• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Hotel Agrustos Village

Itálie, Sardinie / Sardegna, Budoni

Více o ubytování

od 15 290 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 431 629

Charakteristika

Klubový hotel u krásné písečné pláže, doporučujeme pro rodiny s dětmi a klienty, kteří ocení ubytování v samostatných vilkách a bohaté možnosti sportovního vyžití.

Poloha

Hotel situovaný v jedné z nejkrásnějších částí severovýchodního pobřeží Sardinie, v lokalitě Agrustos, u krásné písečné pláže a cca 2 km od centra živého městečka Budoni s bary, restauracemi, obchody, lékárnou. Ve vzdálenosti cca 10 km od známého a oblíbeného letoviska San Teodoro. Hotel nabízí možnost kyvadlové dopravy do Budoni (každý den) a do San Teodora (Pondělí a Sobota) - za poplatek, nutná rezervace předem na recepci (min. počet cestujících: 5, při nesplnění min. počtu cestujících nutné vyčkat na další spoj). Nedaleko resortu je zastávka místní autobusové dopravy, kterou je možné vyrazit do centra měst Agrustos, Budoni, Porto Ottiolu a San Teodoro (linka v provozu od 15.6.-15.9.). Nejbližší noční vyžití (kluby, diskotéky) jsou vzdáleny cca 7 km. Vzdálenost od letiště v Olbii 38 km (cca 35 min).

Vybavení

Klientům je k dispozici 24h recepce, restaurace, 2 bary (u bazénu a na pláži), dětský klub, amfiteátr a bohaté sportovní zázemí.

Ubytování

Hotel nabízí klientům celkem 150 pokojů umístěných ve vilkách v zahradě, vždy s patiem a venkovním posezením. Pokoje poskytují veškerý komfort, jsou vybaveny klimatizací, trezorem, minilednicí a WiFi připojením. STANDARD: max. obsazenost 4 osoby. Check-in: 16:00 hod. Check-out: 10:00 hod.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu jsou podávány v hlavní hotelové restauraci. V rámci plné penze je zdarma k dispozici voda a stolní víno. Příležitostně hotel organizuje také tematické večeře. Za příplatek možnost all inclusive: od 10:00-24:00 v hlavním hotelovém baru rozlévané nealkoholické nápoje, pivo, čaj a káva, vybrané lokální alkoholické nápoje a italské šumivé víno a koktejly. Klientům je k dispozici hlavní hotelový bar u bazénu a za poplatek také bar na pláži.

Pro děti

Po děti je připraveno dětské hřiště, samostatný dětský bazén a klubové zázemí - dětský klub od 4-12 let a junior klub od 12-18 let, v provozu v hlavní sezóně vždy od 9-18 hod.

Sport a animace

Klientům je zdarma k dispozici sportovní zázemí, multifunkční hřiště na tenis, volejbal, basketbal a fotbal, dále stolní tenis, venkovní posilovna, skupinové aktivity (jako aquaerobik) a vodní sporty na pláži (winsurfing, kanoe, plachtění).

Pláž

Krásná pláž Li Cuppulati s jemným pískem se nachází cca 400 m od resortu, vzdálenost dle umístění pokoje, s lehátka a slunečníky zdarma. Za poplatek je zde k dispozici plážový bar.

Důležité

Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL: Storno poplatek 10 % z ceny zájezdu při zrušení do 30 dnů před odjezdem. Dále podle CK.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat. Nabídka pojištění

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí včetně nápojů, případně za příplatek s all inclusive, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2022). VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s plnou penzí včetně nápojů, případně za příplatek s all inclusive, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2022).

Poplatky na místě

POVINNÉ Pobytová taxa: € 2,5/osoba/den v období červenec-srpen, v ostatních měsících € 1/osoba/den. Pobytovou taxu neplatí děti do 12 let (změna ceny pobytové taxy vyhrazena). NEPOVINNÉ Balíček "Prestige" za poplatek 100 €/pokoj zahrnuje: - Early check-in a Late Check-out - Uvítací balíček na pokoji (láhev vody, ovocný talíř a prosecco) - Plážové osušky zdarma (vyžadována vratná kauce) - Rezervované místo v restauraci - Sleva 10 % na hotelem organizované výlet

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 400 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano
 • Wifi zdarma ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 36 °C v noci 21 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 36 °C v noci 21 °C

 • Pondělí 31 °C v noci 21 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec