• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Hotel Agriturismo Canales (Dorgali)

Itálie, Sardinie / Sardegna

Více o ubytování

od 8 050 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 432 790

Charakteristika

Nejprve farma, nyní rodinný statek, s výhledem na jezero Cedrino na území Dorgali, kde si můžete užít dovolenou v těsném kontaktu s přírodou

Poloha

Uprostřed přírody na území Dorgali s výhledem na okolní hory a jezero Cedrino. Nejbližší nákupní možnost a restaurace se nachází v Dorgali (13 km). Cca 17 km se nachází Cala Gonone. Vzdálenost od letiště v Olbii je cca 92 km (1 hod. a 10 min.)

Vybavení

Klientům je k dispozici restaurace a obchůdek s místními produkty, na základě sezónní dostupnosti. V roce 2019 proběhla rekonstrukce přístupů a společenských prostor, ve spolupráci s místními architekty vznikly nádhérné geometrické mozaiky s využitím 3 různých typů místních kamenů: vápence, čediče a žuly. Wi-Fi zdarma ve společných prostorách i na pokojích. Domácí zvířata jsou povolena, za příplatek a na vyžádání.

Ubytování

10 pokojů spolu se 2 apartmány jsou malé klenoty zasazené do velkolepé scenérie jezera Cedrino obklopeného horami. Pokoje ponořené do zeleně údolí Cedrino jsou vybaveny doplňky a látkami vytvořenými zručnýma rukama lokálních řemeslníků. Všechny pokoje mají velikost cca 25 m2 a jsou vybavené klimetizací/topením, minilednicí a vlastní koupelnou se sprchou, toaletními potřebami a fénem. K dispozici jsou pokoje STANDARD - dvoulůžkové; třílůžkové s výhledem na jezero nebo do údolí; čtyřlůžkové pokoje s verandou nebo s venkovním patiem (3. a 4 lůžko je formou palandy). Max. obsazenost 4 osoby. APARTMÁ - s obývací částí s kuchyňským koutem a oddělenou ložnicí. Max. obsazenost 5 osob. Na vyžádání je možnost pokoje obsazeného 1 osobou. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání. Check-in 15:00-23:00 Check-out: 10:00

Stravování

Ubytování s bohatou snídaní formou bufetu využívá produkty Agriturismo Canales: čerstvě upečené koláče, typické tradiční sladkosti, domácí jogurty nebo ovocné džemy sesbírané z našeho sadu, domácí chléb, čerstvá vejce a uzeniny místní výroby. Hotelovým hostům je večer k dispozici také restaurace s panoramatickým výhledem na jezero, v provozu denně kromě pondělí. Večeře jsou na vyžádání, nutno objednat vždy den předem. Suroviny používané k přípravě pokrmů jsou lokální a pocházejí z místní půdy a práce na farmě. Neexistuje zde tedy pevné menu a typický jídelníček sleduje střídání ročních období.

Pláž

Nejbližší pláže se nacházejí cca 17 km od hotelu - např. Cala Gonone, Cala Osalla, Cala Cartoe.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat nabídka pojištění

Cena zahrnuje

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 1.6. do 1.10. 2022).

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání): pes: €5 /noc

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec