Zájezd do

Rezidence Antares červený

Hodnocení: 3/5

Itálie, Lignano

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Residence Antares Rosso - Lignano Sabbiadoro

Popis letoviska

Lignano se rozkládá podél osmikilometrové zlatavé pláže, sevřené z jedné strany řekou Tagliamento, jež tvoří hranici s regionem Veneto, a z druhé strany rozlehlou lagunou. Je přirozeným turistickým centrem severního Jadranu a tomu odpovídá i starostlivost o jeho hosty. Pečlivě udržované pláže s nabídkou lehátek, slunečníků a občerstvení, množství zeleně mezi jednotlivými domy, dětská hřiště, vodní park Aquasplash, lunapark, zoo, dětský zábavní park Juniorpark, velké golfové hřiště i minigolf a v neposlední řadě rušné obchodní třídy i vyhlášené diskotéky, v hlavní sezóně i operní představení – to vše vám toto letovisko nabízí. Největší koncentrace těchto atrakcí je v centrální části letoviska, jež se nazývá Sabbiadoro. Jeho středem prochází hlavní obchodní třída, v noci rozzářená nesčetnými výklady světových módních značek. Lignano Sabbiadoro je místo vhodné pro milovníky moderního, dynamického života, jak v jeho denní tak noční podobě.
Z Lignana se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Lignanu

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Lignano.

Popis objektu

Residence ANTARES ROSSO (Via Julia) se nachází nedaleko centra a pláže vedle residence Antares Verde. Má prostornou zahradu s bazénem pro dospělé a dětským bazénem, dětské hřiště, společnou prádelnu (za poplatek), tenisové hřiště (cca 250 m, za poplatek) a parkoviště. Apartmány typu bilo jsou mezonetové. Všechny apartmány jsou prostorné a jsou vybaveny dvojím sociálním zařízením (mimo typ A), TV/SAT, trezorem, myčkou, mikrovlnnou troubou, Wi-Fi, klimatizací a balkonem. Ke každému apartmánu náleží parkovací místo.

Pláž

soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 300 m, centra s obchody 1,1 km, psí pláže (Sunny Pet - pláž č.19) 300 m, aquaparku Aquasplash 2,7 km, lunaparku Parco Junior 650 m, od ubytovací kanceláře cca 130 m

Bazén

bazén pro dospělé a dětský bazén

Vybavení objektu

Wi-Fi v objektu, prádelna, 4 €/vyprání, 4 €/sušení

Venkovní dispozice

zahrada

Pro děti lze půjčit

dětská židlička, 5 €/den nebo 20 €/týden, sportovní kočárek, 5 €/den nebo 20 €/týden

Děti

dětské hřiště

Sport

tenis, cca 250 m v resortu Los Nidos (za zvýhodněnou cenu, možnost zapůjčení rakety za poplatek 2 €)

Ubytování

apartmán A mono 3:

obývací pokoj s manželskou postelí, rozkládacím gaučem pro jednu osobu a kuchyňským koutem


plocha 28 m², přízemí, balkon, do zahrady, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny úterý, čtvrtek, sobota, min. pobyt 7 nocí, kratší pobyt do června a v září (min. 3 noci) na vyžádání a za příplatek v cestovní kanceláři +25 %, příjezd od 17:00 do 20:00 (příjezd do 17:00 hod. pouze na vyžádání a za poplatek 35 - 45 €), odjezd od 08:00 do 10:00 (odjezd po 10:00 hod. pouze na vyžádání a za poplatek 35 - 45 €)
apartmán B bilo 4:

nižší patro: obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem
vyšší patro: ložnice se dvěma lůžky


plocha 50 m², 2.patro, mezonet, vnitřní schodiště, balkon, 2x, do zahrady, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), druhé soc. zařízení, se sprchovým koutem, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny úterý, čtvrtek, sobota, min. pobyt 7 nocí, kratší pobyt do června a v září (min. 3 noci) na vyžádání a za příplatek v cestovní kanceláři +25 %, příjezd od 17:00 do 20:00 (příjezd do 17:00 hod. pouze na vyžádání a za poplatek 35 - 45 €), odjezd od 08:00 do 10:00 (odjezd po 10:00 hod. pouze na vyžádání a za poplatek 35 - 45 €)
apartmán B bilo 5:

nižší patro: obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem
vyšší patro: ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem


plocha 54 m², 2.patro, mezonet, vnitřní schodiště, balkon, do zahrady, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), druhé soc. zařízení, se sprchovým koutem, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny úterý, čtvrtek, sobota, min. pobyt 7 nocí, kratší pobyt do června a v září (min. 3 noci) na vyžádání a za příplatek v cestovní kanceláři +25 %, příjezd od 17:00 do 20:00 (příjezd do 17:00 hod. pouze na vyžádání a za poplatek 35 - 45 €), odjezd od 08:00 do 10:00 (odjezd po 10:00 hod. pouze na vyžádání a za poplatek 35 - 45 €)
apartmán C trilo 6:

ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem


plocha 45 - 50 m², přízemí nebo patro, balkon, do zahrady, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), druhé soc. zařízení, se sprchovým koutem, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny úterý, čtvrtek, sobota, min. pobyt 7 nocí, kratší pobyt do června a v září (min. 3 noci) na vyžádání a za příplatek v cestovní kanceláři +25 %, příjezd od 17:00 do 20:00 (příjezd do 17:00 hod. pouze na vyžádání a za poplatek 35 - 45 €), odjezd od 08:00 do 10:00 (odjezd po 10:00 hod. pouze na vyžádání a za poplatek 35 - 45 €)

Cena zahrnuje:

pronájem apartmánu, delegát v lokalitě (cca od poloviny června do poloviny září), spotřeba energií, včetně klimatizace,
A mono 3: ložní prádlo ručníky (výměna za poplatek 12 €/os.) v ceně,
B bilo 4: ložní prádlo ručníky (výměna za poplatek 12 €/os.) v ceně,
B bilo 5: ložní prádlo ručníky (výměna za poplatek 12€/os.) v ceně,
C trilo 6: ložní prádlo ručníky (výměna za poplatek 12 €/os.) v ceně

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 70 - 100 € (podle znečištění apartmánu), dětská postýlka, na vyžádání, 6 €/den, zvířata, na vyžádání, za poplatek, 100 €/pobyt, vratná kauce (pouze hotově) 100 €/pobyt/apt, plážový servis k dokoupení, 18 €/den,
A mono 3: vratná kauce pro mládežnické skupiny 100 €/pobyt/os. (skupiny pouze na vyžádání při rezervaci),
B bilo 4: vratná kauce pro mládežnické skupiny 100 €/pobyt/os (skupiny pouze na vyžádání při rezervaci),
B bilo 5: vratná kauce pro mládežnické skupiny 100 €/pobyt/os (skupiny pouze na vyžádání při rezervaci),
C trilo 6: vratná kauce pro mládežnické skupiny 100 €/pobyt/os (skupiny pouze na vyžádání při rezervaci)

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 200 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 400 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
 • Tenis Tenis ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Lignano je tradičně velmi oblíbeným a využívaným letoviskem pro letní dovolenou, a to dokonce již přes 30 let. Velká část klientely je německy hovořící, což není vzhledem k malé vzdálenosti od rakouských a německých hranic velkým překvapením. Jako klasické turistické sídlo Středomoří nabízí i Lignano svým návštěvníkům širokou paletu aktivit a vyžití. Klasikou je odpolední brouzdání obchůdky, butiky a trhy (ty největší zde bývají každé pondělí), posedávání v kavárnách či barech popřípadě ochutnávání typických specialit místní kuchyně v některé z množství restaurací. Bez těchto věcí si málokdy dokážeme představit naši letní přímořskou dovolenou. Lignano však nabízí mnohem více. Najdete zde bohaté sportovní vyžití, od klasického volejbalu, fotbalu či tenisu můžete přejít k cyklistice či in-line bruslení. Nejen děti jistě nadchne zdejší aquapark nebo zoologická zahrada, stejně jako zábavní parky. Mladé návštěvníky jistě potěší diskotéky, kterých se v centru města nachází velké množství.

Samotné letovisko je rozděleno na několik částí, z nichž největší jsou tři. Poklidná Lignano Riviera s rodinnými domky a vilkami dostane své návštěvníky do úzkého kontaktu s přírodou, jelikož je pokryta hustým borovicovým porostem. V těchto místech najdete termální lázně, zoologickou zahradu či golfové hřiště. Lignano Riviera je ideálním místem pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Na druhou stranu poskytuje živá Lignano Sabbiadoro jakožto turistické centrum množství zábavy spojené s diskotékami, restauracemi a nákupní promenádou. V této části najdete také spoustu atrakcí, například akqupark, lunapark, dětský park Gulliverlandia, akvárium či minigolf. Do třetice je zde elegantní Lignano Pineta sloužící spíše jako rezidenční část. Toto kouzelné místo je taktéž prorostlé borovicemi a najdete zde hlavně obytné zóny sestávající z vilek, apartmánových domů a hotelů. Ovšem ani zde není nouze o promenádu či restaurace.

Co se týče ubytování, můžete se zabydlet v luxusních rezidencích s bazény či v elegantních hotelech, stejně jako v apartmánech či řadových vilkách v zeleni nebo dokonce v samostatných apartmánech přímo u pláže.
Co se týče pláží, ty se zde táhnou v délce celých osmi kilometrů. Jak to na Benátské riviéře bývá, jsou i zdejší pláže písčité a nabízejí bezpečný pozvolný vstup do moře. Samozřejmostí zde jsou sprchy a toalety, stejně jako několik hřišť pro plážové hry či barů pro rychlé občerstvení a osvěžení v parném dni.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 200 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 400 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout