od 1 679 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 129 490

Interiér #1

6 Osob, "Marmotte", 3-pokojový apartmán 80 m2. Částečně zkosené stropy, účelně a komfortně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s otevřeným krbem a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (140 cm). 1x pokoj s 2 x 2 lůžky nad sebou. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem a jídelním koutem. Koupelna s vanou, bidetem a WC. Zahradní nábytek. Výhled na hory, do údolí a do zahrady. K dispozici: vysoušeč vlasů, dřevo (extra). Internet (WiFi, zdarma). Vhodné pro rodiny.

Interiér #2

6 Osob, "Aigle", 3-pokojový apartmán 100 m2. Světlý interiér, účelně a komfortně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s otevřeným krbem a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou, 1x francouzským lůžkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (140 cm). Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem a jídelním koutem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Zahradní nábytek. Výhled na hory, do údolí a do zahrady. K dispozici: vysoušeč vlasů, dřevo (extra). Internet (WiFi, zdarma). Vhodné pro rodiny.

Interiér #3

4 Osoby, "Renard", 3-pokojový apartmán 75 m2. Účelně a komfortně zařízeno: obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžkem. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem a jídelním koutem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Zahradní nábytek. Výhled na hory, do údolí a do zahrady. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Vhodné pro rodiny.

Interiér #4

4 Osoby, "Hérisson", 3-pokojový apartmán 60 m2. Účelně a komfortně zařízeno: obývací pokoj s otevřeným krbem a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem a jídelním koutem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Výhled na hory, do údolí a do zahrady. K dispozici: vysoušeč vlasů, dřevo (extra). Internet (WiFi, zdarma). Vhodné pro rodiny.

Interiér #5

6 Osob, "Chaouette", 3-pokojový apartmán 75 m2 v 2. patře. Světlý interiér, účelně a komfortně zařízeno: obývací pokoj s otevřeným krbem, jídelním stolem, jídelním koutem a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. 1x pokoj s 2 x 2 lůžky nad sebou. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem a jídelním koutem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Zahradní nábytek. Výhled na hory a do zahrady. K dispozici: vysoušeč vlasů, dřevo (extra). Internet (WiFi, zdarma). Vhodné pro rodiny.

Okolí

Sarre. Ville Sur Sarre 12 km od Aosta: Velká, pěkná, stylová chata "Chalet Remondet", 1'300 m n.m., 3-podlažní, obklopena stromy. V osadě Remondet, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 8 km od sjezdovek, v lese, jižní orientace. Společné: park 14 ha (oplocený), velká zahrada 600 m2 (oplocená) s rostlinami a stromy, louka k odpočinku. Gril, dětské hřiště. V domě: ústřední topení. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 6 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 6 km, železniční stanice 6 km, krytý bazén 6 km. Tenis 6 km, sedačková lanovka 8 km, kluziště 8 km. Upozornění: zvířata v sousedství. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Cena nezahrnuje:

Vratná kauce v hotovosti, Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 10 °C v noci -6 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 13 °C v noci -3 °C

 • Čtvrtek 12 °C v noci -2 °C

 • Pátek 10 °C v noci -3 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec