Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Hotel Relax Torreruja Thalasso & Spa

Itálie, Sardinie / Sardegna, Isola Rossa

Více o ubytování

od 22 990 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 38 226

Charakteristika

Oficiální přívlastek hotelu zní "Il Relax" = relaxační dovolená. Hotel s osobitým romantickým půvabem leží na jednom z nejkrásnějších míst ostrova, kde až spatříte západ slunce nad Isola Rossa, dech beroucí scenerii, kdy se okolní krajina zbarví do ruda, budete si přát, aby se zastavil čas.

Poloha

V půvabném letovisku Isola Rossa, v zálivu Golfo dell´Asinara, přibližně hodinu jízdy autem od Olbie a Alghera a asi 40 minut od Santa Teresa Gallura a Porto Torres leží hotel s osobitým romantickým půvabem, perfektní pro strávení relaxační dovolené na jednom z nejkrásnějších míst ostrova. Umístěn nedaleko obchodů a městské promenády, přesto v absolutním soukromí, v ideální pozici s nádherným výhledem na okolní krajinu, spolehlivě uspokojí Vaše nejtajnější přání. Jen 200 m od hotelu, procházkou po promenádě, se dostanete do centra večerního dění, kde večer ožívají trhy a bary s živou hudbou. Hotel nabízí možnost výletů na ostrovy NP La Maddalena či Korsika, ale i do vnitrozemí. Přibližně 2 km od hotelu se nachází místní aquapark. Vzdálenost od letiště Olbii: 83 km (cca 1,5 hod)

Vybavení

Hotel disponuje recepcí, 2 restauracemi - hlavní restaurací „Tramonto Rosso“ a restaurací s romantickou atmosférou „Sotto le Stelle“ (na objednávku, za příplatek), barem u bazénu (po večeři funguje jako piano bar), bazénem se sluneční terasou s lehátky a slunečníky, kongresovým centrem s kapacitou 150 míst a salónkem pro 30 osob (na vyžádání a za poplatek lze zajistit veškerou techniku), venkovní fitness zónou, krytým nehlídaným parkovištěm. Chloubou hotelu je wellness centrum Thalasso & Spa s rozmanitými procedurami (vše za poplatek). Příležitostně v piano baru probíhají živá vystoupení. Součástí hotelu je také nejluxusnější, prestižní zóna s pokoji typu Suite, Master Suite a vilami. Za poplatek: vstup a procedury v Thalasso & Spa centru, lékařské konzultace (na objednávku), nápoje. Externí služby - výlety včetně lodních, rybaření, tenis, plážový servis, hlídání dětí, půjčení vybavení na vodní sporty, pronájem auta a motocyklu. Wi-Fi připojení zdarma u recepce, bazénu a snack baru. Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Celkem 121 pokojů je zařízeno ve středomořském stylu, všechny jsou vybaveny terasou s posezením, klimatizací, telefonem, TV-Sat, fénem, trezorem a minibarem, plážové osušky v ceně. Kategorie pokojů: STANDARD: dvoulůžkový pokoj s manželským lůžkem (oddělená lůžka na vyžádání). Max. 2 dospělí + 1 dítě do 2 let. Výhradně na vyžádání lze ubytovat 1 dítě do 6 let (rozkládací křeslo; cena k ověření v CK). SUPERIOR: větší pokoj s manželským lůžkem a možností rozkládacího lůžka. Max. pro 2 dospělé + 1 dítě do 14 let. RELAX FAMILY: dvoulůžkový pokoj s manželským lůžkem + obývací prostor se dvěma zděnými divany nebo další dvoulůžkový pokoj. Max. pro 2 dospělé + 2 děti do 14 let. JUNIOR SUITE EXECUTIVE s výhledem na moře: pokoj s manželským lůžkem (oddělená lůžka na vyžádání), terasa s panoramatickým výhledem na záliv Golfo dell'Asinara a na bazén, možnost rozkládacího dvoulůžka. Max. 2 dospělí + 2 děti do 14 let. SUITE: prestižní suite s prostornou terasou, ložnicí s manželským lůžkem a obývacím prostorem se dvěma rozkládacími křesly nebo zděnými přistýlkami. Max. 2 dospělí + 2 děti do 14 let. Za příplatek na vyžádání výhled na moře - varianta pokoje SUITE s výhledem na moře. GRAN RELAX s výhledem na moře: pokoj s manželským lůžkem, terasa s panoramatickým výhledem. Na vyžádání možnost propojení s pokojem STANDARD. Max. 2 dospělí + 1 dítě do 2 let. MASTER SUITE: exkluzivní suite s panoramatickou terasou, dvoulůžkový pokoj s manželským lůžkem, druhý pokoj s 1-2 lůžky, oddělený obývací prostor s rozkládací pohovkou nebo zděnou přistýlkou. Max. 4 dospělí + 2 děti do 14 let. Za příplatek na vyžádání výhled na moře - varianta pokoje MASTER SUITE s výhledem na moře. PRESIDENT s výhledem na moře: pokoj s manželským lůžkem a prostornou obývací částí se dvěma rozkládacími křesly, prostorná terasa s výhledem na moře. Max. 2 dospělí + 2 děti do 14 let. Výhradně na vyžádání pokoje (ceny na ověření u CK) STANDARD SPECIAL - s hydromasážní vanou. Max. 2 dospělí + 1 dítě do 2 let. RELAX FAMILY SPECIAL - pouze 1 v celém resortu (2 koupelny, prostornější varianta pokoje Relax Family). Max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 14 let. IMPERIAL SUITE s výhledem na moře: luxusní suite s manželským lůžkem a prostornou obývací částí se dvěma rozkládacími křesly, další pokoj s vlastní koupelnou, prostorné terasy s panoramatickým výhledem. Vstup do Wellness centra Venere zdarma. Tento pokoj podléhá přísnějším storno podmínkám než VSP (10% již od 61. dne před příjezdem). V tomto pokoji musí být uhrazeny min. 3 plné ceny. Pobyt s dítětem do 2 let vč. postýlky k ověření v CK, dětská postýlka zdarma, na vyžádání v okamžiku potvrzení rezervace. Na vyžádání a s příplatkem jednolůžkový pokoj, STANDARD DUS (= obsazený 1 osobou). Check-in: 15:30 h. Check-out: 10:30 h.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, podávána v čase 7:30-10:30 hod. na panoramatické terase restaurace TRAMONTO ROSSO. Večeře se podává od 19:30-21:30 hod v nízké sezóně a od 20-22 hod v hlavní sezóně. K večeři je k dispozici elegantní a bohatý bufet s kuchařskou show ukazující středomořskou kuchyni a skutečnou sardskou gastronomii v restauraci TRAMONTO ROSSO. Další možností je večeře na terase v restauraci SOTTO LE STELLE v romantickém prostředí s překrásným výhledem na záliv Golfo dell´Asinara s perfektní obsluhou; na rezervaci a za příplatek. Na terase u bazénu je snack bar NORD OVEST, kde lze za úhradu poobědvat - v nabídce jsou čerstvé, chutné snacky, studené pokrmy, těstoviny, pizzu a grilované pokrmy. Vše na bázi show-cooking. Na vyžádání možnost bezlepkové diety. Pobyt pouze se snídaní na vyžádání u hotelu, dle aktuálních kapacit, kontaktujte CK.

Pro děti

Dětská postýlka zdarma, na vyžádání v okamžiku potvrzení rezervace. Možnost pronájmu dětských kočárků, na vyžádání a za poplatek.

Sport a animace

U hotelu je nádherný bazén s mořskou vodou a úžasným výhledem a s opalovací terasou vybavenou lehátky. Z části jsou k dispozici také slunečníky (omezená kapacita). U bazénu je plavčík. Za poplatek: 150 m od hotelu tenisové kurty a malé fotbalové hřiště. Na pláži: šnorchlování, potápění, pronájem nafukovacích člunů a plachetnic, skútrů. Cca 2 km od hotelu je aquapark “AQUAFANTASY”.

Wellness & beauty

CENTRUM THALASSO & SPA "VENERE" je vybaveno vyhřívaným víceúčelovým Thalasso bazénem s mořskou vodou a tryskami pro podvodní masáže, tureckými lázněmi, saunou, kardiofitness (posilovna bez závaží) a zónou pro relax s čajovnou (konzumace za poplatek). Další procedury za poplatek: prosvětlené kabiny pro Thalasso, masáže, zkrášlující a kosmetické kúry. Centrum je otevřeno 6 dní v týdnu, odpoledne. Do centra Thalasso & Spa nesmí děti do 14 let, nezletilí pouze v doprovodu dospělých s jejich písemným povolením. Hosté v pokojích President vista mare a Imperial Suite vista mare mají v ceně využití Thalasso bazénů (na rezervaci) s mořskou vodou, tureckou lázeň, saunu, posilovnu kardio-fitness a relaxační zónu. Příklady PROGRAMŮ (nabídka z roku 2020, změna vyhrazena, bližší informace na recepci): Všechny programy jsou za poplatek, ceny na vyžádání u CK. Thalasso centrum nabízí širokou škálu relaxačních programů. Všechny o délce trvání 1/2 dne. Ke vstupu je požadováno lékařské osvědčení, které je možno vyřídit u místního lékaře za poplatek a po domluvě. "SCOPERTA THALASSO" Mimořádná nabídka k objevení nádherného světa Spa - 3 volné vstupy/osoba do Thalasso & Benessere s využitím thalasso bazénů s mořskou vodou, sauny, turecké lázně, kardio-fitness a relaxační zónou. - 1 relaxační masáž (25 min) esenciálními sardinskými oleji - 1 hydroterapie "CHECK-IN & CHECK-OUT" Den na přípravu sardinského sluníčka a den na odjezd ve skvělé formě Při příjezdu odložte na recepci své doklady a stres a nechejte se rozmazlovat. Stejně tak při odjezdu se nechejte rozmazlit a domů se vraťte nabití energií, sluncem a pohodou. Péče probíhající ve dvou dnech (dopoledne nebo odpoledne). Součásti programu: - 1 rozjasňující obličejový peeling - 1 tělový peeling - 1 kalifornská masáž (25 min) - 1 relaxační masáž (50 min) - 1masáž obličeje (25 min) - 1 hydratační tělový zábal - 1 francouzská nebo standardní manikúra - 1 francouzská nebo standardní pedikúra "L´UOMO RELAX" Relax pro muže Stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, chtějí zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu. Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 detoxikační tělový peeling - 3 hydromasážní koupele s přidanou mořskou solí - 1 hydratační zábal - 3 mineralizující zábaly s mořským bahnem - 2 kalifornské masáže (25 min) - 1 relaxační masáž éterickými sardinskými oleji (50 min) - 1 specifické ošetření obličeje pro muže "BENESSERE DELLA SCHIENA" Pro bezbolestná záda Hektický životná styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda. Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 detoxikační tělový peeling - 3 bahenní zábaly - 2 specifické masáže zad aromatickými sardinskými oleji (25 min) - 1 masáž lávovými kameny (50 min) - 3 hydromasážní koupele s květy mořské soli ze Sardinie + gel z myrty - 2 lekce strečinku "THALASSO & SPA" Přijďte a objevte mořské procedury a užijte si reminalizaci, která má zásadní význam pro rovnováhu Vašeho těla. Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 detoxikační tělový peeling - 1 hydromasážní koupel s mořskou solí - 1 hydromasážní koupel se sardinskými éterickými oleji - 2 detoxikační zábaly z mikronizovaných mořských řas - 1 zábal z mořského bahna - 2 kalifornské masáže (25 min) - 1 relaxační masáž (25 min) - 2 lekce aqua aerobiku nebo Péče probíhající v 1 dni Součástí programu: - 1 detoxikační tělový peeling - 1 hydromasážní koupel s mořskou solí - 1 detoxikační zábal z mikronizovaných mořských řas - 1 masáž (kalifornská nebo relaxační) esenciálními sardinskými oleji (50 min) "LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA" Ošetření zaměřené na odbourání stresu a přebytečných toxinů z těla. Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 tělový peeling - 2 hydromasážní koupele s mořskou solí - 2 detoxikační zábaly z mořských řas - 2 kalifornské masáže (25 min) - 1 ošetření pleti anti age "ZEN ATTITUDE" Hluboká relaxace, vyvážení energií a stimulace smyslů. Péče probíhající ve 2 dnech (dopoledne či odpoledne) - 1 tělový peeling - 1 relaxační masáž (25 min) - 1 hydromasážní koupel se sardinskými esenciálními oleji - 1 tělový zábal s mořským bahnem - 1 hydratační tělový zábal - 1 orientální masáž (50 min) - 1 masáž obličeje (25 min) "GAMBE LEGGERE" Specifický program pro štíhlé nohy. Péče probíhající ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne). Součástí programu: - 1 detoxikační tělový peeling - 2 speciální zábaly dolních končetin - 3 hydromasážní koupele s mořskou solí - 2 drenážní masáže (25 min) - 1 presoterapie s Gel MIneralg - 3 lekce aqua aerobiku "VENERE DOLCE ATTESA" Pro nastávající maminky. Zasloužená přestávka a odpočinek, program navržený přesně na míru. Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 3 drenážní masáže nohou (25 min) - 1 hloubkové čištění obličeje - 1 organické ošetření obličeje - francouzská nebo standardní manikúra - francouzská nebo standardní pedikúra - 2 hydratační tělové zábaly - 3 lekce aqua aerobiku speciálně pro těhotné ženy "RIMODELLAMENTO E ANTICELLULITE" Program proti celulitidě, podporuje dosažení harmonických linií postavy. Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 detoxikační peeling - 3 hydromasážní drenážní koupele - 3 zábaly proti celulitidě - 3 lokální remodelační masáže - 2 oběhové masáže s G5 (masáž, která využívá vibrace různé intenzity pro zahřátí tělových tkání)

Udržitelnost

Příroda byla vždy středem projektů hotelového řetězce - nejen zdrojem inspirace, ale také zdrojem, který je potřeba chránit, aby mohl nabídnout ideální dovolenou k objevování nejautentičtější Sardinie. To vše je podstatou značky "We are green", vytvořenou a registrovanou společností Dephina, aby reprezentovala závazek hotelového řetězce vůči životnímu prostředí. Jde o soubor osvědčených postupů a iniciativ ke zlepšení místního prostředí, které vytyčují cestu k udržitelné budoucnosti Sardinie. WE ARE GREEN PROTOKOL DELPHINA

Pláž

Sardinie je dobře známá svými slunnými plážemi a průzračně čistým mořem. V okolí hotelu se nachází tři úžasné možnosti koupání. Asi 200 m od hotelu jsou veřejné pláže Isola Rossa s jemným pískem v blízkosti promenády a turistického přístavu a na jedné z těchto veřejných pláží se nachází hotelové slunečníky a lehátka, které si mohou pronajmout pouze klienti hotelu a za poplatek. Pár kroků je vzdálena hotelová pláž, na samotě, v malé zátoce, vybavená dřevěnými opalovacími rohožemi a slunečníky, kde si hosté mohou užívat šnorchlování a koupání v křišťálově čisté vodě. Cca 800 m od hotelu leží divoké a nedotčené pláže Marinedda, dosažitelné pěšky po přírodních stezkách podél útesů. Plážové osušky mají klienti k dispozici v hotelu zdarma.

Důležité

U pokojů: PRESIDENT s výhledem na moře a JUNOR SUITE EXECUTIVE s výhledem na moře platí přísnější storno podmínky, než jsou uvedeny ve všeobecných podmínkách CK: Storno poplatek 10 % z ceny je platný od objednání do 30 dnů před odjezdem. Ostatní podle CK. V resortu není možné během pobytu platit hotově. Na recepci je klientům vydána dobíjecí karta, ze které se nevyužitý kredit vrací při odjezdu (kredit klient dobíjí přes recepci hotově, kartou nebo z bankomatu). Dostupnost všech služeb a případné změny závisí na rozhodnutí vedení hotelu.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 1. 10. 2022). VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 1. 10. 2022).

Poplatky na místě

POVINNÉ: Pobytová taxa: € 1,50/os./noc v období od 20. 6. do 31. 8. ; Pobytovou taxu neplatí děti do 10 let a osoby starší 75 let. (údaj z r. 2019, změna vyhrazena) FAKULTATIVNÍ (na vyžádání): Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka): červen a září: €20/den první řada, €15/den druhá řada, €10/den třetí řada a dále. Červenec a srpen €25/den první řada, €20/den druhá řada, €15/den od třetí řady dále. Vstup do wellness centra ,,Venere": € 20/os./cca 2,5 hod. (vstup od 14 let) - zahrnuje vyhřívané thalasso bazény s mořskou vodou, saunu, tureckou lázeň, kardio fitness a relaxační zónu. Balíček "THALASSO DISCOVERY": €110 /os., zahrnuje: 3x vstup do Wellness Centre “Venere” (cca 2,5 hod.), 1x relaxační masáž (cca 25 min.), 1x hydromasážní koupel. Možnost zapůjčení dětského kočárku € 20/pobyt (na vyžádání při rezervaci hotelu, nutná úhrada vratné kauce)

Speciální nabídky

NA VYŽÁDÁNÍ speciální balíčky (ceny u CK, platné pouze pro páry): SVATEBNÍ CESTY A VÝROČÍ: 1 volný vstup na osobu do Wellness centra Venere, šumivé víno při příjezdu a sardinský prstýnek pro dámu, Dále lze vyžádat za příplatek speciální balíček žádosti o ruku "EMOTION PROPOSAL" (min. doba pobytu 7 nocí): zahrnuje výběr ze sardinských vín a min. voda k večeři v restauraci (po 7 nocí), romantickou večeři se specialitami z mořských plodů, sardinské perlivé víno Brut a romantický dortík, skleničku šampaňského a tapas s botargou z Cabrasu při západu slunce. Pro pár krásná sardinská keramika, 1 z masáží pro pár a jacuzzi s exotickým nápojem a ovocem. Na vyžádání v CK možnost pobytu na 3/4 nebo 10/11 nocí (s příplatkem za privátní transfer) a pobytů pouze se snídaní.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 250 m
 • Vzdálenost od letiště 83 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek ano
 • Tenis ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,1 / 5
Invia

Výborné (4 hodnocení)

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,9 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 4,4 / 5

Tento hotel je 109. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1985 v Sardinie / Sardegna.

Miroslav Čech

Hodnocení 4,1 / 5
neznalost personálu EN
Celkové hodnocení

neznalost personálu EN

Ubytování 3,0 / 5

Strava 4,8 / 5

Okolí 4,9 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
4* pokojeje neodpovídají 4* hotelu spíše 3*

Strava
výborná

Služby hotelu
krom FREE WIFI spokojenost, FREE WIFI je všeobecný problém Itálie

Pláž
pláž v blízkosti hotelu cca 5 minut, malá obsazenost takže soukoromí, všeobecně na ostrov jezní málo CZ návštěvníků :-) bazén v hotelu slaná voda

Celkový dojem
spokojenost

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Petr Haberzettl

Hodnocení 4,1 / 5
Jídlo nemělo chybu. Přesto, že byly informace o podávaném menu, během naší týdenní dovolené jsme měli 3x bufet. Po našem příjezdu na hotel okolo 2.hod
Celkové hodnocení

Jídlo nemělo chybu. Přesto, že byly informace o podávaném menu, během naší týdenní dovolené jsme měli 3x bufet. Po našem příjezdu na hotel okolo 2.hodiny ráno jsme měli připravenou večeři s lahví vína na přivítanou. To bylo velice milé.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Služby hotelu
Nebyla zde žádná možnost sportovního využití. Nabízen byl pouze tenis, který byl dostupný pouze ve vesnici a rezervace musela být provedena přes recepci den dopředu. Pro malé děti tu bylo pouze brouzdaliště. Pronájem auta přes recepci byl velmi drahý.

Pláž
Pláž je 20 minut chůze pouze po vyšlapaných cestách. Cena za 2 lehátka a slunečník byla 20 Eur.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Filtrovat recenze

Rudolf Zajíček

Hodnocení 3,6 / 5
Velmi dobrý pocit z nádherného okolí. Služby v hotelu na velmi dobré úrovni. Mohu doporučit všem milovníkům přírody.
Celkové hodnocení

Velmi dobrý pocit z nádherného okolí. Služby v hotelu na velmi dobré úrovni. Mohu doporučit všem milovníkům

přírody.

Ubytování 3,3 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Ubytování dobré. Problém je jako vždy s pokojem, který nám je přidělen. Je to prakticky ve všech destinacích, že

pokoj neodpovídá uhrazené ceně pokoje v ČR. Tím by se měli asi začít zabývat jednotliví čs. průvodci a kvalitu přidělovaných pokojů českým turistům alespoň někdy u 4* či 5* hotelů prověřovat.

Když si zaplatím pokoj s výhledem na moře, tak bych měl bez diskuzí obdržet pokoj s výhledem na moře.

Když si zaplatím pokoj standard, tak by to neměl být ten nejhorší pokoj, kterým hotel disponuje.

Je neuvěřitelné, že vždy a všude, po každé reklamaci pokoje na recepci obdržíme pokoj odpovídající úrovně.

Strava
Strava v tomto resortu je vynikající. Snídaně, super, vajíčka, párky, sýry, šunky, tuňák, výborné čerstvé pečivo.

Káva, čaj, ovoce - vynikající.

Večeře na úrovni, od předkrmu, přes polévku a hlavní jídlo, včetně zákusků a zmrzliny. Široký výběr italských

vín. Strava neměla opravdu chybu.

Služby hotelu
Služby na úrovni, až na přidělení pokoje. Po reklamaci vše OK.

Pláž
Pláž byla sice cca 200-300m od hotelu, ale část veřejné pláže byla určena hotelu, kde byly lehátka, slunečníky,

ale za úhradu. Voda čistá, fantastická. Barva - modrá, byla to nádhera.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Petr Haberzettl

Hodnocení 4,1 / 5
Jídlo nemělo chybu. Přesto, že byly informace o podávaném menu, během naší týdenní dovolené jsme měli 3x bufet. Po našem příjezdu na hotel okolo 2.hodiny ráno jsme měli připravenou večeři s lahví vína na přivítanou. To bylo velice milé.
Celkové hodnocení

Jídlo nemělo chybu. Přesto, že byly informace o podávaném menu, během naší týdenní dovolené jsme měli 3x bufet. Po našem příjezdu na hotel okolo 2.hodiny ráno jsme měli připravenou večeři s lahví vína na přivítanou. To bylo velice milé.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Služby hotelu
Nebyla zde žádná možnost sportovního využití. Nabízen byl pouze tenis, který byl dostupný pouze ve vesnici a rezervace musela být provedena přes recepci den dopředu. Pro malé děti tu bylo pouze brouzdaliště. Pronájem auta přes recepci byl velmi drahý.

Pláž
Pláž je 20 minut chůze pouze po vyšlapaných cestách. Cena za 2 lehátka a slunečník byla 20 Eur.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Miroslav Čech

Hodnocení 4,1 / 5
neznalost personálu EN
Celkové hodnocení

neznalost personálu EN

Ubytování 3,0 / 5

Strava 4,8 / 5

Okolí 4,9 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
4* pokojeje neodpovídají 4* hotelu spíše 3*

Strava
výborná

Služby hotelu
krom FREE WIFI spokojenost, FREE WIFI je všeobecný problém Itálie

Pláž
pláž v blízkosti hotelu cca 5 minut, malá obsazenost takže soukoromí, všeobecně na ostrov jezní málo CZ návštěvníků :-) bazén v hotelu slaná voda

Celkový dojem
spokojenost

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec