• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Les Jumeaux

Itálie, Valle d`Aosta, Courmayeur

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Hotel Les Jumeaux **** - Courmayeur

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Moderní horský hotel nabízí svým klientům příjemné ubytování s výbornou polohou v blízkosti vleků i centra města Courmayeur.
Vybavení a služby:
recepce, bar, piano bar, 2 restaurace, sejf na recepci, lyžárna, mini klub pro děti od 4 do 10 let (v určený čas), wi-fi připojení v hale, konferenční místnost, prádelna, garáž a parkoviště (za poplatek)
Ubytování:
dvoulůžkový pokoj ECONOMY s možností až 2 přistýlek - koupelna, fén, telefon, TV, wi-fi, balkon, přistýlka je formou rozkládacího gauče
dvoulůžkový pokoj STANDARD s možností až 2 přistýlek - koupelna, fén, telefon, TV, wi-fi, balkon, přistýlka je formou rozkládacího gauče
Vzdálenosti:
60 m od ski areálu Monte Bianco Funivie, 800 m od centra

Cena zahrnuje:

ubytování s polopenzí, wi-fi

Cena nezahrnuje:

nápoje k večeři, skipas, doprava, pobytová taxa 2€/os./noc (povinné od 12 let), silvestrovská gala večeře 100€/os., 50€/dítě od 2 do 11,9 let (povinné 31/12, nezahrnuje nápoje), garáž/parkoviště 15€/noc, malá zvířata na dotaz při rezervaci 16€/noc, dětská postýlka 16€/noc

Slevy:


- Sleva na 3. a 4. lůžko:
- děti do 1,9 let zdarma
- od 2 do 11,9 let - 50%
- od 12 let - 25%

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od sjezdovky 60 m
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek ano
 • Golf ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Region Valle d´Aosta je nejmenší italský region. Nachází se na hranicích se Švýcarskem a Francií. Velikost toho regionu ostře kontrastuje s výskytem nejvyšších hor světa, jakými jsou Mont Blanc, Monte Rosa nebo Matterhorn. Je to prostě domov všech zimních sportů!

Valle d´Aosta je region bohatý na špičaté vrcholky majestátných hor, které jsou stále pokryté sněhem. Najdete zde ale také oblasti, kde kvetou krásné květiny, rozkvetlé louky, malebné a atmosférou nabité vesničky a také luxusní lyžařská střediska.

Celé Valle d´Aosta nabízí více než 700 kilometrů sjezdovek, na své si zde přijdou zajisté také běžkař a příznivci snowboardů. Celkově je na tomto území více než 30 lyžařských areálů.
Nejvíce turistů sem zavítá samozřejmě v zimním období. Region Valle d'Aosta má čtyři hlavní lyžařská střediska. Jsou to Monte Bianco, Monte Rosa, Monte Cervino a Monte del Gran Paradiso, ve kterém se nachází také národní park. Všechna tato střediska leží v nadmořské výšce více jak 4 tisíce metrů. Jsou výborně zajištěna luxusními hotelovými komplexy i penziony a mnohými denně upravovanými sjezdovkami. Díky nadmořské výšce zde počasí zimním sportům vyloženě nahrává, často sněží, proto není téměř vůbec potřeba technicky zasněžovat.
Ani kultura a historie zde nepřišla zkrátka. Velký vliv na kulturu má blízké sousedství Francie. Nachází se zde spousta středověkých hradeb se znaky francouzské architektury. Například Castello de Fénis nebo Forte di Bard.

Jak je již v Itálii zvykem, každý region má své specifické tradice a zvyky. Ve Valle d´Aosta si lyžaři vždy berou s sebou místní grappu na zahřátí. Často se do ní přidává ještě příchuť ovoce, čí bylinek. Z kulinářských specialit můžeme jmenovat například vydatný biftek, tradiční fondue z kvalitního sýra, vajec a lanýžů.

Další specialitou tohoto regionu je pěstování vinné révy a následná výroba vína. Réva se pěstuje především v údolí Dora Baltea, které se rozléhá napříč Valle d´Aosta a sousedí s Piemonte. Nachází se zde terasovité vinice se systémem pěstování podobným pergolám, kterým zde říkají "valdostana". Na nejsevernějších vinicích položených ve výšce 1000 metrů nad mořem na úpatí Mont Blancu se na nádherných terasách pěstuje Blanc de Morgex. Okolí města Aosta je zónou, kde se pěstují červená vína. Hlavní odrůdou je Petit Rouge, která je základem vín Enfer d´Arvier a Torrette, které je nejrozšířenějším vínem ve Valle d´Aosta. Vína z Valle d´Aosta patří k nejlepším v celé Itálii.

Italské Alpy - Valle d' Aosta

Charakteristika střediska:

nadmořská výška 1524?3883 m n. m.

lyžování ve výšce 3883 m n. m.

sněhová děla ANO

snowboard ANO

sjezdových tratí 200 km

běžeckých tratí 29 km
 • Vzdálenost od sjezdovky 60 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 8 °C v noci -2 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 4 °C v noci -2 °C

 • Sobota 1 °C v noci -11 °C

 • Neděle 3 °C v noci -8 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec