• Od 1.6. 2022 se ruší povinnost předkládat certifikát o očkování nebo provedení testu či doklad prodělání nemoci.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Kanárských ostrovů je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

La Siesta

Kanárské ostrovy, Tenerife, Playa de las Américas

500 metrů od pláže Oddělené bazény pro dospělé a děti Golfového hřiště 2 km Magic park SPA & Wellness centrum

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Vyberte si termín

Strojový překlad může popis zkreslit a nejedná se tedy již o nabídku ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku

Lage:
Das Hotel befindet sich in Playa de las Américas und ist ca. 300 m vom schmalen Sandstrand entfernt. Zum breiten Hauptstrand Playa de Troya sind es ca. 800 m. Verschiedene Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten sowie Restaurants und Bars befinden sich in der unmittelbaren Umgebung. Die Entfernung zum Flughafen von Teneriffa-Süd beträgt ca. 15 km und zum Flughafen von TeneriffaNord etwa 82 km.

Ausstattung:
Das Hotel der gehobenen Mittelklasse verfügt über insgesamt 282 Zimmer. Zu den Einrichtungen gehören eine Empfangshalle mit Rezeption, Restaurant, Bars, TV-Raum und mehrere Konferenzräume. In der gepflegten Gartenanlage befindet sich ein Swimmingpool mit Sonnenterrassen und eine Pool-/Snackbar. Liegen und Schirme stehen Ihnen an den Pools kostenfrei zur Verfügung, am Strand erhalten Sie diese gegen Gebühr. Badetücher sind gegen Gebühr erhältlich.

Unterbringung:
Die Standard-Zimmer sind komfortabel eingerichtet und verfügen über einen optisch getrennten Wohn-/Schlafbereich, Bad oder Dusche/WC, Klimaanlage, Telefon, Sat.-TV, Minibar (gegen Gebühr), Mietsafe und Balkon. Diese sind auch zur Alleinnutzung (D27) buchbar. Die Superior-Zimmer mit Poolblick (D48) verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Standard-Zimmer zusätzlich am Anreisetag über ein Willkommensgeschenk, Bademäntel, Hausschuhe, hochwertige Pflegeprodukte sowie 1x pro Person/Tag Eintritt in das Thermalbad im Spa-Bereich.

Verpflegung:
Frühstück, Halbpension, Halbpension Plus, Vollpension  oder All Inclusive buchbar. Zur Halbpension erhalten Sie Frühstück und Abendessen in Buffetform mit Show-Cooking und gelegentlichen Themenabenden. Bei Vollpension können Sie sich zusätzlich während des Mittagessens am reichhaltigen Buffet bedienen. Bei Halbpension Plus erhalten Sie zu den Mahlzeiten 1/2 l Wasser und ein 1/4 l Hauswein oder Bier oder Softgetränke, sowie Kuchen/Kaffee am Nachmittag inclusive.

Sport/Unterhaltung:
Ohne Gebühr: Fitnessraum, Volleyball und Animationsprogramm am Tag und am Abend. Gegen Gebühr: Tennis, Tischtennis, Billard sowie Spa-Bereich (Zutritt ab 16 Jahren) mit Thermalbad, Sauna, Dampfbad, Massagen und verschiedenen Anwendungen.

Kinder:
Kinderbecken, Spielplatz und Magic Park (4 - 9 Jahre/Zutritt nur in Begleitung eines Erwachsenen) mit Rutschen, Bällepool und Maltischen.

Wichtige Informationen zum Coranavirus (Covid-19):
Wichtige Informationen zum Coronavirus (Covid-19): Bitte beachten Sie, dass aufgrund der aktuellen weltweiten Situation es zu Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in Deutschland und in Ihrem Urlaubsland kommen kann. Diese können sich auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten auswirken, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise (z.B. vorgeschriebene Corona Tests) sowie allgemeine Bestimmungen vor Ort (z.B. Maskenpflicht in Geschäften oder Restaurants oder geschlossene Attraktionen/Sehenswürdigkeiten) beinhalten.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen.

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Umístění:
Hotel se nachází v Playa de las Américas a je asi 300 m od úzké písečné pláže. Na širokou hlavní pláž Playa de Troya je to cca 800 m. V bezprostřední blízkosti se nacházejí různé nákupní a zábavní podniky, stejně jako restaurace a bary. Vzdálenost na letiště Tenerife South je asi 15 km a letiště Tenerife North asi 82 km.

Vybavení:
Hotel má celkem 282 pokojů. K vybavení patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, TV místnost a několik konferenčních místností. V udržovaném zahradním komplexu se nachází bazén se slunečními terasami a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky jsou u bazénů k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Plážové osušky jsou k dispozici za poplatek.

Ubytování:
Standardní pokoje jsou komfortně zařízené a mají vizuálně oddělenou obývací/ložní část, vanu nebo sprchu/WC, klimatizaci, telefon, SAT TV, minibar (za poplatek), pronájem trezoru a balkon. Lze je také rezervovat pro jednorázové použití (D27). Superior pokoje s výhledem na bazén (D48) mají stejné vybavení jako standardní pokoje a dárek na uvítanou, župany, pantofle, kvalitní pečující prostředky a 1x na osobu/den vstup do termálních lázní v lázeňském areálu v den hod. příchod.

Stravování:
Lze objednat snídaně, polopenzi, polopenzi plus, plnou penzi nebo all inclusive. Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu s kuchařskou show a příležitostnými tematickými večery. S plnou penzí si můžete dopomoci i bohatým bufetem během oběda. S polopenzí plus dostanete 1/2 l vody a 1/4 l domácího vína nebo piva nebo nealkoholických nápojů k jídlu a také zákusek/kávu v odpoledních hodinách v ceně.

Sport/zábava:
Zdarma: fitness, volejbal a animační program přes den a večer. Za poplatek: tenis, stolní tenis, kulečník a wellness (vstup od 16 let) s termální lázní, saunou, parní lázní, masážemi a různými aplikacemi.

Děti:
Dětský bazén, hřiště a Magic Park (4 - 9 let/vstup pouze v doprovodu dospělé osoby) se skluzavkami, bazénkem s míčky a stoly na kreslení.

Důležité informace o koranaviru (Covid-19):
Důležité informace o koronaviru (Covid-19): Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k současné globální situaci mohou existovat omezení výkonu kvůli oficiálním pokynům v Německu a v zemi vaší dovolené. Ty mohou mít vliv na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity, ale zahrnují také omezení vstupu/výstupu (např. povinné koronatesty) a obecná místní nařízení (např. požadavky na masky v obchodech nebo restauracích nebo uzavřených atrakcích/památkách).

Poznámka k zájezdům (let+hotel):
Vezměte prosím na vědomí, že naše informace o pravidlech pro zavazadla a palubním stravování vaší rezervované letecké společnosti, stejně jako vstupní předpisy, destinace a speciální informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace můžete najít na internetu na adrese: Informace o letu a cíli LMX (http://www.lmx.info).

Poznámka k obsazenosti pokoje:
Upozorňujeme, že při obsazení dvoulůžkového pokoje s několika přistýlkami se užitná plocha pokoje zmenší. Doporučujeme tedy, pokud je k dispozici, zarezervovat si přímo rodinný pokoj skládající se z jednoho pokoje nebo více pokojů, v závislosti na dostupnosti a nabídce příslušného hotelu.

upozornění:
Omezená pohyblivost

Vezměte prosím na vědomí, že naše zájezdy obecně nejsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud není v popisu produktu uvedeno jinak, na požádání vám však rádi poskytneme podrobnější informace o této vhodnosti s ohledem na vaše potřeby.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 700 m
 • Vzdálenost od centra města 100 m
 • Vzdálenost od letiště 19 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Bowling ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,4 / 5
Invia

Skvělé (25 hodnocení)

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,4 / 5

Okolí 4,4 / 5

Cena 4,4 / 5

Tento hotel je 81. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 758 v Tenerife.

Jan V. Prosinec 2022

Datum pobytu: 27.11. - 4.12.2022

Hodnocení 3,8 / 5
Příjemní a usměvaví zaměstnanci, super čistota, krásný a výhřevaný bazén a dobrá poloha u hezkých pláži. Pozor! Do 23:00 ve vnitřním dvorku hotelu pr
Celkové hodnocení

Příjemní a usměvaví zaměstnanci, super čistota, krásný a výhřevaný bazén a dobrá poloha u hezkých pláži.

Pozor! Do 23:00 ve vnitřním dvorku hotelu probíhá zábavní hudební program (převážně dobré kvality) a bylo to celkem dost slyšet i přes zavřená okna. I přes den hrála občas hudba od bazénu. Jste-li na to háklivý, řekněte si o pokoj na jinou stranu.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Prostorný pokoj

Strava
Kvantita bohužel převyšuje kvalitu. Uzeniny se nadaly jíst a na snídaně jsme radši chodili ven k pláži. Jinak to celkem šlo, ale po týdnu už se nám to přejedlo. Saláty a zelenina byly ale super

Alkoholické drinky v all inclusive byly dost vtipné napodobeniny z postmixu a levných náhražek Mojito a piñacolada se nedaly pít. Pivo a víno z a tvrdý alkohol byly ok.

Služby hotelu
Spokojenost

Pláž
Patnáct minut pěšky příjemnou promenádou na jih krásné písečné pláže

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Miroslav Vilímec Srpen 2021

Datum pobytu: 8.8. - 15.8.2021

Hodnocení 3,8 / 5
Celkový dojem z dovolené velmi dobrý
Celkové hodnocení

Celkový dojem z dovolené velmi dobrý

Ubytování 4,3 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Ubytování bez výhrad

Strava
Strava vynikající

Služby hotelu
Hotelové služby velmi dobré, chyběla nabídka kvalitních vinných nápojů

Pláž
Jediné slabší místo v pobytu - upotřebitelná pláž byla vzdálena asi 15 minut pěšky od hotelu, což při all inclusive na hotelu znamenalo několikrát denně tuto cestu podniknout, i v poledních časech. Pláž byla ale velmi dobrá, se světlým pískem a příjemným vstupem do moře, bez vln, které nepouštěly kamenité zábrany na obou stranách pláže.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Jan V. Prosinec 2022

Datum pobytu: 27.11. - 4.12.2022

Hodnocení 3,8 / 5
Příjemní a usměvaví zaměstnanci, super čistota, krásný a výhřevaný bazén a dobrá poloha u hezkých pláži. Pozor! Do 23:00 ve vnitřním dvorku hotelu probíhá zábavní hudební program (převážně dobré kvality) a bylo to celkem dost slyšet i přes zavřená okna. I přes den hrála občas hudba od bazénu. Jste-li na to háklivý, řekněte si o pokoj na jinou stranu.
Celkové hodnocení

Příjemní a usměvaví zaměstnanci, super čistota, krásný a výhřevaný bazén a dobrá poloha u hezkých pláži.

Pozor! Do 23:00 ve vnitřním dvorku hotelu probíhá zábavní hudební program (převážně dobré kvality) a bylo to celkem dost slyšet i přes zavřená okna. I přes den hrála občas hudba od bazénu. Jste-li na to háklivý, řekněte si o pokoj na jinou stranu.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Prostorný pokoj

Strava
Kvantita bohužel převyšuje kvalitu. Uzeniny se nadaly jíst a na snídaně jsme radši chodili ven k pláži. Jinak to celkem šlo, ale po týdnu už se nám to přejedlo. Saláty a zelenina byly ale super

Alkoholické drinky v all inclusive byly dost vtipné napodobeniny z postmixu a levných náhražek Mojito a piñacolada se nedaly pít. Pivo a víno z a tvrdý alkohol byly ok.

Služby hotelu
Spokojenost

Pláž
Patnáct minut pěšky příjemnou promenádou na jih krásné písečné pláže

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Miroslav Vilímec Srpen 2021

Datum pobytu: 8.8. - 15.8.2021

Hodnocení 3,8 / 5
Celkový dojem z dovolené velmi dobrý
Celkové hodnocení

Celkový dojem z dovolené velmi dobrý

Ubytování 4,3 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Ubytování bez výhrad

Strava
Strava vynikající

Služby hotelu
Hotelové služby velmi dobré, chyběla nabídka kvalitních vinných nápojů

Pláž
Jediné slabší místo v pobytu - upotřebitelná pláž byla vzdálena asi 15 minut pěšky od hotelu, což při all inclusive na hotelu znamenalo několikrát denně tuto cestu podniknout, i v poledních časech. Pláž byla ale velmi dobrá, se světlým pískem a příjemným vstupem do moře, bez vln, které nepouštěly kamenité zábrany na obou stranách pláže.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Hana K.

Hodnocení 4,1 / 5
S hotelem spokojenost, takový lepší standard. V okolí je velká spousta nákupních, turistických možností, barů... Pokud někdo vyhledává klid, tak nelze doporučit.
Celkové hodnocení

S hotelem spokojenost, takový lepší standard. V okolí je velká spousta nákupních, turistických možností, barů...

Pokud někdo vyhledává klid, tak nelze doporučit.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Pokoje prostorné a čisté, každý den úklid. V noci poměrně velký ruch z okolních hotelů, kde se konaly každý večer akce.

Strava
Výběr relativně velký, ale kvalita průměrná. Nicméně nebylo na co si stěžovat

Služby hotelu
Spokojenost, personál byl ochotný

Pláž
Několik hezkých pláží cca 1,5 km od hotelu s výběrem písčítého nebo kamenitého vstupu do moře. Jde o velice populární letovisko, takže o víkendu byla na pláži hlava na hlavě... v týdnu o něco lepší, ale rozhodně byly pláže hodně plné

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jiřina D.

Hodnocení 4,9 / 5
Služby CK dobré, ale moc jsme jich nevyužili, jen na zajištění jednoho výletu. Měli jsme půjčené auto a vše jsme si organizovali sami.
Celkové hodnocení

Služby CK dobré, ale moc jsme jich nevyužili, jen na zajištění jednoho výletu. Měli jsme půjčené auto a vše jsme si organizovali sami.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Výborné, na skvělém místě v centru, v okolí množství obchodů a restaurací, ale v noci bylo naprosto ticho. Pokoj velmi pěkný, velký, dobře zařízený, postele včetně přistýlky (rozkládací pohovka) byly velmi pohodlné.

Strava
Vynikající, velmi pestrá nabídka, ani jsme za týden vše nestačili ochutnat, výborný personál v jídelně.

Služby hotelu
Ochotný personál v recepci, denně úklid, výměna prádla - vše bez chybičky. Jediný nedostatek - placená WIFI a přitom velmi pomalá.

Pláž
Nevyužili jsme, na koupání byla příliš chladná voda.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Jitka L. Č.

Hodnocení 4,2 / 5
hotel byl skvělý!!!
Celkové hodnocení

hotel byl skvělý!!!

Ubytování 4,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
příjemné

Strava
obrovský výběr všeho, vše velmi chutné a ani se to neopakovalo. strava a nápoje byly zlatým hřebem tohoto hotelu.

Služby hotelu
personál velmi ochotný

Pláž
kousek od hotelu pěknou procházkou po promenádě

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Karolína, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

05:00 h

Popis

Ostrov Tenerife neboli ostrov věčného jara je svou rozlohou největším ostrovem Kanárského souostroví, zabírá 2 034 km2 a po obvodu měří 269 km (650 000 obyvatel). Hlavním městem je už od 19. století Santa Cruz, které je zároveň velmi důležitým přístavem.

O Tenerife se často mluví jako o malém kontinetu. Ostrov má tvar trojúhelníku a díky oblastem s různými klimatickými podmínkami se na něm můžete setkat s různými rostlinami i zvířaty. Kde jinde v Atlantiku můžete během chvilky shlédnout plantáže banánů a zanedlouho potom se už koulovat v zasněžených horách?

Uprostřed Tenerife se nachází nejvyšší hora celého Španělska Pico del Teide. Tyčí se do výšky 3 718 m n.m. Horolezci považují její zdolání za velmi náročné, protože na vrchol vystupují téměř od hladiny moře. Hora je symbolem ostrova a můžete ji vidět z kteréhokoliv místa na Tenerife. Je to dodnes činná sopka. Dvěstě metrů pod vrchol vede lanová dráha.

Sever ostrova je vždy o něco chladnější a častěji zde prší, ale je neuvěřitelně zelený, plný banánových plantáží (hlavní zemědělský produkt ostrova), neustále kvetoucích stromů a keřů. Vánoce na Kanárských ostrovech jsou ve znamení květů vánočních hvězd, které rostou všude prakticky jako plevel.

Turistická sezóna na Tenerife nikdy nekončí. Vrcholí na Silvestra a v období karnevalu. V jejich velikosti drží Tenerife druhé místo na světě, hned po Riu de Janeiru. Podnebí je celý rok jarní, přes den se teplota pohybuje mezi 25 - 29 °C, noci jsou chladnější a delší. Na Tenerife tedy máte možnost strávit ideální léto s příznivými teplotami nebo zimu, během níž se zahřejete.

Playa de las Américas

Playa de las Américas se stala vyhledávaným místem dovolené pro milovníky slunce, provozovatele vodních sportů a milovníky nočního života a zábavy. V největším prázdninovém středisku na jihu ostrova můžete vést nerušený plážový život, neboť slunce tu svítí celý rok a prší zřídkakdy. Z přilehlého přístavu v Los Cristianos je dobré lodní spojení na Gomeru - zelenou perlu Kanárských ostrovů.

Los Cristianos

Letovisko Los Cristianos je se sousedícím letoviskem propojeno nábřežní kolonádou, a tak nepoznáte v které oblasti se právě nacházíte, přesto působí klidnější atmosférou. Centrum Los Cristianos s malými uličkami se nachází kolem přístaviště, odkud odplouvá trajekt na další Kanárské ostrovy La Gomera, El Hierro a La Psalma.

Pro mnohé návštěvníky se stává proto ostrov Tenerife neopakovatelným zážitkem a rádi a často se velká většina návštěvníků opět vrací zpět.

Navštívite také: Národní park Caňadas del Teide, zoologické zahrady Loro Parque a Parque las Águilas, Parque de Drágo nebo velbloudí safari a ponorku Yellow Submarine.
 • Vzdálenost od pláže 700 m
 • Vzdálenost od centra města 100 m
 • Vzdálenost od letiště 19 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 25 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 21 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 26 °C v noci 21 °C

 • Neděle 26 °C v noci 20 °C

 • Pondělí 26 °C v noci 19 °C

 • Úterý 27 °C v noci 19 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec