• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Residence Adler

Itálie, San Martino, San Martino di Castrozza

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Rezidence ADLER

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis ubytování

Rezidence nabízí ubytování v apartmánech až pro 6 osob zařízených v alpském stylu. Díky výhodné poloze, jen 200 m od skiareálu a 300 m od centra městečka, je ideálním místem pro strávení zimní dovolené.

Vybavení rezidence

výtah, TV, sauna, Wi-Fi připojení, parkování, lyžárna

Vybavení apartmánu

příslušenství, plně vybavený kuchyňský kout, TV, telefon, trezor, Wi-Fi, myčka, některé apartmány jsou podkrovníBILO 3 - max 3 osoby - obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí BILO 4 - max 4 osoby - obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí nebo dvěma lůžkyTRILO 5 - max 5 osob - obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládací pohovkou, 2 ložnice TRILO 6 - max 6 osob - obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládacím dvoulůžkem, 2 ložnice

Zábava

sauna

Stravování

bez stravy: vlastní

Vzdálenost od centra

300 m od centra San Martino di Castrozza

Vzdálenost od sjezdovky

200 m od sjezdovky Colverde

Vzdálenost od skibusu

100 m zastávka skibusu

Cena zahrnuje

ubytování na 7 nocíspotřeby energiílůžkoviny, ručníkyparkovací místo dle obsazenosti

Cena nezahrnuje

stravovánídopravuskipas SAN MARTINO (možnost zakoupení)konečný úklidcestovní pojištěnípobytovou taxu - cca 2 € os./den

Povinné příplatky

pobytová taxa cca 2 €/osoba/den

Nepovinné příplatky

dětská postýlka 55 €/týdenzvíře (pouze 1 v apartmánu) 50 €/týdenpračka 5 €/použití

Skipas

SKIPAS ZA PŘÍPLATEK


Informace o hotelu

 • TV ano
 • Zastávka skibusu ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Elegantní městečko pod masivem Pale

Horské městečko San Martino di Castrozza leží v jihozápadním cípu Dolomit pod rozeklanými skalisky hřebenu Pale. Ani malé, ani velké středisko mile překvapí kombinací sjezdovek pro začátečníky i pokročilé. Mezi 60 kilometry svahů nechybí členité sportovní tratě ani panoramatické magistrály. Přímo z elegantního hotelového městečka startuje kabinková a sedačková lanovka, která lyžaře vyveze až do výšky 2383 metrů za perfektně urolbovaným prašanem. Díky orientaci svahů a nadmořské výšce se přírodní sníh drží na sjezdovkách až do dubna. Snowboardisty uchvátí vybavenost snowparků Carosello delle Malghe a Passo Rolle. Dobře známým snowboardovým stánkům dominují boardercrossové dráhy, jumpy, quaterpipe a slidy. Kontrolované a zčásti jištěné trasy pro freeride jízdu v hlubokém sněhu Alpe Tognola, Valcigolera, Val Vanegia, Castellazzo, Tognazza a Cima Rosetta připravují dobré zázemí dobrodruhům prohánějícím se volnou přírodou mezi lesy a skalisky. I běžkaři mohou vystoupat vysoko nad údolí a okusit vysokohorské stopy Lago di Calaita, Passo Rolle a San Martino di Castrozza. Poplatek za denní využívání vyfrézovaného okruhu činí 3 €. V údolí vede dalších 30 kilometrů stop. Díky poloze San Martina v odlehlejší části Dolomit neexistují fronty u vleků ani v hlavní sezóně. Středisko se těší velké oblibě Italů a ostatními národy bývá opomínáno kvůli blízkosti konkurenčního Val di Fiemme.

<Après-ski

<Doprava

<Kolik to stojí?

<Aktivní odpočinek i relaxace

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 10 °C v noci 1 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 9 °C v noci 3 °C

 • Pátek 7 °C v noci 4 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec