Zájezd do

Residence Marina Porto

Hodnocení: 4/5

Itálie, Lignano

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Residence Marina Porto - Lignano Sabbiadoro

Popis letoviska

Lignano se rozkládá podél osmikilometrové zlatavé pláže, sevřené z jedné strany řekou Tagliamento, jež tvoří hranici s regionem Veneto, a z druhé strany rozlehlou lagunou. Je přirozeným turistickým centrem severního Jadranu a tomu odpovídá i starostlivost o jeho hosty. Pečlivě udržované pláže s nabídkou lehátek, slunečníků a občerstvení, množství zeleně mezi jednotlivými domy, dětská hřiště, vodní park Aquasplash, lunapark, zoo, dětský zábavní park Juniorpark, velké golfové hřiště i minigolf a v neposlední řadě rušné obchodní třídy i vyhlášené diskotéky, v hlavní sezóně i operní představení – to vše vám toto letovisko nabízí. Největší koncentrace těchto atrakcí je v centrální části letoviska, jež se nazývá Sabbiadoro. Jeho středem prochází hlavní obchodní třída, v noci rozzářená nesčetnými výklady světových módních značek. Lignano Sabbiadoro je místo vhodné pro milovníky moderního, dynamického života, jak v jeho denní tak noční podobě.
Z Lignana se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Lignanu

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Lignano.

Popis objektu

Nízká třípatrová residence MARINA PORTO (Via Monte Ortigara) stojí přímo u turistického přístavu. Klientům je k dispozici oplocená zahrada s bazénem (v provozu cca 01.06. - 10.09.), výtah a parkoviště. Apartmán, zrenovovaný v r. 2020, má vlastní sociální zařízení, TV/SAT, klimatizaci, Wi-Fi (na vyžádání, za poplatek), balkon a číslované parkovací místo.

Vzdálenost od

pláže (nejbližší pláž č. 2 a č. 3.) 750 m, centra s obchody 650 m, psí pláže Doggy Beach 1 km, aquaparku Aquasplash Water Park 5 km, lunaparku Parco Junior 2,6 km, přístavu 10 m, od ubytovací kanceláře cca 1,74 km

Bazén

bazén v provozu cca 01.06. - 10.09.

Vybavení objektu

výtah

Venkovní dispozice

zahrada, oplocená

Pro děti lze půjčit

dětská židlička, omezená kapacita, nutno vyžádat při rezervaci, na vyžádání, 14 €/týden

Ubytování

apartmán H bilo 4:

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem


balkon, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, pouze běžné surfování, ne streamování ani download, na vyžádání, 28 €/týden, lednice, sprcha, (sprchový kout), parkovací místo, číslované, nástupní dny v období 29.06. - 07.09. sobota, do 28.06. a od 08.09. kdykoli, min. pobyt v období do 18.05. a 01.06. - 15.06. a od 07.09. min. 3 noci, kratší pobyt (méně než 6 nocí) na vyžádání a za příplatek na místě 110 €/apt./pobyt, 16.05. - 04.06. a 13.06. - 29.06. min. 4 noci, kratší pobyt (méně než 6 nocí) na vyžádání a za příplatek na místě 110 €/apt./pobyt, 29.06. - 07.09. min. 7 nocí, příjezd od 16:00 do 19:30 ; od 15:00 do 19:00 v měsících duben, květen a od 2. září, odjezd od 08:00 do 09:00

Cena zahrnuje:

pronájem apartmánu, delegát v lokalitě (cca od poloviny června do poloviny září), spotřeba energií, včetně klimatizace

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, závěrečný úklid, povinně za poplatek 40 €/pobyt/apt, kuchyňský kout uklízí klienti vždy sami, nábytek musí být na původním místě, škody na majetku či vyšší náklady na úklid budou odečteny z kauce), osoba navíc do 2 let zdarma, jinak za poplatek 40 €/týden, na vyžádání, dětská postýlka, pouze pro děti do 2 let, nutno vyžádat při rezervaci, na vyžádání, 28 €/týden, zvířata, do 20 kg povolena, na vyžádání, za poplatek, 70 €/týden, vratná kauce 100 €/pobyt/apt, vratná kauce pro mládežnické skupiny (průměrný věk do 28 let), 500 €/pobyt/apt, ložní prádlo na vyžádání nejpozději 7 dní před odjezdem k dokoupení za poplatek 12 €/os./týden, ručníky na vyžádání nejpozději 7 dní před odjezdem k dokoupení za poplatek 12 €/os./týden

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 500 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 300 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Surfování Surfování ano
 • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Lignano je tradičně velmi oblíbeným a využívaným letoviskem pro letní dovolenou, a to dokonce již přes 30 let. Velká část klientely je německy hovořící, což není vzhledem k malé vzdálenosti od rakouských a německých hranic velkým překvapením. Jako klasické turistické sídlo Středomoří nabízí i Lignano svým návštěvníkům širokou paletu aktivit a vyžití. Klasikou je odpolední brouzdání obchůdky, butiky a trhy (ty největší zde bývají každé pondělí), posedávání v kavárnách či barech popřípadě ochutnávání typických specialit místní kuchyně v některé z množství restaurací. Bez těchto věcí si málokdy dokážeme představit naši letní přímořskou dovolenou. Lignano však nabízí mnohem více. Najdete zde bohaté sportovní vyžití, od klasického volejbalu, fotbalu či tenisu můžete přejít k cyklistice či in-line bruslení. Nejen děti jistě nadchne zdejší aquapark nebo zoologická zahrada, stejně jako zábavní parky. Mladé návštěvníky jistě potěší diskotéky, kterých se v centru města nachází velké množství.

Samotné letovisko je rozděleno na několik částí, z nichž největší jsou tři. Poklidná Lignano Riviera s rodinnými domky a vilkami dostane své návštěvníky do úzkého kontaktu s přírodou, jelikož je pokryta hustým borovicovým porostem. V těchto místech najdete termální lázně, zoologickou zahradu či golfové hřiště. Lignano Riviera je ideálním místem pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Na druhou stranu poskytuje živá Lignano Sabbiadoro jakožto turistické centrum množství zábavy spojené s diskotékami, restauracemi a nákupní promenádou. V této části najdete také spoustu atrakcí, například akqupark, lunapark, dětský park Gulliverlandia, akvárium či minigolf. Do třetice je zde elegantní Lignano Pineta sloužící spíše jako rezidenční část. Toto kouzelné místo je taktéž prorostlé borovicemi a najdete zde hlavně obytné zóny sestávající z vilek, apartmánových domů a hotelů. Ovšem ani zde není nouze o promenádu či restaurace.

Co se týče ubytování, můžete se zabydlet v luxusních rezidencích s bazény či v elegantních hotelech, stejně jako v apartmánech či řadových vilkách v zeleni nebo dokonce v samostatných apartmánech přímo u pláže.
Co se týče pláží, ty se zde táhnou v délce celých osmi kilometrů. Jak to na Benátské riviéře bývá, jsou i zdejší pláže písčité a nabízejí bezpečný pozvolný vstup do moře. Samozřejmostí zde jsou sprchy a toalety, stejně jako několik hřišť pro plážové hry či barů pro rychlé občerstvení a osvěžení v parném dni.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 500 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 300 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout