• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Villa Paradiso Suite (Moniga del Garda)

Itálie, Lago di Garda, Moniga del Garda

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Hotel Villa Paradiso Suite**** - léto 2022

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Cena zahrnuje

Ubytování ve vybraném typu pokoje
Vybraný typ stravování (snídaně, polopenze - večeře probíhají mimo hotel)
Parkování
Wi-Fi v celém hotelu
Vstup do venkovního bazénu
Při koupi polopenze 1/4 l vína, vodu nebo 1 nealkoholický nápoj k večeři

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění
Lázeňskou taxu 1,50€/os. od 15 let/noc

O hotelu

Hotel byl kompletně zrekonstruovaný v roce 2017 a nabízí 42 pokojů, recepci, Wi-Fi připojení v celé budově, klimatizac, bar/kavárnu, salonek a snídaňovou místnost s orientací k bazénu, panoramatický výtah a uzamykatelnou úschovnu kol zdarma. Hotel má vlastní přístaviště lodí (za poplatek a na vyžádání přímo v hotelu). Na zahradě hotelu je bazén (9 x 20 m) s lehátky a slunečníky.

Lokalita

Klidná a slunná poloha, centrum města s restauracemi, bary a obchody je vzdáleno cca 500 m. Veřejná pláž a přímý vstup do jezera je pouhých cca 100 m od hotelu.
Vzdálenost z Prahy: cca 830 km, 8 hodin a 5 minut
Vzdálenost z Brna: cca 890 km, 8 hodin a 30 minut

Popis pokojů

Vkusné pokoje se sprchou, WC, fénem, ​​bidetem, telefonem, SAT TV, trezorem, minibarem (za poplatek), Wi-Fi připojením a klimatizací:
 • Dvoulůžkové pokoje Standard: cca 19 m2, orientace do zahrady nebo krajiny.
 • Dvoulůžkové pokoje Superior A: cca 21 m2, orientace do zahrady nebo krajiny, navíc balkon nebo terasa a možnost jedné přistýlky.
 • Dvoulůžkové pokoje Superior B: cca 21 m2, pro 2-3 osoby, balkon s bočním výhledem na jezero.
 • Čtyřlůžkové pokoje Superior: cca 24 m2, pro 4 osoby. 3. a 4 osoba na rozkládací pohovce, orientace do zahrady nebo krajiny, balkon nebo terasa.
 • Dvoulůžkové pokoje Deluxe: cca 20 m2, pro 2-3 osoby, balkon nebo zařízená terasa s přímým výhledem na jezero.
 • Čtyřlůžkové pokoje Deluxe: cca 24 m2, pro 4 osoby. 3. a 4 osoba na rozkládací pohovce, balkon nebo zařízená terasa s přímým výhledem na jezero.
 • Dvoulůžkové pokoje Panorama: cca 20 m2, pro 2-3 osoby, v nejvyšších patrech, zařízená terasa s výhledem na jezero.
 • Čytřlůžkové pokoje Panorama: cca 25 m2, pro 4 osoby, 3. a 4 osoba na rozkládací pohovce, v nejvyšších patrech, zařízená terasa s výhledem na jezero.
Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání, rezervace v CK).

Restaurace, bary, stravování

Snídaně nebo polopenze:
Snídaně formou bohatého bufetu s bio koutkem, čerstvými ovocnými šťávami. Pozdní snídaně s Proseccem do 11 hodin.
Při rezervaci polopenze probíhají večeře v externí restauraci/pizzerii "Malibu" v Camping Fontanelle (cca 400 m od hotelu, necelých 5 minut chůze). Tříchodové menu (výběr) se salátovým a zeleninovým bufetem. K večeři zdarma 1/4 l vína, voda nebo 1 nealkoholický nápoj. Děti do 3 let platí na místě.

Fitness a lázně

Zdarma: 1 venkovní bazén (9x 20 m) s lehátky a slunečníky v palmové zahradě.

Aktivity v hotelu a okolí

10% sleva na Green Fee na některé z golfových hřišť v okolí (na vyžádání na místě).
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Golf ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Wifi zdarma ano

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nicole, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Popis

Lago di Garda je největším italským jezerem ledovcového typu. Rozkládá se na rozloze 369,98 km2 poblíž města Verona v severní části země. Svou strategickou polohu získalo díky tomu, že se rozprostírá na hranicí tří regionů, a to jmenovitě na střetu území Trentina - Alto Adige, Benátska a Lombardie. Severní část jezera má protáhlý, fjordovitý tvar, jižní je naopak kulaté podoby.

Klima okolo jezera je středomořské, a proto je ideální zejména pro letní dovolenou. Daří se zde také mnoha druhům plodin. Na severu je především vinná réva, na jihu zase citrusy a olivy.

Díky větrům vanoucím v okolí jezera (nejvýznamnější je teplý vítr Ora) dává Lago di Garda svým návštěvníkům iluzi pobytu u moře. Také díky mnoha proudům a vlnám je tato destinace velmi vyhledávaná všemi milovníky vodních sportů. Každý si zde může dosyta užít windsurfingu, plachtění, veslování nebo sportovního rybaření. Okolí je vhodné taktéž pro turistiku či cyklistiku, in-line bruslení, horolezectví na tzv. ferratách (přesně vymezených "cestách"), jízdu na koni, tenis a golf a další druhy sportů, včetně těch plážových.

Jezero samozřejmě nabízí také množství kempů, pláží a hotelů, což přímo dokresluje středomořskou atmosféru. Lago di Garda je obklopeno hned několika většími městy, městečky či přímo turistickými letovisky, takže na výběr má případný zájemce z široké škály možností.

Arco je spíše klidnější městečko vhodné zejména pro horskou cyklistiku a horolezectví. Každoročně se zde konají mezinárodní závody v těchto sportech.

Riva del Garda leží přímo na severu jezera. Jako druhé nejvíce obydlené místo v okolí (žije zde 13 tisíc obyvatel) je žijícím centrem kultury a zábavy. Kromě historického centra zde najdete mnoho obchodů, přístav pro plachetnice a nezbytnou součást italského života - restaurace a pizzerie. Zdejší pláž je nejdelší a nejvyhledávanější z celého jezera.

Torbole najdeme taktéž na severním břehu jezera. Díky tzv. ?odpoledním větrům? patří mezi neznámější lokality pro windsurfing. Malebné okolí města nabízí podívanou na jezero obklopené skalami, horu Monte Baldo a přírodu ne nepodobnou finským fjordům.

Malcesine je přístavem ve východní části jezera. Pro svůj charakter hojně navštěvované středomořské destinace je nazýván "olivovou riviérou". Lokalita je asi nejoblíbenější z celé oblasti Lago di Garda. Nachází se na úpatí hory Monte Baldo, kde najdeme i krásnou botanickou zahradu. V historickém centru města si jistě oblíbíte některé z památek, jako například historický palác Palazzo dei Capitani. Kousek od města je menší destinace s názvem Brenzone.

San Zeno di Montana je malé horské městečko ležící rozprostírající se nad jezerem Lago di Garda. Torri del Benaco je klidným romantickým přístavním městečkem obehnaným středověkými hradbami.

Město Garda se rozkládá na východním pobřeží jezera. Jako většina měst v okolí se i ono vyznačuje historickým centrem s křivolakými uličkami. Ve městě také můžeme obdivovat množství krásných a bohatě zdobených vil. Severně od města se nalézá výběžek San Vigilio pyšnící se vilou Guarienti s obrovskou zahradou. V polovině srpna se v městě Garda každoročně konají veslařské závody.

Městečko na východní straně jezera Bardolino - leží na tzv. olivové riviéře, která je plná kopců s olivovníky a vinnou révou. Je známé především pěstováním vína. Jihovýchodně položené město Larise se pyšní středověkým hradem a Benátskou celnicí (Dogana Veneta).

Peschiera del Garda se nachází je několik kilometrů od Verony a je důležitým dopravním bodem. Každý týden se zde konají typické italské trhy.

Lázeňské městečko Sirmione je rájem relaxace a vodních sportů. Leží v nejzazší jižní části jezera. Při prohlídce města vás jistě zaujmou pozůstatky římské vily a lázní Grotte di Catullo.

Desenzano del Garda je největším městem při pobřeží Lago di Garda. Ve středověké éře bylo důležitým strategickým bodem celé Itálie. Historické centrum i zdejší přístav jistě stojí za návštěvu. V okolí se nalézá hodně hradů, pevností a vil. Doporučeníhodné je město také jak pro vyznavače vodních sportů tak nočního života. Nedaleko města se nacházejí další turistické destinace, byť menší co do počtu obyvatel - a to Manerba del Garda a Saló.

Gardone Riviera bylo dříve oblíbeným víkendovým sídlem šlechticů, což městu dodnes propůjčilo nádech jakési unikátní elegance. Pyšní se krásnými zahradami a parky.
Tremosine leží na úpatí Alp, což dává zdejší přírodě neposkvrněný a neobyčejný ráz.

Na západní straně jezera najdeme Limone del Garda. Díky krajině a vegetaci je jedním z oblíbených letovisek v okolí. Je tvořeno kamenitou pláží a přístavem. Dominantou města jsou neobyčejné terasy se skleníky (tzv. limonaie) sloužící k pěstování citrusových plodů.

Zábavy si u Lago di Garda užijete dosyta. Pokud by vám však nestačilo lenošení na pláži, procházky městem či sportování, můžete se zabavit v některém ze zábavních (Gardaland, Movieland) či vodních (CanevaWorld, Picoverde Parco Acquatico, Riovalli Acquasplash) parků.
 • Vzdálenost od pláže 100 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 9 °C v noci 6 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 10 °C v noci 6 °C

 • Pátek 10 °C v noci 7 °C

 • Sobota 10 °C v noci 7 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec