• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Residence L'Uddastru

Itálie, Sardinie / Sardegna, San Teodoro

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Residence L´uddastru

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Charakteristika

Apartmány v klidné lokalitě s panoramatickým výhledem, vhodné i jako výchozí bod pro poznávání krás severu ostrova.

Poloha

Residence leží na severovýchodě Sardinie v oblíbené oblasti San Teodoro, s výhledem na protější výběžek Puntaldia, která je oblíbeným cílem hráčů golfu, díky svému golfovému klubu. Přibližně 4 km od komplexu najdete živé centrum turisticky oblíbeného městečka San Teodoro, které nabízí obchody, restaurace, supermarket, lékárna, bary, cukrárny, ale i diskotéky a noční vyžití. V nedaleké malé čtvrti Lu Fraili a Puntaldia se nachází služby jako menší obchůdky, restaurace i pizzerie. Vzhledem k odlehlejší poloze apartmánů doporučujeme pro maximální pohodlí automobil. Vzdálenost od letiště v Olbii 27 km (cca 40 min).

Vybavení

Residence se skládá ze 2 bloků s apartmány. Jeden je v blízkosti státní silnice a druhý o něco dále. Každý apartmán má k dispozici parkovací místo v blízkosti. Wifi v apartmánech k dispozici zdarma, nutno vyžádat heslo na recepci. V blízkosti komplexu si lze za poplatek půjčit automobil, skútr i jízdní kola. Malé zvíře na vyžádání, za poplatek.

Ubytování

Apartmány prošly nedávnou rekonstrukcí a jsou vkusně zařízeny, vybaveny TV, pračkou, stropním ventilátorem, koupelnou se sprchou. Apartmány situované v přízemí mají verandu nebo předzahrádku, apartmány v patře mají zařízenou terasu. Všechny apartmány jsou vybaveny zahradním stolem a židlemi. Na vyžádání a za poplatek možnost dětské postýlky (nebo vlastní zdarma, max. 1/apt.) i dětské židličky. BILO 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka, pokoj s manželským lůžkem. TRILO 6: obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka, pokoj s manželským lůžkem, pokoj se dvěma lůžky. Libovolný nástup - min. počet nocí 5. Check-in 16:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek € 30. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem a klient nepřijede do 24:00, je ubytování možné až následující den. Fotografie ubytování jsou pouze ilustrativní, je garantované popsané vybavení, nikoli konkrétní vzhled. Označení polohy v mapě je orientační, není možné předem určit přesnou polohu apartmánu.

Stravování

Vlastní. V centru města San Teodoro je množství restaurací, obchodů, bary, kavárny i supermarket.

Sport a animace

V blízkém okolí si lze pronajmout auto, skútr, jízdní kola. Cca 10 min autem se nachází Golf Club Puntaldia.

Pláž

Krásná pláž se rozprostírá cca 1,9 km od rezidenčního komplexu. Je zde možno si za poplatek půjčit lehátka, slunečníky, šlapadla a loďky. V nedalekém San Teodoro (4 km) se nachází známá, několik km dlouhá písečná pláž La Cinta, oblíbená mezi všemi věkovými kategoriemi i vyznavači vodních sportů.

Důležité

Check-in 16:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek € 30. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem a klient nepřijede do 24:00, je ubytování možné až následující den.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění
Pronájem vozu - S ohledem na odlehlou polohu residence doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu. Pronájmy aut

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax, ubytování bez stravy včetně energií, služby delegáta (od 31.5. do 30.9.2023). VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy včetně energií, služby delegáta (od 31.5. do 30.9.2023).

Poplatky na místě

POVINNÉ: Vratná kauce € 200/apt. (bude vrácena do 24h po kontrole apartmánu na bankovní účet nebo platební kartu). Závěrečný úklid € 80/Bilo, € 90/Trilo, nezahrnuje kuchyňský kout. Neuklizený kuchyňský kout € 25/apt. V případě pozdního příjezdu po 20:00 h večer (max. do 24:00) poplatek € 25 (noční příjezd nutno hlásit předem). FAKULTATIVNÍ (na vyžádání): Ložní a koupelnové prádlo € 15/osoba/výměna - nutno vyžádat při rezervaci Dětská postýlka € 5/noc - pouze 1 na apartmán; vlastní zdarma (nutno hlásit předem); Dětská židlička € 3/noc; Malé zvíře € 50/pobyt.

Speciální nabídky

Sleva 10 % z ceny ubytování pro pobyty na min. 7 nocí

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 4 km
 • Vzdálenost od letiště 27 km
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Sardinie, druhý největší italský ostrov, který se nachází západně od Apeninského poloostrova a jižně od francouzské Korsiky. Ostrov je rozdělen do čtyř správních oblastí: Sassari, Nuoro, Oristano a Cagliari, které je zároveň hlavním městem. Ostrov, jako stvořený pro celoroční dovolenou, láká svou panensky nedotčenou přírodou, bohatstvím podmořského života, jedinečnými plážemi, ale i atmosférou, kterou vytváří tradice sardského lidu, které sahají hluboko do historie a směs nádherných vůní a barev zdejší flóry. Sardinie nabízí nespočet nádherných pláží, z nichž určitě nejznámější je Costa Smeralda (Smaragdové pobřeží) na severovýchodě ostrova táhnoucí se od zálivu Arzachena k zálivu Cugnana.

Tipy na výlet:

Sardinské nuraghy (megalitické stavby), kterých najdete na ostrově přibližně 7.000. Na severu Sardinie doporučujeme navštívit souostroví La Maddalena, pohádkové údolí Valle della Nuraca, archeologické naleziště u Porto Torres nebo přírodní rezervaci Asinara. K nejznámějším a nejnavštěvovanějším městům na ostrově patří Nuoro, město s jedinečnou sbírkou etnických předmětů, šperků a oděvů sardského lidu, Sassari se zachovalými historickými památkami, Alghero v jehož okolí se nachází přírodní jeskyně Grotta di Nettuno a Grotta Verde a nebo třeba Cagliari s památkami z rozličných historických období, jako jsou starořímský amfiteátr nebo byzantský kostel San Saturnino.
 • Vzdálenost od centra města 4 km
 • Vzdálenost od letiště 27 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 23 °C v noci 9 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 21 °C v noci 10 °C

 • Neděle 26 °C v noci 8 °C

 • Pondělí 15 °C v noci 11 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec