• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Vyberte si termín

Apartmány Dimore del Borgo

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Charakteristika

Isola Rossa “Červený ostrov” je malé přímořské letovisko nesoucí jméno podle nedalekého stejnojmenného ostrůvku z načervenalého kamene, který společně se středověkou aragonskou věží vytváří nezapomenutelnou atmosféru tohoto místa.

Poloha

Isola Rossa “Červený ostrov” je malé přímořské letovisko ležící na malebném pobřeží v severozápadní části Sardinie. Nese jméno podle nedalekého stejnojmenného ostrůvku z načervenalého kamene, který společně se středověkou aragonskou věží vytváří nezapomenutelnou atmosféru tohoto místa. Původně rybářská osada se rozprostírá na malebném pobřeží, kde se pláže s jemným bílým pískem střídají s útesy z červeno-okrové žuly. Za hřejivým sluncem a průzračně čistým mořem sem míří milovníci Sardinie z celého světa. Večer, když se slunce schová za skály, potkáte na promenádě podél moře místní obyvatele, rodiny s dětmi, zamilované dvojice. Isola Rossa je ideální pro všechny, které vyhledávají klidnou dovolenou v pěkné přírodě a zároveň v blízkosti centra, které nabízí širokou škálu služeb. Díky její strategické poloze je vhodnou lokalitou také pro ty, kteří chtějí navštívit nejkrásnější místa severní Sardinie. Apartmány DIMORE DEL BORGO jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají dovolenou v krásné Isole Rosse za nižší cenu. Většina apartmánů je zrekonstruovaných, má jednodušší standard vybavení a je umístěna v přízemí či 1. patře soukromých vilek. Většina restaurací a barů nabízí možnost připojení k internetu wi-fi (může být za poplatek nebo podmíněno konzumací). Isola Rossa se nachází na půli cesty mezi městy Sassari a Santa Teresa di Gallura, 30 km od městečka Tempia. Z přístavu Porto Torres (65 km) nebo z letiště Alghero (90 km) je nejlepší jet po přímořské magistrále směr Castelsardo, Badesi, Isola Rossa. Z přístavu či letiště Olbia je lepší jet vnitrozemím. Kromě toho, že tato cesta má své kouzlo, je kratší než přímořská magistrála. Sledujte směr Tempio Pausania, Aggius, Trinità d’Agultu, Isola Rossa. Označení polohy v mapě je orientační, není možné předem určit přesnou polohu apartmánu.

Vybavení

Nabídka služeb v Isola Rossa: restaurace, pizzerie, bary s živou hudbou, supermarkety, obchůdky se suvenýry, sportovní centrum (tenisový kurt, hřiště na nohejbal či fotbal, skákací hrad), bankomat, doktor, lékarna, butiky, kadeřnictví, turistický přístav, 2 potápěčská centra (možnost absolvování kurzů, půjčovna kanoí, šlapadel a motorových člunů, škola surfu na pláži La Marinedda, akvapark (leží jen 1 km nad Isolou Rossou, otevřen od druhé poloviny června do začátku září).

Ubytování

APARTMÁNY DIMORE DEL BORGO STANDARD a PLUS. Apartmány kategorie standard nemají garantovaný balkon či terasu, apartmány kategorie plus mají vždy garantovaný venkovní prostor. Apartmány DIMORE DEL BORGO jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají dovolenou v krásné Isole Rosse za nižší cenu. Větší část apartmánů je zrekonstruovaných, mají jednodušší/standardní vybavení a jsou umístěné v přízemí či v prvním patře ve vilkách. Vzdálenost od moře je od 40 m do 250 m. Všechny apartmány jsou vybavené dle vkusu soukromých majitelů. BILO 2: ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna. BILO 4: ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna. TRILO 4: ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky (event. palandou), obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna. TRILO 6: ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky (event. palandou), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna. QUADRILO 8: 2 ložnice s manželským lůžkem, pokoj s palandou pro 2 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna. Min. pobyt 7 nocí (kratší na vyžádání v CK). Recepce: 9,00 – 12,30 a 16,00 – 19,30 h. V případě příjezdu mimo otevírací dobu je nutné informovat předem. Check-in: libovolný den v týdnu 17:00 – 20:00 h. Check-out: libovolný den v týdnu do 10:00 h.

Stravování

Vlastní. Městečko Isola Rossa nabízí širokou škálu stravovacích možnosti v místních barech a restauracích.

Sport a animace

Isola Rossa nabízí pestré sportovní vyžití - tenisový kurt, fotbal, volejbal, vodní sporty, potápění, půjčovnu sportovního vybavení. 1 km od města se nachází aquapark. Vše za poplatek.

Pláž

V letovisku Isola Rossa jsou dvě krásné pláže – dlouhá pláž “Spiaggia Longa” a menší městská pláž nazývaná “Li Femini” (sardsky ženy), na které se dříve směly slunit opravdu pouze ženy. Nedaleko (12 minut chůze, 2 minuty autem) leží písčitá pláž La Marinedda, která je oblíbeným místem surfařů a milovníků kitingu. Plážový servis na pláži Longa za poplatek (orientační cena €15/ den/ 1 slunečník a 2 lehátka).

Důležité

Check-in 17:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem, ubytování je možné až následující den.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění
Transfer z/na letiště.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenka včetně tax, ubytování bez stravy, služby delegáta na telefonu (od 1.6.. do 1. 10. 2022). VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 1. 10. 2022).

Poplatky na místě

Povinné: Spotřeba energií (voda, elektřina, plyn): € 25/ osoba/ týden (děti do 6 let zdarma). Závěrečný úklid: € 40/ BILO, € 50/ TRILO, € 60/ QUADRILO - kuch. kout uklízí klient. Vratná kauce € 100/ apt. Pobytová taxa: €2/osoba/den - osoby starší 10 let (údaj z roku 2021, může se lišit) Pozdní příjezd: Check-in 17:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem, ubytování je možné až následující den. Fakultativní: Dětská postýlka (nutná rezervace předem): € 30/ týden Přistýlka (nutná rezervace předem): € 50/ týden Povlečení/ručníky: € 15/ 1 set; každá jeho výměna € 15. Domácí mazlíčci malé velikosti: na vyžádání, 50% příplatek za úklid

Speciální nabídky

NA VYŽÁDÁNÍ: PRODLUŽ SI DOVOLENOU 14=13 sleva na pobyty od 2 týdnů a více; slevu lze uplatnit na 2., 3., 4... týden. Lze kombinovat se slevou "Rezervuj včas" (5 % do 1.5.). SENIOR - 3% sleva pro páry seniorů nad 65 let, kteří cestují v měsících květen, červen, září a říjen (lze sloučit se slevou "Rezervuj včas" a "Prodluž si dovolenou"). SVATEBNÍ CESTA - 3% sleva pro novomanžele (lze sloučit se slevou "Rezervuj včas" a "Prodluž si dovolenou"). ZKRÁCENÉ POBYTY 6=7 - na vyžádání pobyty kratší než 1 týden (min. 3 noci). Kalkulace dle systému 6=7 (více info v CK), na místě se vždy bude hradit závěrečný úklid € 40-60 a spotřeba energií € 3,60/ os./ den.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Vzdálenost od centra města 200 m
 • TV ano
 • Domácí zvířata povolena ano

Recenze hotelu

Hodnocení 2,6 / 5
Invia

Přijatelné (6 hodnocení)

Ubytování 2,4 / 5

Strava 3,1 / 5

Okolí 3,1 / 5

Cena 2,3 / 5

Tento hotel je 220. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1992 v Sardinie / Sardegna.

Lukáš M. Srpen 2022

Datum pobytu: 2.8. - 9.8.2022

Hodnocení 2,1 / 5
Týdenní pobyt bez stravy, vlastní dopravy, ubytování bez klimatizace v hodnotě 19 500 Kč pro 2 osoby a další doplatek na místě v hodnotě 3 500 Kč (pov
Celkové hodnocení

Týdenní pobyt bez stravy, vlastní dopravy, ubytování bez klimatizace v hodnotě 19 500 Kč pro 2 osoby a další doplatek na místě v hodnotě 3 500 Kč (povlečení, ručníky, spotřeba energií, úklid, městský poplatek) a 2 dny bez elektřiny neodpovídal ceně. Ubytovatel nás instruoval k parkování přímo u apartmánu. I přes naše dotazy zda na místě opravdu můžeme parkovat jsme dostali pokutu za špatné parkování. Bez omluvy, lhaní a dohadování až přes telefonáty s delegátem přispěl na pokutu ve výši 1/3. Arogantní chování “vedoucího recepce”.

Ubytování 1,8 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 1,0 / 5

Ubytování
Docela dobře vybavené apartmánu - úroveň 3 hvězdičkový apartmán. V koupelně pračka, kuchyň se sporákem,troubou, lednicí. Ale když vám 1/3 pobytu nejde elektřina tak nic moc ..sdílený balkon v podzemí. Bezprostředně u městské pláže. Velký problém s parkováním v blízkosti.

Strava
Bez stravy

Pláž
Čistá pláž,2 min chůze, Písek. Velké množství lidí což se v sezóně dá očekávat.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Miroslava B. Červenec 2022

Datum pobytu: 8.7. - 15.7.2022

Hodnocení 0,9 / 5
Uvedená adresa byla pouze sídlem agentury, nacházela se v poměrně klidném prostředí, ale odvedli nás do centra, sice s výhledem na moře, ale s neutuch
Celkové hodnocení

Uvedená adresa byla pouze sídlem agentury, nacházela se v poměrně klidném prostředí, ale odvedli nás do centra, sice s výhledem na moře, ale s neutuchajícím hlukem.

Ubytování 0,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 0,5 / 5

Cena 0,5 / 5

Ubytování
Apartmán byl nad restaurací, kde byl ještě po půlnoci slyšet hluk a pod okny ložnice celou noc běžel agregát, pravděpodobně klimatizace. V inzerátu zájezdu bylo psáno, že jde o klidnou lokalitu!

Strava
Stravovali jsme se v místních restauracích, takže vše bylo, po této stránce O.K.

Služby hotelu
Za zapůjčení ložního prádla a ručníků jsme si museli zaplatit. Rovněž za spotřebovanou vodu, elektřinu, plyn, toaletní papír a závěrečný úklid. Vše za 150 Euro! Další položka, která navýšila zakoupený zájezd.

Pláž
Pláž byla velmi blízko, ale ne příliš udržovaná, smrděly tam odpadky. Poplatek za slunečník a dvě lehátka 15 Euro na den. Moře krásné, čisté a teplé.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Lukáš M. Srpen 2022

Datum pobytu: 2.8. - 9.8.2022

Hodnocení 2,1 / 5
Týdenní pobyt bez stravy, vlastní dopravy, ubytování bez klimatizace v hodnotě 19 500 Kč pro 2 osoby a další doplatek na místě v hodnotě 3 500 Kč (povlečení, ručníky, spotřeba energií, úklid, městský poplatek) a 2 dny bez elektřiny neodpovídal ceně. Ubytovatel nás instruoval k parkování přímo u apartmánu. I přes naše dotazy zda na místě opravdu můžeme parkovat jsme dostali pokutu za špatné parková
Celkové hodnocení

Týdenní pobyt bez stravy, vlastní dopravy, ubytování bez klimatizace v hodnotě 19 500 Kč pro 2 osoby a další doplatek na místě v hodnotě 3 500 Kč (povlečení, ručníky, spotřeba energií, úklid, městský poplatek) a 2 dny bez elektřiny neodpovídal ceně. Ubytovatel nás instruoval k parkování přímo u apartmánu. I přes naše dotazy zda na místě opravdu můžeme parkovat jsme dostali pokutu za špatné parkování. Bez omluvy, lhaní a dohadování až přes telefonáty s delegátem přispěl na pokutu ve výši 1/3. Arogantní chování “vedoucího recepce”.

Ubytování 1,8 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 1,0 / 5

Ubytování
Docela dobře vybavené apartmánu - úroveň 3 hvězdičkový apartmán. V koupelně pračka, kuchyň se sporákem,troubou, lednicí. Ale když vám 1/3 pobytu nejde elektřina tak nic moc ..sdílený balkon v podzemí. Bezprostředně u městské pláže. Velký problém s parkováním v blízkosti.

Strava
Bez stravy

Pláž
Čistá pláž,2 min chůze, Písek. Velké množství lidí což se v sezóně dá očekávat.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Miroslava B. Červenec 2022

Datum pobytu: 8.7. - 15.7.2022

Hodnocení 0,9 / 5
Uvedená adresa byla pouze sídlem agentury, nacházela se v poměrně klidném prostředí, ale odvedli nás do centra, sice s výhledem na moře, ale s neutuchajícím hlukem.
Celkové hodnocení

Uvedená adresa byla pouze sídlem agentury, nacházela se v poměrně klidném prostředí, ale odvedli nás do centra, sice s výhledem na moře, ale s neutuchajícím hlukem.

Ubytování 0,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 0,5 / 5

Cena 0,5 / 5

Ubytování
Apartmán byl nad restaurací, kde byl ještě po půlnoci slyšet hluk a pod okny ložnice celou noc běžel agregát, pravděpodobně klimatizace. V inzerátu zájezdu bylo psáno, že jde o klidnou lokalitu!

Strava
Stravovali jsme se v místních restauracích, takže vše bylo, po této stránce O.K.

Služby hotelu
Za zapůjčení ložního prádla a ručníků jsme si museli zaplatit. Rovněž za spotřebovanou vodu, elektřinu, plyn, toaletní papír a závěrečný úklid. Vše za 150 Euro! Další položka, která navýšila zakoupený zájezd.

Pláž
Pláž byla velmi blízko, ale ne příliš udržovaná, smrděly tam odpadky. Poplatek za slunečník a dvě lehátka 15 Euro na den. Moře krásné, čisté a teplé.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Hana Hřebíková Červen 2022

Datum pobytu: 17.6. - 24.6.2022

Hodnocení 3,5 / 5
Spokojenost....
Celkové hodnocení

Spokojenost....

Ubytování 4,3 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Moc hodní a vstřícný personál, kdykoliv byl nějaký problém, hned vyřešili, můžu jen doporučit, jediné mínus byl sprchový kout ????????????

Strava
Bez stravy

Služby hotelu
Super

Pláž
Pláž kousek, ale moooc lidí, jezdili jsme dále, a rozmnožily se tam hodně medúzy ????, na to že jsme nebyli v sezóně tak dost přelidněno...

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Alena, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Sardinie, druhý největší italský ostrov, který se nachází západně od Apeninského poloostrova a jižně od francouzské Korsiky. Ostrov je rozdělen do čtyř správních oblastí: Sassari, Nuoro, Oristano a Cagliari, které je zároveň hlavním městem. Ostrov, jako stvořený pro celoroční dovolenou, láká svou panensky nedotčenou přírodou, bohatstvím podmořského života, jedinečnými plážemi, ale i atmosférou, kterou vytváří tradice sardského lidu, které sahají hluboko do historie a směs nádherných vůní a barev zdejší flóry. Sardinie nabízí nespočet nádherných pláží, z nichž určitě nejznámější je Costa Smeralda (Smaragdové pobřeží) na severovýchodě ostrova táhnoucí se od zálivu Arzachena k zálivu Cugnana.

Tipy na výlet:

Sardinské nuraghy (megalitické stavby), kterých najdete na ostrově přibližně 7.000. Na severu Sardinie doporučujeme navštívit souostroví La Maddalena, pohádkové údolí Valle della Nuraca, archeologické naleziště u Porto Torres nebo přírodní rezervaci Asinara. K nejznámějším a nejnavštěvovanějším městům na ostrově patří Nuoro, město s jedinečnou sbírkou etnických předmětů, šperků a oděvů sardského lidu, Sassari se zachovalými historickými památkami, Alghero v jehož okolí se nachází přírodní jeskyně Grotta di Nettuno a Grotta Verde a nebo třeba Cagliari s památkami z rozličných historických období, jako jsou starořímský amfiteátr nebo byzantský kostel San Saturnino.
 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Vzdálenost od centra města 200 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 19 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec