Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

LEMON AND SOUL LAS PALMAS

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Viasale Travel SK: LEMON AND SOUL LAS PALMAS Hodnocení: 3/5
 • Invia: Lemon & Soul Las Palmas Hodnocení: 3/5

Popis

Hotel Lemon & Soul Las Palmas sa nachádza v hlavnom meste Gran Canarie, 50 metrov od pláže Las Canteras, ktorá je ocenená modrou vlajkou. Mestský hotel poskytuje výborný relax pre páry a skupiny priateľov, ktorí si počas dovolenky nechcú nechať ujsť atmosféru mesta a historické pamiatky. Hotel má tiež krásnu strešnú slnečnú terasu a 3 reštaurácie.

Vzdialenosti

Oceán: 50 m, Pláž: 50 m

Poloha

Tento nádherný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza len pár metrov od známej pláže Las Canteras, v hlavnom meste. V blízkosti hotela nájdete všetko, čo potrebujete, vrátane obchodov, nákupných centier, reštaurácií a barov.

Ubytovanie

Mestský hotel ponúka moderný komfort vo všetkých izbách, priestranné spoločné priestory a bezplatné Wi-Fi pripojenie v celej budove.

Izby

• Izba Economy: Izba s rozlohou 23 m², vybavená 2 samostatnými lôžkami. Vybavenie izieb: Klimatizácia, Trezor, Rýchlovarná kanvica, Stôl, Telefón, Satelitné programy, TV s plochou obrazovkou. O umiestnení a type izby rozhoduje hotel, v závislosti od obsadenosti. • Izba Štandard: Izba s rozlohou 23 m², vybavená 2 samostatnými lôžkami. Výhľad: ulica. Vybavenie izieb: Klimatizácia, Trezor, Rýchlovarná kanvica, Stôl, Telefón, Satelitné programy, TV s plochou obrazovkou. • Rodinná izba: Izba s rozlohou 45 m², vybavená 1 manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou. Výhľad: pohľad na ulicu. Vybavenie izieb: Rozkladacia pohovka, Klimatizácia, Trezor, Rýchlovarná kanvica, Pracovný stôl, Telefón, Satelitné programy, TV s plochou obrazovkou. • Izba Superior: Izba s rozlohou 50 m², vybavená 2 samostatnými lôžkami. Výhľad: ulica. Vybavenie izieb: Rozkladacia pohovka, Klimatizácia, Trezor, Rýchlovarná kanvica, Pracovný stôl, Telefón, Satelitné programy, TV s plochou obrazovkou. • Dvojlôžková izba Superior: Izba s rozlohou 50 m², vybavená 1 manželskou posteľou. Výhľad: ulica. Vybavenie izieb: Rozkladacia pohovka, Klimatizácia, Trezor, Rýchlovarná kanvica, Pracovný stôl, Telefón, Satelitné programy, TV s plochou obrazovkou. • Rodinná suita s bočným výhľadom na oceán: Izba s rozlohou 45 m², vybavená 1 manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou. Výhľad: z boku na oceán. Vybavenie izieb: Rozkladacia pohovka, Klimatizácia, Trezor, Rýchlovarná kanvica, Pracovný stôl, Telefón, Satelitné programy, TV s plochou obrazovkou.

Stravovanie

V hoteli sa nenachádza reštaurácia, no vďaka jeho výbornej polohe nájdete v okolí množstvo obchodov, reštaurácií a barov. Výbornou voľbou na raňajky je napríklad raňajkový bar La Cafetera, ktorý sa nachádza hneď vedľa hotela.

Služby

• Wi-Fi, • klimatizácia, • bezbariérový hotel, • noviny, • odkladací priestor pre batožinu, • check-in a check-out mimo frontu, • recepcia s nepretržitou prevádzkou, • hotelová služba

Cena zahrňuje:

služby miestneho delegáta, transfer letisko - hotel - letisko, priamu leteckú dopravu, ubytovanie s vybraným stravovaním, 1 ks príručná batožina na osobu (max. veľkosť 40 x 20 x 25cm), poistenie insolventnosti, Quickreserv ponuka! Cena zájazdu je kalkulovaná na základe aktuálnej ceny letenky, ktorá sa môže meniť v závislosti od obsadenosti lietadla, preto odporúčame si Vašu dovolenku čím skôr zarezervovať!, Po rezervácii sa letenka nemôže zrušiť a jej cena sa nevráti!

Cena nezahrňuje:

poistenie storna zájazdu, individuálne cestovné poistenie (liečebné náklady, úraz, batožina), príplatok za podanú batožinu (do podpalubia) · 10 kg – pri objednávke: 80€/ batožina, následne zakúpená: 95€/batožina · 20 kg – pri objednávke: 135€/ batožina, následne zakúpená: 155€/batožina, výber miesta (za 30€/osoba), v tomto prípade máte garantované miesta vedľa seba, prednostný nástup (80€/osoba), tam aj späť, okrem malej tašky môžete brať na palubu ešte jeden kufor na kolieskach (55x45x20cm, max 10kg)

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

05:00 h

Popis

Gran Canaria je asi nejnavštěvovanější ostrov celého souostroví. Nachází se zde velké množství krásných pláží a komfortních hotelů, ale neztrácejte čas povalováním u bazénu! Je zde mnoho k vidění! Můžete si vypůjčit automobil a poznat krásy ostrovy dle svého uvážení, a to stojí za to!

Roque Nublo

Skála Roque Nublo je nejznámější symbol ostrova. Tyčí se do výšky 1813 metrů nad mořem a naleznete ji přímo ve středu ostrova. V překladu znamená Roque Nublo "mračné skalisko", což Vám bude ihned jasné po jeho shlédnutí. Po vystoupání na náhorní plošinu začnete pociťovat příjemný vánek čerstvého vzduchu, který je velice příjemný zejména v letních měsících, kdy je na Gran Canaria nejtepleji. Z této rozlehlé plošiny se nabízejí nádherné výhledy zejména západním směrem do obrovského kaňonu, který je občas nazýván malý evropský Grand Canyon a na další čedičový monument Roque Bentaiga. V brzkých ranních hodinách kdy ještě není opar, je pak možno spatřit i sedmdesát kilometrů vzdálený ostrov Tenerife. Kdo chce získat typickou fotku s pohledem na kaňon s vlastní osobou v záběru, pak nesmí mít problémy s pobytem ve velké výšce na malém prostoru.

Pico de las Nieves

Nejvyšším bodem na ostrově Gran Canaria je vrchol Pico de las Nieves, jenž dosahuje výšky 1949 metrů nad mořem. Oproti ostatním vrcholům v okolí je to místo, kde je umístěná vojenská základna a tak až na samotný vrchol vede asfaltová silnice zakončená malým parkovištěm.

Z vrcholu Pico de las Nieves jsou nejkrásnější pohledy zejména severním směrem, kdy se za určitých klimatických podmínek přelévají mraky přes hranu pohoří a padají hluboko do údolí jižním směrem. Je to fantastická podívaná v případě, že je obloha na jihu vymetená a nad severní částí ostrova se kupí oblačnost, kterou unáší jižní vítr.

Arucas

Třetí největší město ostrova Gran Canaria s necelými 30 000 obyvateli je domovem kanárského rumu, jenž je pojmenován dle původní osady, která se na dnešním místě kdysi nacházela. Z tohoto důvodu přijíždějí zdejší město navštěvovat turisté zejména kvůli místní velkopalírně rumu. V Arucas naleznete dále kostel svatého Jana Křtitele, který je na místní rozměry uliček natolik veliký, že jen těžko ho budete umísťovat do svého hledáčku ve fotoaparátu.

Jih ostrova


Maspalomas

Lokalita Maspalomas se nachází na všech předních stránkách průvodců ostrova Gran Canaria. Najdete zde záběr přesypávajících se písečných dun, jenž se nacházejí na jihu ostrova v rozlehlém letovisku Maspalomas. Díky relativně malé vzdálenosti Afriky a příznivému směru větru vznikly duny v Maspalomas postupným navátím písku ze Sahary. Jelikož jsou písečné duny atraktivní zejména pro společnosti stavějící hotely až na samotném okraji dun, jsou od roku 1987 chráněné, čímž je tak zabráněno dalšímu zmenšování plochy.

Z východní strany jsou duny připomínající kousek Sahary obleženy hotely, které volně navazují na rozlehlé letovisko Playa del Inglés. Ve střední části pláže se pak nachází jediná oficiální nudistická pláž. Při chůzi na západ je letovisko Maspalomas zakončeno vysokým majákem, za nímž se rozkládá nejluxusnější pětihvězdičkový hotel v Maspalomas. Ve směru od pláže do vnitrozemí je pak chráněná zóna s palmovými háji obklopena golfovým hřištěm.

Puerto de Mogán

Velice pěkně architektonicky postavené letovisko Puerto de Mogán Vám při procházce mezi uličkami bude připomínat italské Benátky, avšak více živější a barevně probarvené s mnoha květinami. Oproti jiným letoviskům na Gran Canaria je svou rozlohou malé, zato velmi příjemné na posezení v restauraci kolem hlavního mola. Jen pár metrů od přístaviště rybářských člunů najdete uměle vybudovanou písečnou pláž.

Water park Aqualand Maspalomas

Největší zábavní vodní park na Kanárských ostrovech se nachází nedaleko letoviska Maspalomas. Díky slunečnému jihu a příjemné celoroční teplotě je aquapark otevřen po celý rok mimo extrémně nepříznivého počasí v některých zimních měsících. Aquapark se rozléhá na poměrně veliké ploše, a tak nabízí mnoho atrakcí včetně skluzavky Tornádo, jenž je z celého parku nezajímavější a stojí se na ní proto největší fronty.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 23 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 21 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 23 °C v noci 20 °C

 • Pondělí 24 °C v noci 19 °C

 • Úterý 24 °C v noci 19 °C

 • Středa 24 °C v noci 20 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout