Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel La Molinella

Itálie-Tre Valli-Soraga

Více o ubytování

od 3 400 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 5 844

Poloha

Hotel La Molinella se nachází 5 minut jízdy autem od sjezdovek Moena, je obklopený horami a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, tradiční restauraci, vlastní wellness centrum i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Přímo naproti hotelu se nachází autobusová zastávka zajišťující spojení se sjezdovkami San Pellegrino a Lusia. Za 50 minut lze autem dojet do Bolzana. Hotel má garáž pro jízdní kola a motocykly.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, výtah, restaurace, bar, wellness se saunou, parní lázní a relaxační částí, wi-fi (zdarma), zahrada, terasa, garáž, parkování (omezená kapacita).

Ubytování

K dispozici je ubytování v klasicky zařízených pokojích s dřevěným nábytkem, satelitní LED TV a výhledem do zahrady i na hory. K některým pokojům patří také soukromý balkon.

Strava

Snídaně zahrnuje sladká i slaná jídla a teplé nápoje. Hotelová restaurace se specializuje na tradiční pokrmy regionální kuchyně. Od května do října se v horské chatě podávají obědy.

Služby

Během svého pobytu v hotelu Molinella se můžete opalovat v zahradě s lehátky a slunečníky. Odpočívat lze také ve wellness centru se saunou, tureckou lázní a relaxační částí.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 500 m
 • Vzdálenost od sjezdovky 3 km
 • TV ano
 • Zastávka skibusu ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,3/5
Invia

Skvělé (28 hodnocení)

Ubytování 4,1/5

Strava 4,1/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,4/5

Kvalita sjezdovek 4,7/5

Tento hotel je 17. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 76 v Tre Valli.

Gabriela N. Únor 2017

Datum pobytu: 19.2. - 24.2.2017

Hodnocení 5,0/5
Super dovolená
Celkové hodnocení

Super dovolená

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Cena 5,0/5

Kvalita sjezdovek 5,0/5

Martin Kotek Leden 2020

Datum pobytu: 11.1. - 15.1.2020

Hodnocení 4,8/5
Vše super
Celkové hodnocení

Vše super

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Cena 5,0/5

Kvalita sjezdovek 5,0/5

Filtrovat recenze

Ondřej Krátky Únor 2020

Datum pobytu: 5.2. - 8.2.2020

Hodnocení 4,4/5
Hotel je čistý, starší, ale cena dobrá. Jídlo až na chudší a stejné snídaně skvělé. Personál ochotný. Vždy jsme dobře zaparkovali, dostupnost lanovek na vrcholy skvělá.
Celkové hodnocení

Hotel je čistý, starší, ale cena dobrá. Jídlo až na chudší a stejné snídaně skvělé. Personál ochotný. Vždy jsme dobře zaparkovali, dostupnost lanovek na vrcholy skvělá.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,0/5

Cena 5,0/5

Kvalita sjezdovek 5,0/5

Ubytování
Čisté, úklid denně, personál moc fajn.

Strava
Snídaně chudší, ale dostačující, přijeli jsme lyžovat a ne tam hodovat. Večeře 3 chodové, možnost výběru ze 3 variant ke každému chodu, super!!!

Služby hotelu
Služby v pořádku, ikdyž jsme nic nepotřebovali, obsluha v restauraci na 1.

Sjezdovky
Pár km na dojezd autem do Campitela nebo do Alby, což bylo ideální. Za tu cenu za ubytko s ohledem na blízkost lanovek, prostě paráda. Parkoviště v Alba a Campitelo 6e na den. Sjezdovky upravené, lyžovali jsme do konce. Je to zážitek a prostě jiný svět.

Martin Kotek Leden 2020

Datum pobytu: 11.1. - 15.1.2020

Hodnocení 4,8/5
Vše super
Celkové hodnocení

Vše super

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Cena 5,0/5

Kvalita sjezdovek 5,0/5

Hana V. Březen 2019

Datum pobytu: 9.3. - 16.3.2019

Hodnocení 3,7/5
spokojenost
Celkové hodnocení

spokojenost

Ubytování 3,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Vše v pořádku, jen hotel starší než na fotografiích, kde vypadal lépe a velmi malý sprchový kout.

Strava
Večeře velký výběr a dostatek jídla. Pouze snídaně stále stejné, chyběla např. nabídka vaječných jídel, či párečky. Jinak jsme byli spokojeni.

Služby hotelu
Vstřícná obsluha, bez problémů.

Pláž
Sjezdovky v blízkosti a výběr hned z několika kvalitních lyžařských center.

Tomáš Máčal Únor 2019

Datum pobytu: 19.2. - 25.2.2019

Hodnocení 2,9/5
Závěrečný problémek, který ovládl debatu a náladu v celém zájezdu na poslední 1,2 -2 dny. Jeden z nás si odnášel po snídani housku se sýrem a číšnice ho viděla. A na základě toho odmítla přinést/doplnit veškeré ostatní pečivo pro celý zájezd pro tuto snídani. Zástupkyně cestovní kanceláře to neviděla, já konec konců také jen částečně, ovšem s problémem, tedy s nepřinesení pečiva servírkou, nic neudělala....
Celkové hodnocení

Závěrečný problémek, který ovládl debatu a náladu v celém zájezdu na poslední 1,2 -2 dny. Jeden z nás si odnášel po snídani housku se sýrem a číšnice ho viděla. A na základě toho odmítla přinést/doplnit veškeré ostatní pečivo pro celý zájezd pro tuto snídani. Zástupkyně cestovní kanceláře to neviděla, já konec konců také jen částečně, ovšem s problémem, tedy s nepřinesení pečiva servírkou, nic neudělala. Jen to částečně komentovala, že se to nemá dělat. To byl konec konců také argument o něco větší části zájezdu. To, že by se zastala klientů a sjednala nápravu...to jí zřejmě ani nepřišlo na mysl. A druhá část zájezdu včetně mě si myslí, že v normálním hotelu se samozřejmě nemá ze snídaně nic odnášet, ale!! Když už se to stane, tak personál hotelu toho dotyčného osobně neveřejně upozorní, že se to nemá dělat, případně pouze pozvedne obočí a dělá, že nic neviděl. Ne, že odmítne dalším 20, či kolik nás bylo, lidem přinést pečivo. Tedy naprosto nezvládnutá situace ze strany servírky, bylo to skoro na vyhození, a podobně nezvládnutá situace ze strany zástupkyně cestovní kanceláře. Ta houska stála 20 centů, kupoval jsem poslední den několik na zpáteční cestu a opravdu zasáhla celý průběh zájezdu. Nevím, kolik hotel celkově za naši skupinu vydělal, ale řekl bych, že 20 centů plus peníze za 1 kolečko salámu/šunky byly naprosto nesrovnatelné.

Ubytování 2,8/5

Strava 2,5/5

Cena 3,0/5

Kvalita sjezdovek 3,5/5

Ubytování
Ok.

Strava
V propozicích sice bylo uváděno, že strava je bez nápojů, ale že k večeři, která měla prakticky 4 chody nebude voda, to bylo naprosto nepochopitelné! S ohledem na cenu vody a cenu všeho toho jídla. Dále také večeře byla velmi pozdě... 19.30 je pozdě cca o 1-1,5 hod. Zvláště s přihlédnutím k tomu, že večeře měla 2 hlavní chody...to bylo moc, respektive zbytečné. Stačil by jeden. Dále by možná nebylo špatné informovat strávníky o tom, co to vlastně jíme:-)). Zvláště rýže ve žluté omáčce...nebyla pochopena u většiny spolustrávníků...vypadalo to spíše jako samostatná příloha.... a informovanost o tom, že to je například nějaká specialita by mohla pomoci.. A ještě poslední problém, vypadalo to, že hotel, tedy jídelna, nemá zkušenost se zájezdy, tedy více lidí najednou. Kávu a voda na čaj nebylo bohužel možno si nabrat z nějaké mašinky, ale servírka to roznášela osobně na stůl. Bohužel v naprosto malých konvičkách...cca 2-3 hrnky maximálně. A s ohledem na to, že stoly byly spojeny po třech, tak když servírka přinesla jednu malou konvičku s vodou...dále po nějaké době s čajem a o další, a první den i o ty první, jsme si museli říkat. Servírka na to byla sama, ale...člověk nemusí být provozní v kuchyni ani vrchní číšník, aby nepoznal, případně nemít zkušenost z jiných hotelů, že problémům s horkou vodou a kafem se dá velmi jednoduše předejít...ať už větším cca 1/2 litru případně 1 litr konvičkami anebo kávovarem a "konví" s horkou vodou a číšnice to nemusí nosit a klienti se vystřídají u mašinek.

Služby hotelu
V propozicích bylo psáno něco o welness a plavkách. V hotelu je sauna a parní sauna a to je přece jen něco jiného, než welness. Osobně jsem byl spokojen, ale některé účastnice do sauny nechodí a tedy byly nepříjemně překvapeny. Tedy spíše přesnější informace v propozicích.

Sjezdovky
V propozicích to bylo relativně jasně. Ovšem vše to byly spíše menší střediska. Neboli, 1-2 dny se skipasem na Sellu Rondu by byly dobré.

František Orechovský Březen 2017

Datum pobytu: 4.3. - 11.3.2017

Hodnocení 4,1/5
Slušné, spokojnosť.
Celkové hodnocení

Slušné, spokojnosť.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,0/5

Cena 4,0/5

Kvalita sjezdovek 4,5/5

Ubytování
Kvalita zodpovedá cene.

Strava
Strava pestrá.

Služby hotelu
Služby na vysokej úrovni.

Sjezdovky
Zjazdovky v troch navštívených strediskách boli podľa počasia.

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 11 °C v noci 1 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 11 °C v noci -1 °C

 • Pondělí 8 °C v noci 1 °C

 • Úterý 5 °C v noci -3 °C

 • Středa 8 °C v noci -5 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec