Zájezd do

Villaggio Turistico Internazionale Eden

Hodnocení: 0/5

Itálie, Lago di Garda, San Felice del Benaco

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Villaggio Turistico Internazionale Eden Hodnocení: 0/5

Villaggio Turistico Internazionale Eden - San Felice del Benaco

Popis letoviska

Pěkné městečko San Felice del Benaco (v místním dialektu „San Filis“), spadající do regionu Lombardie, se nachází na západní straně jezera, 6 km jihovýchodně od městečka Saló a 35 km severovýchodně od města Brescia. Městečko má 3 centra, a to San Felice, Portese a Cisano, patří k němu i ostrůvek Isola del Garda ve vlastnictví rodiny Borghese Cavazza.

Popis objektu

Ideálně situované VILLAGGIO TURISTICO INTERNAZIONALE EDEN (Via Preone) se nachází nedaleko jezera a cca 2 km od centra městečka San Felice del Benaco. Součástí campingu je recepce, bar, restaurace - pizzerie s výhledem na jezero, supermarket, 2 bazény pro dospělé se slunečníky a lehátky (omezená kapacita), dětský bazén se skluzavkou, hřiště na volejbal a basketbal, stolní tenis a dětské hřiště. Dále za poplatek trezor, prádelna, tenisové kurty, půjčovna kol a Wi-Fi. Mobilhomy jsou moderně vybavené, prostorné a světlé, všechny mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (za poplatek), barbecue nebo elektrický gril a kryté venkovní posezení. Pro každé ubytování je vyhrazeno jedno parkovací místo. Mobilhome Premium je prostornější a má navíc mikrovlnnou troubu.

Pláž

oblázková, charakteristická šikmým dnem, volná s přímým vstupem z kempu

Vzdálenost od

pláže 400 m, centra s obchody 3 km Salo, San Felice del Benaco, 2 km

Bazén

bazén 2 pro dospělé, dětský bazén se skluzavkou, nutná koupací čepice

Pozice objektu v letovisku

panoramatická

Vybavení objektu

recepce, Wi-Fi v objektu, 1,30 €/hodina, restaurace, pizzerie, s výhledem na jezero, bar, supermarket, ubytovací kancelář

Venkovní dispozice

uprostřed zeleně, solární terasa, omezená kapacita, s lehátky, se slunečníky

Pro děti lze půjčit

dětská židlička, na vyžádání, 3 €/den, vanička, na vyžádání, 3 €/den

Děti

dětské hřiště

Sport

půjčovna kol, za poplatek, tenis, za poplatek, stolní tenis, basketbal, volejbal

Ubytování

mobilhome Happy Easy 4:

ložnice s manželskou postelí, malá ložnice se dvěma lůžky a menším vyvýšeným lůžkem (je povoleno pouze dítě, max. 150 cm a max. 60 kg), obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem, 5. a 6. osoba za poplatek


plocha 25 m², přízemí, terasa, částečně krytá, klimatizace, na vyžádání, 1,30 €/hodina, lednice, sprcha, (sprchový kout), zahradní nábytek, gril / barbecue, nebo malý elektrický gril, parkovací místo, nástupní dny v období do 28.06. a od 08.09. kdykoli, 29.06. - 07.09. středa, sobota, min. pobyt v období do 05.05. a 18.05. - 01.06. a 29.06. - 07.09. min. 7 nocí, 05.05. - 18.05. a 01.06. - 29.06. a od 07.09. min. 3 noci, příjezd od 16:00 do 19:00, odjezd od 09:00 do 10:00
mobilhome Happy Premium 4:

ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem. 5. - 7. osoba za poplatek


plocha 29 m², přízemí, terasa, u většiny částečně krytá, klimatizace, na vyžádání, 1,30 €/hodina, lednice, samostatný mrazák, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), zahradní nábytek, gril / barbecue, nebo malý elektrický gril, parkovací místo, nástupní dny v období do 28.06. a od 08.09. kdykoli, 29.06. - 07.09. středa, sobota, min. pobyt v období do 05.05. a 18.05. - 01.06. a 29.06. - 07.09. min. 7 nocí, 05.05. - 18.05. a 01.06. - 29.06. a od 07.09. min. 3 noci, příjezd od 16:00 do 19:00, odjezd od 09:00 do 10:00

Cena zahrnuje:

pronájem mobilhomu, spotřeba energií

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, dětská postýlka, na vyžádání, 3 €/den, zvířata, nepovolena, vratná kauce 100 €/pobyt/apt,
Happy Easy 4: závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 40 €/pobyt, osoba navíc 5. a 6. osoba od 2 let na vyžádání 120 Kč/den, ložní prádlo k dokoupení za poplatek jednolůžko 15 €/týden dvoulůžko 20 €/týden, ručníky k dokoupení za poplatek 10 €/os./týden,
Happy Premium 4: závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 €/pobyt, osoba navíc 5. - 7. osoba od 2 let na vyžádání 120 Kč/den

Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis Tenis ano
 • Bar Bar ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Lago di Garda je největším italským jezerem ledovcového typu. Rozkládá se na rozloze 369,98 km2 poblíž města Verona v severní části země. Svou strategickou polohu získalo díky tomu, že se rozprostírá na hranicí tří regionů, a to jmenovitě na střetu území Trentina - Alto Adige, Benátska a Lombardie. Severní část jezera má protáhlý, fjordovitý tvar, jižní je naopak kulaté podoby.

Klima okolo jezera je středomořské, a proto je ideální zejména pro letní dovolenou. Daří se zde také mnoha druhům plodin. Na severu je především vinná réva, na jihu zase citrusy a olivy.

Díky větrům vanoucím v okolí jezera (nejvýznamnější je teplý vítr Ora) dává Lago di Garda svým návštěvníkům iluzi pobytu u moře. Také díky mnoha proudům a vlnám je tato destinace velmi vyhledávaná všemi milovníky vodních sportů. Každý si zde může dosyta užít windsurfingu, plachtění, veslování nebo sportovního rybaření. Okolí je vhodné taktéž pro turistiku či cyklistiku, in-line bruslení, horolezectví na tzv. ferratách (přesně vymezených "cestách"), jízdu na koni, tenis a golf a další druhy sportů, včetně těch plážových.

Jezero samozřejmě nabízí také množství kempů, pláží a hotelů, což přímo dokresluje středomořskou atmosféru. Lago di Garda je obklopeno hned několika většími městy, městečky či přímo turistickými letovisky, takže na výběr má případný zájemce z široké škály možností.

Arco je spíše klidnější městečko vhodné zejména pro horskou cyklistiku a horolezectví. Každoročně se zde konají mezinárodní závody v těchto sportech.

Riva del Garda leží přímo na severu jezera. Jako druhé nejvíce obydlené místo v okolí (žije zde 13 tisíc obyvatel) je žijícím centrem kultury a zábavy. Kromě historického centra zde najdete mnoho obchodů, přístav pro plachetnice a nezbytnou součást italského života - restaurace a pizzerie. Zdejší pláž je nejdelší a nejvyhledávanější z celého jezera.

Torbole najdeme taktéž na severním břehu jezera. Díky tzv. ?odpoledním větrům? patří mezi neznámější lokality pro windsurfing. Malebné okolí města nabízí podívanou na jezero obklopené skalami, horu Monte Baldo a přírodu ne nepodobnou finským fjordům.

Malcesine je přístavem ve východní části jezera. Pro svůj charakter hojně navštěvované středomořské destinace je nazýván "olivovou riviérou". Lokalita je asi nejoblíbenější z celé oblasti Lago di Garda. Nachází se na úpatí hory Monte Baldo, kde najdeme i krásnou botanickou zahradu. V historickém centru města si jistě oblíbíte některé z památek, jako například historický palác Palazzo dei Capitani. Kousek od města je menší destinace s názvem Brenzone.

San Zeno di Montana je malé horské městečko ležící rozprostírající se nad jezerem Lago di Garda. Torri del Benaco je klidným romantickým přístavním městečkem obehnaným středověkými hradbami.

Město Garda se rozkládá na východním pobřeží jezera. Jako většina měst v okolí se i ono vyznačuje historickým centrem s křivolakými uličkami. Ve městě také můžeme obdivovat množství krásných a bohatě zdobených vil. Severně od města se nalézá výběžek San Vigilio pyšnící se vilou Guarienti s obrovskou zahradou. V polovině srpna se v městě Garda každoročně konají veslařské závody.

Městečko na východní straně jezera Bardolino - leží na tzv. olivové riviéře, která je plná kopců s olivovníky a vinnou révou. Je známé především pěstováním vína. Jihovýchodně položené město Larise se pyšní středověkým hradem a Benátskou celnicí (Dogana Veneta).

Peschiera del Garda se nachází je několik kilometrů od Verony a je důležitým dopravním bodem. Každý týden se zde konají typické italské trhy.

Lázeňské městečko Sirmione je rájem relaxace a vodních sportů. Leží v nejzazší jižní části jezera. Při prohlídce města vás jistě zaujmou pozůstatky římské vily a lázní Grotte di Catullo.

Desenzano del Garda je největším městem při pobřeží Lago di Garda. Ve středověké éře bylo důležitým strategickým bodem celé Itálie. Historické centrum i zdejší přístav jistě stojí za návštěvu. V okolí se nalézá hodně hradů, pevností a vil. Doporučeníhodné je město také jak pro vyznavače vodních sportů tak nočního života. Nedaleko města se nacházejí další turistické destinace, byť menší co do počtu obyvatel - a to Manerba del Garda a Saló.

Gardone Riviera bylo dříve oblíbeným víkendovým sídlem šlechticů, což městu dodnes propůjčilo nádech jakési unikátní elegance. Pyšní se krásnými zahradami a parky.
Tremosine leží na úpatí Alp, což dává zdejší přírodě neposkvrněný a neobyčejný ráz.

Na západní straně jezera najdeme Limone del Garda. Díky krajině a vegetaci je jedním z oblíbených letovisek v okolí. Je tvořeno kamenitou pláží a přístavem. Dominantou města jsou neobyčejné terasy se skleníky (tzv. limonaie) sloužící k pěstování citrusových plodů.

Zábavy si u Lago di Garda užijete dosyta. Pokud by vám však nestačilo lenošení na pláži, procházky městem či sportování, můžete se zabavit v některém ze zábavních (Gardaland, Movieland) či vodních (CanevaWorld, Picoverde Parco Acquatico, Riovalli Acquasplash) parků.

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout