• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Arco Smart

Itálie, Lago di Garda

Elegantní moderní hotel V obytné čtvrti se zahradami Pro milovníky přírody a cykloturistiky

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Vyberte si termín

Arco Smart Hotel**** - léto 2022

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Cena zahrnuje

Ubytování ve vybraném typu pokoje
All Inclusive Light stravování
Parkování (venkovní, garáže dle dostupnosti)
Vstup do wellness
Bazén, lehátka a slunečníky (v letní sezoně)
Půjčení kola (dle dostupnosti)
Wi-Fi připojení
Kartu výhod Trentino Guest Card

Cena nezahrnuje

Lázeňskou taxu 1,30€/os./den (platba na místě)
Cestovní pojištění

O hotelu

Známý čtyřhvězdičkový hotel, který byl v roce 2020 kompletně zrekonstruován. V hotelu je 49 pokojů, společenská místnost se sat. TV, restaurace, bar/kavárna, výtah a Wi-Fi připojení zdarma..
Dále je k dispozici zahrada s bazénem (cca od dubna do září), trávník na opalování s lehátky a slunečníky a sluneční terasa. V hotelu je i malá wellness zóna - viz popis níže.

Lokalita

Hotel leží na okraji města Arco ve vilové čtvrti se zahradou. Centrum města s bary, obchody a restauracemi je cca 200 m od budovy. Jezero Lago di Garda je cca 5 km od hotelu.
Vzdálenost z Prahy: cca 750 km, 7 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 820 km, 8 hodin

Popis pokojů

Moderně zařízené pokoje s vanou nebo sprchou, balkonem, fénem, ​​telefonem, Wi-Fi připojením, sat. TV, trezorem a klimatizací (cca červen až září):
 • Dvoulůžkové pokoje Basic: cca 20 m2, manželské dvoulůžko.
 • Dvoulůžkové pokoje Superior: cca 26 m2, manželské dvoulůžko a možnost lůžka pro 3. osobu.
 • Rodinné pokoje: cca 35 m2, pro 2 - 4 osoby, manželské dvoulůžko a 2 lůžka pro 3. a 4. osobu.
Dětská postýlka pro děti do 2 let na vyžádání v CK a za poplatek cca € 10,-/ noc (platba na místě).

Restaurace, bary, stravování

All Inclusive Light:
snídaně formou bufetu, přes obědy studená a teplá jídla formou bufetu, k večeři tříchodové menu a bufet se studenými a teplými předkrmy.
Zdarma nealko nápoje, pivo, víno a 3 alkoholické nápoje (koktejly, tvrdý alkohol) v době 12:00-22:00.
Odpolední snack s kávou, čajem a pečivem (16:00-17:00) a odpolední svačina pro děti.

Fitness a lázně

Zdarma: malá wellness zóna se saunou, parní lázní a vířivkou + posilovna. Dále je k dispozici zahrada s bazénem (cca od dubna do září), trávník na opalování s lehátky a slunečníky a sluneční terasa.
Za poplatek: solárium a masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: půjčení kola (dle dostupnosti), karta výhod Trentino Guest Card (používání veřejné dopravy, vstup do přibližně 60 různých muzeí atd.). 1x týdně živá hudba.
Děti:
Vhodné pro rodiny s dětmi - dětská herna a dětský animační program zábavou pro děti ve věku cca 4-12 let.
Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 5€/den (na vyžádání v CK, platba na místě).


Informace o hotelu

 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,6 / 5
Invia

Velmi dobré (2 hodnocení)

Ubytování 3,9 / 5

Strava 4,3 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,8 / 5

Kvalita sjezdovek 0,5 / 5

Tento hotel je 190. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1173 v Lago di Garda.

Anonym Srpen 2022

Datum pobytu: 16.8. - 21.8.2022

Hodnocení 3,8 / 5
Převládají pozitiva.
Celkové hodnocení

Převládají pozitiva.

Ubytování 3,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Největší mínus-proležené matrace.

Sprcha neměla zástěnu, vhodné pro invalidy.

Strava
Skvělá.

Jedna výtka k jídelně-nevím proč si tam ubytovaní vodí psi? V době našeho pobytu tam byli čtyři a jejich štěkot dost ruší.

Služby hotelu
Bazén(menší),herna pro děti, Wellness

Pláž
Pláž není u hotelu.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym Srpen 2020

Datum pobytu: 13.8. - 20.8.2020

Hodnocení 3,3 / 5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Kvalita sjezdovek 0,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Anonym Srpen 2022

Datum pobytu: 16.8. - 21.8.2022

Hodnocení 3,8 / 5
Převládají pozitiva.
Celkové hodnocení

Převládají pozitiva.

Ubytování 3,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Největší mínus-proležené matrace.

Sprcha neměla zástěnu, vhodné pro invalidy.

Strava
Skvělá.

Jedna výtka k jídelně-nevím proč si tam ubytovaní vodí psi? V době našeho pobytu tam byli čtyři a jejich štěkot dost ruší.

Služby hotelu
Bazén(menší),herna pro děti, Wellness

Pláž
Pláž není u hotelu.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nicole, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Lago di Garda je největším italským jezerem ledovcového typu. Rozkládá se na rozloze 369,98 km2 poblíž města Verona v severní části země. Svou strategickou polohu získalo díky tomu, že se rozprostírá na hranicí tří regionů, a to jmenovitě na střetu území Trentina - Alto Adige, Benátska a Lombardie. Severní část jezera má protáhlý, fjordovitý tvar, jižní je naopak kulaté podoby.

Klima okolo jezera je středomořské, a proto je ideální zejména pro letní dovolenou. Daří se zde také mnoha druhům plodin. Na severu je především vinná réva, na jihu zase citrusy a olivy.

Díky větrům vanoucím v okolí jezera (nejvýznamnější je teplý vítr Ora) dává Lago di Garda svým návštěvníkům iluzi pobytu u moře. Také díky mnoha proudům a vlnám je tato destinace velmi vyhledávaná všemi milovníky vodních sportů. Každý si zde může dosyta užít windsurfingu, plachtění, veslování nebo sportovního rybaření. Okolí je vhodné taktéž pro turistiku či cyklistiku, in-line bruslení, horolezectví na tzv. ferratách (přesně vymezených "cestách"), jízdu na koni, tenis a golf a další druhy sportů, včetně těch plážových.

Jezero samozřejmě nabízí také množství kempů, pláží a hotelů, což přímo dokresluje středomořskou atmosféru. Lago di Garda je obklopeno hned několika většími městy, městečky či přímo turistickými letovisky, takže na výběr má případný zájemce z široké škály možností.

Arco je spíše klidnější městečko vhodné zejména pro horskou cyklistiku a horolezectví. Každoročně se zde konají mezinárodní závody v těchto sportech.

Riva del Garda leží přímo na severu jezera. Jako druhé nejvíce obydlené místo v okolí (žije zde 13 tisíc obyvatel) je žijícím centrem kultury a zábavy. Kromě historického centra zde najdete mnoho obchodů, přístav pro plachetnice a nezbytnou součást italského života - restaurace a pizzerie. Zdejší pláž je nejdelší a nejvyhledávanější z celého jezera.

Torbole najdeme taktéž na severním břehu jezera. Díky tzv. ?odpoledním větrům? patří mezi neznámější lokality pro windsurfing. Malebné okolí města nabízí podívanou na jezero obklopené skalami, horu Monte Baldo a přírodu ne nepodobnou finským fjordům.

Malcesine je přístavem ve východní části jezera. Pro svůj charakter hojně navštěvované středomořské destinace je nazýván "olivovou riviérou". Lokalita je asi nejoblíbenější z celé oblasti Lago di Garda. Nachází se na úpatí hory Monte Baldo, kde najdeme i krásnou botanickou zahradu. V historickém centru města si jistě oblíbíte některé z památek, jako například historický palác Palazzo dei Capitani. Kousek od města je menší destinace s názvem Brenzone.

San Zeno di Montana je malé horské městečko ležící rozprostírající se nad jezerem Lago di Garda. Torri del Benaco je klidným romantickým přístavním městečkem obehnaným středověkými hradbami.

Město Garda se rozkládá na východním pobřeží jezera. Jako většina měst v okolí se i ono vyznačuje historickým centrem s křivolakými uličkami. Ve městě také můžeme obdivovat množství krásných a bohatě zdobených vil. Severně od města se nalézá výběžek San Vigilio pyšnící se vilou Guarienti s obrovskou zahradou. V polovině srpna se v městě Garda každoročně konají veslařské závody.

Městečko na východní straně jezera Bardolino - leží na tzv. olivové riviéře, která je plná kopců s olivovníky a vinnou révou. Je známé především pěstováním vína. Jihovýchodně položené město Larise se pyšní středověkým hradem a Benátskou celnicí (Dogana Veneta).

Peschiera del Garda se nachází je několik kilometrů od Verony a je důležitým dopravním bodem. Každý týden se zde konají typické italské trhy.

Lázeňské městečko Sirmione je rájem relaxace a vodních sportů. Leží v nejzazší jižní části jezera. Při prohlídce města vás jistě zaujmou pozůstatky římské vily a lázní Grotte di Catullo.

Desenzano del Garda je největším městem při pobřeží Lago di Garda. Ve středověké éře bylo důležitým strategickým bodem celé Itálie. Historické centrum i zdejší přístav jistě stojí za návštěvu. V okolí se nalézá hodně hradů, pevností a vil. Doporučeníhodné je město také jak pro vyznavače vodních sportů tak nočního života. Nedaleko města se nacházejí další turistické destinace, byť menší co do počtu obyvatel - a to Manerba del Garda a Saló.

Gardone Riviera bylo dříve oblíbeným víkendovým sídlem šlechticů, což městu dodnes propůjčilo nádech jakési unikátní elegance. Pyšní se krásnými zahradami a parky.
Tremosine leží na úpatí Alp, což dává zdejší přírodě neposkvrněný a neobyčejný ráz.

Na západní straně jezera najdeme Limone del Garda. Díky krajině a vegetaci je jedním z oblíbených letovisek v okolí. Je tvořeno kamenitou pláží a přístavem. Dominantou města jsou neobyčejné terasy se skleníky (tzv. limonaie) sloužící k pěstování citrusových plodů.

Zábavy si u Lago di Garda užijete dosyta. Pokud by vám však nestačilo lenošení na pláži, procházky městem či sportování, můžete se zabavit v některém ze zábavních (Gardaland, Movieland) či vodních (CanevaWorld, Picoverde Parco Acquatico, Riovalli Acquasplash) parků.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 7 °C v noci -1 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 9 °C v noci -2 °C

 • Pátek 8 °C v noci -1 °C

 • Sobota 8 °C v noci -2 °C

 • Neděle 7 °C v noci 3 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec