Zájezd do

Residence Puerto del Sol

Hodnocení: 3/5

Itálie, Lignano

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Rezidence Puerto do Sol

Popis

Příjemný komplex 2 vysokých budov, jehož součástí je velký bazén a zahrada se vzrostlými stromy.

Poloha

2 futuristicky vyhlížející apartmánové rezidence tvoří jeden komplex. Leží pouhých 150 m od písečné pláže v části Lignano - Sabbiadoro a jsou obklopeny zahradou se vzrostlými stromy. Centrum je vzdáleno cca 500 m.

Ubytování

Rezidence se skládá ze 2 budov La Torre a La Dune, které nabízí výtah, recepci, parkovací stání s omezeným počtem míst, bazén pro děti i dospělé a sluneční terasa. Apartmány jsou standardně zařízeny mají SAT/TV, mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu, klimatizaci. Studia pro 3 osoby (ST3) - plně vybavený kouchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a 1 vysouvacím lůžkem (nebo rozkládacím lůžkem), příslušenství, balkon, klimatizace. Apartmány pro 4 osoby (AP4) - plně vybavený kouchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace. Apartmány pro 5 osob (AP5) - plně vybavený kouchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby nebo kombinací pohovky pro 2 osoby a vysouvací lůžko nebo s pohovka pro 1 osobu + vysouvací lůžko pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem nebo 3lůžková ložnice, příslušenství, balkon, klimatizace. Apartmány pro 6 osob (AP6) - plně vybavený kouchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace.

Stravování

Vlastní.

Cena zahrnuje - bus

7 nebo 14 nocí, dopravu autobusem, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4. řady dále, asistenční služby delegáta.

Cena nezahrnuje - bus

Cestovní pojištění, pobytová taxa, ložní prádlo.

Vratná kauce

100 EUR/apartmán.

Povinné příplatky - bus

Pobytová taxa cca 0,70 EUR/noc. Děti do 12 let poplatek neplatí.

Cena zahrnuje - vlastní doprava

7 nebo 14 nocí, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4. řady dále, asistenční služby delegáta.

Cena nezahrnuje - vlastní doprava

Cestovní pojištění, pobytová taxa, ložní prádlo.

Vratná kauce

100 EUR/apartmán.

Povinné příplatky - vlastní doprava

Pobytová taxa cca 0,70 EUR/noc. Děti do 12 let poplatek neplatí.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 150 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 400 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Tenis Tenis ano
 • Surfování Surfování ano
 • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Dětský bazén Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Lignano je tradičně velmi oblíbeným a využívaným letoviskem pro letní dovolenou, a to dokonce již přes 30 let. Velká část klientely je německy hovořící, což není vzhledem k malé vzdálenosti od rakouských a německých hranic velkým překvapením. Jako klasické turistické sídlo Středomoří nabízí i Lignano svým návštěvníkům širokou paletu aktivit a vyžití. Klasikou je odpolední brouzdání obchůdky, butiky a trhy (ty největší zde bývají každé pondělí), posedávání v kavárnách či barech popřípadě ochutnávání typických specialit místní kuchyně v některé z množství restaurací. Bez těchto věcí si málokdy dokážeme představit naši letní přímořskou dovolenou. Lignano však nabízí mnohem více. Najdete zde bohaté sportovní vyžití, od klasického volejbalu, fotbalu či tenisu můžete přejít k cyklistice či in-line bruslení. Nejen děti jistě nadchne zdejší aquapark nebo zoologická zahrada, stejně jako zábavní parky. Mladé návštěvníky jistě potěší diskotéky, kterých se v centru města nachází velké množství.

Samotné letovisko je rozděleno na několik částí, z nichž největší jsou tři. Poklidná Lignano Riviera s rodinnými domky a vilkami dostane své návštěvníky do úzkého kontaktu s přírodou, jelikož je pokryta hustým borovicovým porostem. V těchto místech najdete termální lázně, zoologickou zahradu či golfové hřiště. Lignano Riviera je ideálním místem pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Na druhou stranu poskytuje živá Lignano Sabbiadoro jakožto turistické centrum množství zábavy spojené s diskotékami, restauracemi a nákupní promenádou. V této části najdete také spoustu atrakcí, například akqupark, lunapark, dětský park Gulliverlandia, akvárium či minigolf. Do třetice je zde elegantní Lignano Pineta sloužící spíše jako rezidenční část. Toto kouzelné místo je taktéž prorostlé borovicemi a najdete zde hlavně obytné zóny sestávající z vilek, apartmánových domů a hotelů. Ovšem ani zde není nouze o promenádu či restaurace.

Co se týče ubytování, můžete se zabydlet v luxusních rezidencích s bazény či v elegantních hotelech, stejně jako v apartmánech či řadových vilkách v zeleni nebo dokonce v samostatných apartmánech přímo u pláže.
Co se týče pláží, ty se zde táhnou v délce celých osmi kilometrů. Jak to na Benátské riviéře bývá, jsou i zdejší pláže písčité a nabízejí bezpečný pozvolný vstup do moře. Samozřejmostí zde jsou sprchy a toalety, stejně jako několik hřišť pro plážové hry či barů pro rychlé občerstvení a osvěžení v parném dni.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 150 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 400 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout