Zájezd do

Le Palme

Hodnocení: 0/5

Itálie, Lido di Jesolo

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Residence Le Palme - Jesolo Lido Ovest

Popis letoviska

Jesolo Lido Ovest je méně rušná část letoviska, ale i zde najdete obchodní třídu s restauracemi. Děti bude kromě různých atrakcí přitahovat především rozlehlý aquapark s nejvyšší skluzavkou v Evropě nebo Adventure Golf. Za zmínku stojí také bludiště Le Messi.
Z Jesolo Lido se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek i okolí.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Jesolo Lido

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Jesolo Lido.

Cestujete-li ve společnosti čtyřnohých kamarádů, můžete využít služeb speciální psí pláže. Veškeré informace naleznete na této naší stránce Bau Bau Beach Jesolo Lido.

Free Wi-Fi je v Jesolo Lido dostupná na mnoha místech, postup připojení i s mapkou dostupných míst jsme pro vás připravili na stránce Wi-Fi zdarma v Jesolo Lido.

Popis objektu

Menší moderní residence LE PALME (Via Puccini) se nachází v západní části letoviska, nedaleko soukromé pláže a obchodní třídy, přímo naproti aquaparku Aqualandia. Nabízí klientům bazén, dětský bazén. Pěkně vybavené apartmány mají vlastní sociální zařízení (Duplex quari 7 a vilka Duplex trilo 6 dvojí), pračku, myčku, TV, Wi-Fi a klimatizaci (obojí na vyžádání, za poplatek) a trezor. Typ Duplex je mezonetový s vnitřním schodištěm, quadri 7 má 3 terasy s posezením a venkovní krb, Duplex trilo 6 má zahrádku s venkovním posezením a krbem. Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací místo, druhé je na vyžádání, za příplatek.

Pláž

soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 500 m, centra s obchody 300 m, aquaparku 50 m, od ubytovací kanceláře cca 6,29 km

Bazén

bazén pro dospělé, dětský bazén

Venkovní dispozice

oplocený areál

Ubytování

apartmán trilo 6:

ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem


plocha 50 m², přízemí, zahrádka, klimatizace, na vyžádání, 50 €/týden, topení, moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, na vyžádání při objednání - omezený počet, 40 €/týden, trezor, lednice, myčka, pračka, sprcha, (sprchový kout), bidet, zahradní nábytek, vlastní krb, parkovací místo, 2. parkovací místo, na vyžádání, 10 €/den, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 16:00 do 19:00, odjezd od 09:00 do 10:00
apartmán Duplex trilo 6:

přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem
patro: ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky


mezonet, přízemí / 1. patro, vnitřní schodiště, zahrádka, oplocená, klimatizace, na vyžádání, 50 €/týden, topení, moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, na vyžádání při objednání - omezený počet, 40 €/týden, trezor, lednice, myčka, pračka, sprcha, (sprchový kout), bidet, druhé soc. zařízení, zahradní nábytek, vlastní krb, parkovací místo, 2. parkovací místo, na vyžádání, 10 €/den, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 16:00 do 19:00, odjezd od 09:00 do 10:00
apartmán Duplex quadri 7:

patro: ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem
podkroví: ložnice s manželskou postelí, ložnice se třemi lůžky


plocha 90 m², mezonet, 1. patro, podkroví, vnitřní schodiště, terasa, 3, klimatizace, na vyžádání, 50 €/týden, topení, moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, na vyžádání při objednání - omezený počet, 40 €/týden, trezor, lednice, myčka, pračka, sprcha, (sprchový kout), bidet, druhé soc. zařízení, zahradní nábytek, vlastní krb, parkovací místo, 2. parkovací místo, na vyžádání, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 16:00 do 19:00, odjezd od 09:00 do 10:00

Cena zahrnuje:

pronájem apartmánu, delegát v lokalitě (cca od poloviny června do poloviny září), spotřeba energií, doprava

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 100 €/pobyt, zvířata, na vyžádání, za poplatek, 30 €/týden, vratná kauce v hotovosti 200 €/pobyt/apt, vratná kauce pro mládežnické skupiny v hotovosti za osobu 100 €/pobyt/os., ložní prádlo na vyžádání při rezervaci k dokoupení za poplatek 15 €/os./pobyt, ručníky na vyžádání při rezervaci k dokoupení za poplatek 5 €/os./pobyt

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 350 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV TV ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Lido di Jesolo patří spolu s dalšímu živoucími letovisky (například s městem Lignano) k takzvané Benátské riviéře. Jako všechna ostatní letoviska v tomto okolí nabízí i Lido di Jesolo vše od sportovního a kulturního vyžití, přes rušný noční život až po odpočinek na pláži či možnost zajímavých výletů.

Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Ve večerních a nočních hodinách se promenáda stává rušným místem, kde to žije. Toto centrum města je vyhlášeno spoustou zábavy, v okrajových částech vás naopak čeká příjemně klidné ubytování. To vše dělá z letoviska ideální dovolenkovou destinaci pro všechny cílové skupiny, a to od mladých přes rodiny s dětmi až po seniory.

Znudí-li vás po několika dnech povalování na pláži či sportování, pak vězte, že máte široký výběr aktivit a výletů, kterými se zajisté zabavíte. Jednou z nich může být vodní park přímo v Lido di Jesolo. Vstupné dovnitř platí po celý den a činí v průměru 10 až 15 ?na osobu. Do úchvatných Benátek se dostanete mimojité i lodí, a to za 20 Euro na osobu. Lodní výlet můžou zájemci podniknout také do nedalekého městečka Caorle. Jízda po říční laguně je zakončena návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou rybích specialit. Loď vyjíždí z přístavu dvakrát denně a za výlet zaplatíte okolo 10 ? na jednu osobu. Navštívit také lze typické severoitalské město Portogruaro pyšnící se středověkým centrem. Při vjezdu do města z dálnice najdete velký obchodní dům. Významný jadranský přístav Terst jistě nemůže být při výletech po okolí opomenut. Jeho dominantou je mimojité zámek Miramare tyčící se na sklaním výběžku přímo nad mořskou hladinou.
Každý pátek bývají v Lido di Jesolo pořádány tradiční trhy, které se v sobotu přesouvají do nedalekého Caorle.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 350 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout