křepčili :) Mělo to jedinou nevýhodu. Nešlo při tom usnout ani při zavřených dveřích na balkon. Celkový dojem - ano moře jsme si užili báječně, bydlelo se nám dobře, výlet do Pompejí se podařil. Kdo se domluví italsky, určitě si v tomto hotelu domluví cokoliv a personál se mu bude snažit vyhovět.

Ubytování 3,8 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Hotel byl zřejmě původně zařízen velmi stylově (pokoje v modro "zlatém" provedení apod.) tak, jak to s designem Italové opravdu umí. Nyní je, zdá se, v rukou někoho jiného, než kdo původně nechal hotel rekonstruovat. Nynější majitel přednastavený standard neumí nebo nemůže dodržet, což je škoda (občas potkáte kýč do očí bijící). Jakoby neměl na provoz hotelu dostatek peněz. Ale všude v hotelu je čisto, téměř každý den úklid. Všechno zařízení je v provozuschopném stavu. Jen klimatizace na jednom z našich dvou pokojů nešla, na druhém ano, ale to nevadilo, protože počasí bylo teplotně příjemné.

Strava
Zhruba třetina jídel byla průměrná (jako ze školní jídelny), grilovaný losos se bohužel panu kuchaři nepovedl, vysušil ho tak, že jej téměř nešlo jíst, cukety připálené. 2/3 jídel ale skutečně chválím, ta se vážně povedla. Bohužel v hotelu nevedou švédské stoly, takže si každý večer vybíráte ze dvou předkrmů a dvou hlavních jídel pro oběd i večeři na další den. Sice je snaha personálu o překlad italských názvů jídel do angličtiny, ale i se slovníkem na internetu často jen vzdáleně tušíte, co vám zítra na stůl opravdu přinesou. Obsluhu pochválit nemohu. Každý oběd i každá večeře trvala cca hodinu s tím, že jsme seděli pokaždé nad špinavými prázdnými talíři nejméně 15 min. Obsluhu vykonávají zřejmě italští mladí na letní brigádě, kteří nemají zkušenost s rychlou a kvalitní obsluhou. Ale snažili se.

Služby hotelu
Kromě toho, že nám uklizečka poslední den ukradla dva plastové hrnečky na kávu ze stolku na pokoji, které pak musela po naší intervenci na recepci vrátit (kdyby nešlo o cestovní sadu, kterou máme rádi už léta a stále ji používáme, nechali bychom jí je), byly všechny služby výborné. Recepční umí anglicky, nebyl problém se dohodnout na balíčkách místo oběda na den, kdy jsme jeli do Pompejí a na Vesuv. Recepční též vyřídila ihned problém s uklizečkou. Všichni recepční byli vždy milí a vstřícní.

Pláž
Pláž patří k hotelu, je od něho vzdálena jen asi 5 min. chůze. Jsou tam k dispozici pro každý pokoj dvě křesla a slunečník, lze si vyžádat i lehátko. Někdo možná očekává určitou barvu písku na pláži (bílou, žlutobéžovou, světle šedou...). Člověka v Kampánii při první návštěvě pláže trošku zarazí, že je zde písek béžovočerný. Ale samozřejmě nejezdíme k moři kvůli barvě písku. Ve srovnání s Kalábrií, kde se barva moře na bílém písku nádherně modrá a vytváří odstíny od světle modré, přes tyrkysovou po tmavě modrou, to jen člověku přijde zvláštní, protože je zvyklý z katalogů na moře modré. Zde dělá moře dojem, že je béžové, a přitom, pokud nejsou vlny, je čisté a průzračné jako všude jinde.

Plážová obsluha nás asi 4x stěhovala od slunečníku k slunečníku... pán v tom měl nějaký zvláštní systém :D a jinak než italsky neuměl. Ale to jsme pochopili a upřímně s pochopením se tomu usmívali.

Pozor na moře! Málem jsme se jeden den utopili, což se nám ještě nikdy nestalo, a přitom jsme u moře za život byli už mnohokrát (jsme ve středním věku, žádná párátka :) + jedno dítě dospělé, druhé náctileté). Za pár minut od vstupu do něho, jsme se najednou ocitli snad 30 metrů od břehu a vlny nás táhly ještě dál. Hned jsme se snažili připlavat ke břehu, ale člověk měl pocit, že plave na místě. Tam, kde včera bylo půl metru vody, nyní byly metry dva, tudíž se nedalo ani postavit. Navíc nás přelévaly při plavání vlny jedna za druhou tak rychle, že v jednu chvíli téměr nebylo možné stihnout se mezi nimi nadechnout (pak je třeba vydechovat pod vodou ve vlně, když vás přelévá). Ve chvíli, kdy už jsem myslela, že se utopím, jsme se dostali ke břehu. Žádná vlajka ani plavčík nás nevarovali. V moři jsme byli jako obvykle sami, protože většina hostů hotelu byli italští senioři a ti do vody téměř nikdy nechodili.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Karel Pejša

Hodnocení 2,9 / 5
Hotel ve velmi pěkném prostředí, blízko pláže, čistý, standartně vybavený.
Celkové hodnocení

Hotel ve velmi pěkném prostředí, blízko pláže, čistý, standartně vybavený.

Ubytování 2,8 / 5

Strava 1,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
3/4 pokojů s pěknými balkony, horní poslední 4. patro však pouze s balkonem, ze kterého je jen velmi omezený výhled směrem na nebe, protékající voda na WC, kterou nikdo neřeší, při vstupu do pokojů zatuchlina, která však lze dobře vyvětrat.

Strava
Největší minus hotelu - velmi omezeně doplňují, kdo nepřijde včas, jí jen zbytky, strava průměrné kvality, personál neochotný

Služby hotelu
Vstup do bazénu povolen pouze s koupací čepicí, kterou prodají na 2 Eura na recepci, předem o této skutečnosti CK neinformuje

Pláž
Pěkná čistá s načernalým sopečným pískem, plavčíci nedovolí plavat ani k nedalekým bójkám, které označují koupací oblast, v moři poměrně dosti žahajících medúz

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Slavka Dudášová

Hodnocení 3,1 / 5
dobrý
Celkové hodnocení

dobrý

Ubytování 4,0 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolí 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
izba bola priestranná, vybavená základným nábytkom- skrine, chladnička, nízky stolík, nočné stolíky- jeden z nich bol rozbitý, ale dalo sa.

Strava
Mali sme polpenziu. Bohužiaľ, čašníci nevedeli po anglicky, nikto nám nevysvetlil systém objednávania si večere. Večera na slovenské pomery bola slabá, chlapom o nestačilo. Mohli sme si vybrať polievku- jedna naberačka alebo cestovinu. Druhý chod bol kúsok mäsa so zeleninovou oblohou (väčšinou to bola struková fazuľka) alebo mäso v omáčke ( viac omáčky ako mäsa). K tomu sme čakali oblohu- ryžu, zemiaky.... nedočkali sme sa. Celý pobyt nám sľubovali zemiaky- mali sme ich predposledný večer, keď sme sa sťažovali na recepcii. Zeleninu sme mali formou bufetu, ak ste si stihli niečo nabrať. Dokonca jeden večer nám bolo oznámené, že nemáme právo na zeleninu z bufetu, hoci sme ju mali objednanú. Ako dezert sme dostávali koláč alebo ovocie. Jeden večer doniesli deťom zhnité broskyne, kázali sme nech donesú zdravé broskyne, broskyne zobrali, ale druhé nedoniesli. Raňajky boli formou bufetu, ale pozor! Ak ste prišli neskoro, nemali ste si z čoho vybrať, zostali vám len zbytky. Takže vďaka takýmto zážitkom hotel stráca na kredite, recepční sa môžu snažiť čo ako chcú...

Služby hotelu
Výborné, každý deň sme mali čisté uteráky, upravenú posteľ, vynesené smeti, doplnené hotelové prostriedky na umývanie- šampóny, mydlá... dokonca boli schopní požičať žehličku. Sťažovali sme sa na zatváranie dverí na kúpelni, na druhý deň sme ich mali opravené. Podľa prospektov malo byť parkovisko pri hoteli platené- nebolo, mali dostatok miesta pre autá aj autobusy.

Pláž
pláž bola veľmi blízko k hotelu, piesočnatá, skoro prázdna. jediný nedostatok- plavčíci mali problém, keď sme plávali ďalej od pobrežia.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Miroslav Slavik

Hodnocení 4,4 / 5
Pekný čistý hojel, krásny areál hotela, veľmi pekná pláž v blízkosti asi 150 m od hotela, tiché prostredie. Prevažne staršia klientela. Menšia spokojnosť so stravovaním. Raňajky formou bufetu - malý výber hádka stále sa opakujuci, večere výber z dvoch jedál, kde jedno bolo každý deň to isté pasta/cestoviny s paradajkovou omackou/ a druhé chaos bez systému aj napriek písomnej objednávke každý večer
Celkové hodnocení

Pekný čistý hojel, krásny areál hotela, veľmi pekná pláž v blízkosti asi 150 m od hotela, tiché prostredie. Prevažne staršia klientela. Menšia spokojnosť so stravovaním. Raňajky formou bufetu - malý výber hádka stále sa opakujuci, večere výber z dvoch jedál, kde jedno bolo každý deň to isté pasta/cestoviny s paradajkovou omackou/ a druhé chaos bez systému aj napriek písomnej objednávke každý večer. Z večere sa nedalo veľmi najesť. Menšia možnosť zábavy večer. Hotel vhodný najmä pre rodiny s malými deťmi.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 2,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Izby priestranné, čisté. Hotel vo veľmi dobrom stave. Pekn udržiavaný areál hotela s bazénmi a detskými preliezačkami, veľké bezplatné parkovisko s tieniacimi plachta i pre autá.

Strava
Strava to jediné, čo trocha kazilo celkový dojem z dovolenky. Polpenzia dosť slabá a plnej penzii to nie je o veľa lepšie. Raňajky bufet slabí výber opakujúce sa jedla, bez zeleniny. Večere chaotické objednávanie z dvoch druhov +polievka pri písomnom objednavani chaos, často sme nedostali to, čo sme mali objednané s vysvetlením - nie je...

Služby hotelu
Inak služby celkom dobré, animátor pre deti, služby na plaži veľmi dobré, plavčík personáll pri ležadlách a slnečníkoch veľmi ochotní ľudia. Recepcia tiež veľmi dobre ochotní a milí pracovníci.

Pláž
Pláž veľmi pekná, čierny piesok, veľmi pozvoľný vstup do mora vhodný pre menšie deti, nové lehadla a slnečníky v cene ochotný personál, terasa s bufetom...

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 27 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec