Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Kikar Boutique hotel, Netanya

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Kikar Boutique Hotel je určen pro návštěvníky, kteří hledají kombinaci šarmu a výhodné polohy. Jedná se o malý, komfortní hotel, který se nachází v centru města Netanja přezdívaného perlou středozemního pobřeží Izraele, známého pro své krásné promenády a nádherné pláže.
Z pokojů a nádherné terasy si můžete vychutnat pohled na náměstí Nezávislosti s útulnými kavárnami a příjemnými restauracemi (tady si určitě vyberete z nabídek bohatých snídaní a večeří), malými obchody a fontánou. Výběrem tohoto hotelu se stáváte součástí letní a uvolněné atmosféry, která zde panuje. Hotel se nachází 200 metrů od nádherné promenády a stejně krásné písečné pláže. Pokoje jsou po renovaci.
Odlety z Prahy, Vídně a Budapešti.
Vybavení pokojů: pokoje jsou zařízeny s veškerým potřebným vybavením a komfortem jako jsou Wi-Fi připojení k internetu bez poplatku, TV s plochou obrazovkou LCD TV, minibar, telefon a bezpečností trezor na pokoji. Hotelová recepce je otevřena 24 hodin denně.
Pláž: písečná pláž, slunečníky a lehátka za poplatek, na pláži sprchy, občerstvení, kavárny, záchranná plavecká služba po celý den. Pláž je pravidelně udržovaná.
Zájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.
Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.

Ubytování

ubytování ve 2 lůžkových pokojích, s klimatizací, sociálním zařízením s WC, TV s plochou obrazovkou LCD TV, mini-barem, telefonem a bezpečnostím trezorem TV/SAT, telefonem, wi-fi, rádiem, minibarem a trezorem.
check in: od 15:00
check out: do 11:00

Doprava

pravidelná linka Praha-Tel Aviv a zpět, incl.let. poplatky a taxy

Cena zahrnuje:

6 x ubytování v 2-lůžkových pokojích, letecká přeprava pravidelnou linkou Praha-Tel Aviv a zpět, incl.let. poplatky a taxy, 1 x odbavené zavazadlo (do 23 kg /osoba)(zpáteční), transfer z letiště do hotelu a zpět, A60 a A30 PANDEMIC s rozšířeným krytím nákladů spojených s COVID 19, pojištění CK proti úpadku, technický delegát na telefonu (v češtině), asistence zahr.partnera (ruština, angličtina)

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže 200 m
  • Klimatizace ano
  • TV ano
  • Minibar ano
  • Hotelová restaurace ano
  • Nonstop recepce ano

Pořádající CK

Šimon Neumann - CK Kareta tour IČ: 03002764

Recenze hotelu

Hodnocení 5,0 / 5
Invia

Fantastické (1 hodnocení)

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Tento hotel je 5. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 514 v Izrael.

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5
.
Celkové hodnocení

.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Filtrovat recenze

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5
.
Celkové hodnocení

.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 28 °C