Zájezd do

Parco Blu Club Hotel Resort

Hodnocení: 4/5

Itálie, Sardinie / Sardegna, Cala Gonone

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Parco Blu Club Resort

Cena zahrnuje

zpáteční letenku včetně tax,transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí (včetně vybraných nápojů), klubovou kartu, služby delegáta na telefonu, základní zdravotní pojištění.

Charakteristika

V zálivu Orosei, s panoramatickou pozicí, udržovanou zahradou a v blízkosti parku, který se táhne až k pláži se nachází tento malý klubový resort ideální pro rodiny, ale i páry.

Poloha

Resort se nachází v centru města Cala Gonone, pouhých 300 m od pláže, kam můžete dojít snadno pěšky, nebo dojet bezplatnou kyvadlovou dopravou. Cala Gonone je malebné městečko, zasazené v kouzelném zálivu Golfo di Orosei. Má pěkný přístav s promenádou a také množství restaurací, barů a obchodů. Pláže této oblasti dostupné taxi čluny, patří k těm nejkrásnějším na Sardinii. Čistota místního moře sem každoročně láká především příznivce potápění. Také pohoří Gennargentu, které obklopuje město, je ideální pro trekkingové výlety nebo sportovní lezení na skalních útesech. Kombinace moře a hor s sebou přináší i výrazné výškové rozdíly. Panoramatická cesta mezi náhorním Dorgali a přímořským Cala Gonone je typická svými serpentýnami. Vzdálenost od letiště v Olbii 105 km (cca 1 h 30 min).

Vybavení

Klimatizovaná restaurace s vnitřní a venkovní verandou, bar u bazénu, bazén s brouzdalištěm pro děti, piano bar, TV místnost, Wi-fi zóna v baru u bazénu, konferenční místnost, dětské hřiště a nehlídané venkovní parkoviště.

Ubytování

Všech 36 hotelových pokojů je zařízeno elegantně ve středomořském stylu a vybaveno klimatizaci, TV/Sat, minibarem, telefon, fénem, trezorem, koupelnou a verandou. Hotel disponuje dvoulůžkovými pokoji STANDARD s možností 1 přistýlky a dětské postýlky nebo prostornějšími pokoji STANDARD až pro 4 osoby, ideální pro rodiny. Tyto pokoje mohou mít 2 přistýlky nebo palandu. Check in: od 17:00, Check out: do 10:00

Stravování

Polopenze s nápoji. Snídaně a večeře formou bufetu, včetně nápojů (voda, víno u jídla). Snídaně i večeře je možné si vychutnat ve vnitřní klimatizované restauraci nebo na venkovní kryté terase. U večeře se kromě bufetu s předkrmy, prvními a druhými chody, přílohami a dezerty můžete zúčastnit i velkolepého show cooking u bazénu, který vám umožní ochutnat ta nejlepší masa a nejčerstvější ryby připravené na grilu.

Pro děti

Dětské hřiště v hotelové zahradě, bazén s brouzdalištěm pro děti.

Sport a animace

Bazén pro dospělé s brouzdalištěm pro děti, tenisový kurt, malá finess zóna.

Pláž

Hotelová pláž Palmasera s hrubším pískem vzdálená cca 350 m je vybavená slunečníky a lehátky. Hotelový komplex a pláž spojuje kyvadlová doprava zdarma.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat. Nabídka pojištění

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí včetně nápojů, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu* VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí včetně nápojů, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu
*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Olbii a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání): Dětská postýlka pro děti do 2 let €10/den (nutno vyžádat při rezervaci) Pobyt se psem (malé rasy do 7kg) €50/týden

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAHRNUTÉ V CENÁCH ZÁJEZDU: Při objednání do 20. 8. 2024: Sleva 25 % z ceny ubytování pro pobyty do 17.8.2024 Sleva 15 % z ceny ubytování pro pobyty od 18.8.2024

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 200 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 105 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
 • Tenis Tenis ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Hotelová doprava Hotelová doprava ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Sardinie, druhý největší italský ostrov, který se nachází západně od Apeninského poloostrova a jižně od francouzské Korsiky. Ostrov je rozdělen do čtyř správních oblastí: Sassari, Nuoro, Oristano a Cagliari, které je zároveň hlavním městem. Ostrov, jako stvořený pro celoroční dovolenou, láká svou panensky nedotčenou přírodou, bohatstvím podmořského života, jedinečnými plážemi, ale i atmosférou, kterou vytváří tradice sardského lidu, které sahají hluboko do historie a směs nádherných vůní a barev zdejší flóry. Sardinie nabízí nespočet nádherných pláží, z nichž určitě nejznámější je Costa Smeralda (Smaragdové pobřeží) na severovýchodě ostrova táhnoucí se od zálivu Arzachena k zálivu Cugnana.

Tipy na výlet:

Sardinské nuraghy (megalitické stavby), kterých najdete na ostrově přibližně 7.000. Na severu Sardinie doporučujeme navštívit souostroví La Maddalena, pohádkové údolí Valle della Nuraca, archeologické naleziště u Porto Torres nebo přírodní rezervaci Asinara. K nejznámějším a nejnavštěvovanějším městům na ostrově patří Nuoro, město s jedinečnou sbírkou etnických předmětů, šperků a oděvů sardského lidu, Sassari se zachovalými historickými památkami, Alghero v jehož okolí se nachází přírodní jeskyně Grotta di Nettuno a Grotta Verde a nebo třeba Cagliari s památkami z rozličných historických období, jako jsou starořímský amfiteátr nebo byzantský kostel San Saturnino.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 200 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 105 km

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout