Hotel Mizpe Yam (Netanya)

Izrael

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 105 456

Poloha

Mizpe Yam se nachází jen 3 minuty chůze od pláže v Netanyi a od oblíbené promenády Tayelet. Nabízí butikové ubytování s pohodlnými pokoji a bezplatnými snídaněmi. V celé budově je k dispozici Wi-Fi zdarma.

Vybavení

K vybavení objektu patří krásná střešní terasa, která je skvělým místem, kde si dát drink, opalovat se a kochat se nádherným výhledem na Netanyi.

Ubytování

Každý pokoj v teplých a sytých barvách má vlastní koupelnu. Díky bezplatnému bezdrátovému internetu si můžete přečíst své e-maily.

Strava

Snídaně podávaná formou bufetových stolů, možnost dokoupení večeří. Barevná jídelna nabízí moderní prostředí, ve kterém si ráno vychutnáte izraelskou snídani. O víkendu lze ochutnat i jídla, která se připravují na šabat.

Služby

Za pár minut dojdete od hotelu k mnoha obchodům, kavárnám a restauracím v Netanyi. Mizpe Yam je tudíž vynikající základnou pro objevování tohoto překrásného města. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Pláž

písečná pláž, slunečníky a lehátka za poplatek, na pláži sprchy, občerstvení, kavárny, záchranná plavecká služba po celý den. Pláž je pravidelně udržovaná.

Informace o hotelu

  • TV ano
  • Minibar ano
  • Nonstop recepce ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 23 °C