Zájezd do

Borgo dei Poeti Wellness Resort

Hodnocení: 0/5

Itálie, Lago di Garda, Manerba del Garda

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Borgo dei Poeti Wellness Resort Hodnocení: 0/5

Hotel Borgo dei Poeti Wellness Resort & Spa****

Cena zahrnuje

Ubytování ve vybraném typu pokoje
Vybraný typ stravování (snídaně, polopenze)
Parkování (na veřejném parkovišti cca 50 m od hotelu)
Vstup do wellness centra
Vstup do krytého bazénu
Lehátka na zahradě
WiFi připojení

Cena nezahrnuje

Lázeňskou taxu cca 1,50 €/os./noc (platba na místě)
Cestovní pojištění
Příplatek za domácího mazlíčka 10 €/noc (na vyžádání v CK, platba na místě)

O hotelu

Malý rodinný hotel postavený v roce 2010. Nachází se na velkém vlastním pozemku o rozloze cca 9 000 m2 a má 12 pokojů na 2 podlažích, snídaňovou místnost, výtah, restauraci, bar, sluneční terasu a velkou zahradu s lehátky. V hotelu je krytý bazén a moderní wellness centrum (viz popis níže). WiFi připojení je v celém hotelu k dispozici zdarma.

Lokalita

Klidná poloha v jedné z nejstarších čtvrtí města Manerba del Garda, které je obklopené krásnou přírodou. Centrum města je cca 600 m od hotelu. Přibližně 3 km je pak vzdáleno golfové hřiště Gardagolf Country Club (18 jamek).
Pláž: nejbližší pláž jezera Lago di Garda je cca 1,5 km od budovy.
Vzdálenost z Prahy: cca 840 km, 8 hodin a 15 minut
Vzdálenost z Brna: cca 890 km, 8 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 830 km, 7 hodin a 40 minut

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou elegantně zařízené a mají sprchu, WC, fén, TV, trezor, minibar, WiFi připojení, telefon, klimatizaci a župany a ručníky do wellness:
 • Dvoulůžkové pokoje Standard: cca 15 m2, v přízemí, možnost jedné přistýlky.
 • Dvoulůžkové pokoje Superior: cca 18 m2, možnost jedné přistýlky.
Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání v CK).

Restaurace, bary, stravování

Snídaně nebo polopenze:
snídaňový bufet s domácím sladkým pečivem a čtyřchodová servírovaná večeře formou výběru z menu.

Fitness a lázně

Zdarma: moderní wellness centrum se saunou, biosaunou, tureckou parní lázní, Kneippovou lázní a krytým bazénem (7 x 4 m) s vířivkou. Velká zahrada (cca 4000 m2) s lehátky.
Za poplatek: solárium a různé kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

Za poplatek: půjčení kol a horských kol přímo v hotelu.
Domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek 10 €/noc (na vyžádání v CK, platba na místě).
Při pobytu od 10 nocí je zdarma hodinová masáž v hotelovém wellness.


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Tenis Tenis ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Lago di Garda je největším italským jezerem ledovcového typu. Rozkládá se na rozloze 369,98 km2 poblíž města Verona v severní části země. Svou strategickou polohu získalo díky tomu, že se rozprostírá na hranicí tří regionů, a to jmenovitě na střetu území Trentina - Alto Adige, Benátska a Lombardie. Severní část jezera má protáhlý, fjordovitý tvar, jižní je naopak kulaté podoby.

Klima okolo jezera je středomořské, a proto je ideální zejména pro letní dovolenou. Daří se zde také mnoha druhům plodin. Na severu je především vinná réva, na jihu zase citrusy a olivy.

Díky větrům vanoucím v okolí jezera (nejvýznamnější je teplý vítr Ora) dává Lago di Garda svým návštěvníkům iluzi pobytu u moře. Také díky mnoha proudům a vlnám je tato destinace velmi vyhledávaná všemi milovníky vodních sportů. Každý si zde může dosyta užít windsurfingu, plachtění, veslování nebo sportovního rybaření. Okolí je vhodné taktéž pro turistiku či cyklistiku, in-line bruslení, horolezectví na tzv. ferratách (přesně vymezených "cestách"), jízdu na koni, tenis a golf a další druhy sportů, včetně těch plážových.

Jezero samozřejmě nabízí také množství kempů, pláží a hotelů, což přímo dokresluje středomořskou atmosféru. Lago di Garda je obklopeno hned několika většími městy, městečky či přímo turistickými letovisky, takže na výběr má případný zájemce z široké škály možností.

Arco je spíše klidnější městečko vhodné zejména pro horskou cyklistiku a horolezectví. Každoročně se zde konají mezinárodní závody v těchto sportech.

Riva del Garda leží přímo na severu jezera. Jako druhé nejvíce obydlené místo v okolí (žije zde 13 tisíc obyvatel) je žijícím centrem kultury a zábavy. Kromě historického centra zde najdete mnoho obchodů, přístav pro plachetnice a nezbytnou součást italského života - restaurace a pizzerie. Zdejší pláž je nejdelší a nejvyhledávanější z celého jezera.

Torbole najdeme taktéž na severním břehu jezera. Díky tzv. ?odpoledním větrům? patří mezi neznámější lokality pro windsurfing. Malebné okolí města nabízí podívanou na jezero obklopené skalami, horu Monte Baldo a přírodu ne nepodobnou finským fjordům.

Malcesine je přístavem ve východní části jezera. Pro svůj charakter hojně navštěvované středomořské destinace je nazýván "olivovou riviérou". Lokalita je asi nejoblíbenější z celé oblasti Lago di Garda. Nachází se na úpatí hory Monte Baldo, kde najdeme i krásnou botanickou zahradu. V historickém centru města si jistě oblíbíte některé z památek, jako například historický palác Palazzo dei Capitani. Kousek od města je menší destinace s názvem Brenzone.

San Zeno di Montana je malé horské městečko ležící rozprostírající se nad jezerem Lago di Garda. Torri del Benaco je klidným romantickým přístavním městečkem obehnaným středověkými hradbami.

Město Garda se rozkládá na východním pobřeží jezera. Jako většina měst v okolí se i ono vyznačuje historickým centrem s křivolakými uličkami. Ve městě také můžeme obdivovat množství krásných a bohatě zdobených vil. Severně od města se nalézá výběžek San Vigilio pyšnící se vilou Guarienti s obrovskou zahradou. V polovině srpna se v městě Garda každoročně konají veslařské závody.

Městečko na východní straně jezera Bardolino - leží na tzv. olivové riviéře, která je plná kopců s olivovníky a vinnou révou. Je známé především pěstováním vína. Jihovýchodně položené město Larise se pyšní středověkým hradem a Benátskou celnicí (Dogana Veneta).

Peschiera del Garda se nachází je několik kilometrů od Verony a je důležitým dopravním bodem. Každý týden se zde konají typické italské trhy.

Lázeňské městečko Sirmione je rájem relaxace a vodních sportů. Leží v nejzazší jižní části jezera. Při prohlídce města vás jistě zaujmou pozůstatky římské vily a lázní Grotte di Catullo.

Desenzano del Garda je největším městem při pobřeží Lago di Garda. Ve středověké éře bylo důležitým strategickým bodem celé Itálie. Historické centrum i zdejší přístav jistě stojí za návštěvu. V okolí se nalézá hodně hradů, pevností a vil. Doporučeníhodné je město také jak pro vyznavače vodních sportů tak nočního života. Nedaleko města se nacházejí další turistické destinace, byť menší co do počtu obyvatel - a to Manerba del Garda a Saló.

Gardone Riviera bylo dříve oblíbeným víkendovým sídlem šlechticů, což městu dodnes propůjčilo nádech jakési unikátní elegance. Pyšní se krásnými zahradami a parky.
Tremosine leží na úpatí Alp, což dává zdejší přírodě neposkvrněný a neobyčejný ráz.

Na západní straně jezera najdeme Limone del Garda. Díky krajině a vegetaci je jedním z oblíbených letovisek v okolí. Je tvořeno kamenitou pláží a přístavem. Dominantou města jsou neobyčejné terasy se skleníky (tzv. limonaie) sloužící k pěstování citrusových plodů.

Zábavy si u Lago di Garda užijete dosyta. Pokud by vám však nestačilo lenošení na pláži, procházky městem či sportování, můžete se zabavit v některém ze zábavních (Gardaland, Movieland) či vodních (CanevaWorld, Picoverde Parco Acquatico, Riovalli Acquasplash) parků.

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout