Zájezd do

Le Palme

Hodnocení: 0/5

Itálie, Lido di Jesolo

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Rezidencia Le Palme

Rezidencia Le Palme

Rezidencia Le Palme v Lido di Jesolo sa nachádza 350 m od mora a bola postavená v roku 2009 a pozostáva z 8 pohodlných apartmánov, niektoré sú na prízemí so záhradkou, niektoré na 1.poschodí s veľkým balkónom.
Pláž:
350 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok.
Centrum:
nachádza sa v blízkosti námestia Piazza Marina.
Ubytovanie:
Všetky apartmány sú vybavené TV, trezorom, klimatizáciou (na vyžiadanie, za poplatok), mikrovlnnou rúrou a práčkou.
Typ C1 pre 4-6 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, dvojlôžková izba, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou. Prízemie so záhradou.
Typ C2 pre 4-6 osôb: (na 2 podlažiach) na prízemí: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa so sprchovacím kútom, záhrada s terasou a krbom; na prvom poschodí: dvojlôžková izba, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Vybavený umývačkou riadu. 2 parkovacie miesta.
Typ D pre 5-7 osôb: (na 2 podlažiach) na 1. poschodí: obývacia izba s kuchynským kútom a gučom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, 3 balkóny, z toho jeden s krbom; na manzardovej streche: 2 spálne (dvojlôžková izba a spálňa s 3 samostatnými lôžkami), kúpeľňa so sprchou. Vybavený umývačkou riadu.
Stravovanie:
individuálne.
Vybavenie a služby:

bazén pre dospelých a deti.


Parkovisko:
1 parkovacie miesto /apartmán. Pri type C2 sú 2 parkovacie miesta.
Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 9:30, min. 7 noci.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu, spotreba energií, vstup do bazéna, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa 1 €/osoba nad 10 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 50 €, posteľná bielizeň 15 €/osoba/týždeň, uteráky 5 €/osoba/set, klimatizácia 50 €/týždeň, Wi-Fi 40 €/týždeň.
KAUCIA: 200 € rodina, 300-500 €/skupina mladých ľudí.
Pozn.: apartmán musí ostať komplet uprataný, v opačnom prípade za poplatok.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 350 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV TV ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Lido di Jesolo patří spolu s dalšímu živoucími letovisky (například s městem Lignano) k takzvané Benátské riviéře. Jako všechna ostatní letoviska v tomto okolí nabízí i Lido di Jesolo vše od sportovního a kulturního vyžití, přes rušný noční život až po odpočinek na pláži či možnost zajímavých výletů.

Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Ve večerních a nočních hodinách se promenáda stává rušným místem, kde to žije. Toto centrum města je vyhlášeno spoustou zábavy, v okrajových částech vás naopak čeká příjemně klidné ubytování. To vše dělá z letoviska ideální dovolenkovou destinaci pro všechny cílové skupiny, a to od mladých přes rodiny s dětmi až po seniory.

Znudí-li vás po několika dnech povalování na pláži či sportování, pak vězte, že máte široký výběr aktivit a výletů, kterými se zajisté zabavíte. Jednou z nich může být vodní park přímo v Lido di Jesolo. Vstupné dovnitř platí po celý den a činí v průměru 10 až 15 ?na osobu. Do úchvatných Benátek se dostanete mimojité i lodí, a to za 20 Euro na osobu. Lodní výlet můžou zájemci podniknout také do nedalekého městečka Caorle. Jízda po říční laguně je zakončena návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou rybích specialit. Loď vyjíždí z přístavu dvakrát denně a za výlet zaplatíte okolo 10 ? na jednu osobu. Navštívit také lze typické severoitalské město Portogruaro pyšnící se středověkým centrem. Při vjezdu do města z dálnice najdete velký obchodní dům. Významný jadranský přístav Terst jistě nemůže být při výletech po okolí opomenut. Jeho dominantou je mimojité zámek Miramare tyčící se na sklaním výběžku přímo nad mořskou hladinou.
Každý pátek bývají v Lido di Jesolo pořádány tradiční trhy, které se v sobotu přesouvají do nedalekého Caorle.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 350 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout