Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/kuba/cestovani/covid_19.html

Allegro Palma Real

Kuba, Varadero, Varadero

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

ALLEGRO PALMA REAL

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd na poloostrově Hicacos, kde se nachází nejznámější kubánské letovisko Varadero. Toto letovisko je vzdálené od Havany asi 140 km. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Nejatraktivnější letovisko Kuby nabízí kromě jedné z nejkrásnějších pláží na světě také řadu turistických lákadel jakými jsou například delfinárium, přístav ze kterého denně odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky nebo 18jamkové golfové hřiště. Prožijte Vaší dovolenou v tomto letovisku v hotelu Allegro Palma Real 3*, ALL INCLUSIVE.


ODPOČIŇTE SI OD VŠEDNÍHO STRESU A DNEŠNÍHO USPĚCHANÉHO SVĚTA NA BÍLÝCH PLÁŽÍCH, KTERÉ JSOU OMÝVÁNY AZUROVĚ ČISTOU VODOU ATLANTSKÉHO OCEÁNU...

Popis Lokace

VARADERO:

Letovisko „Varadero” se nachází 140 km od Havany a je největším turistickým střediskem na Kubě s více než půl milionem turistů ročně. Nachází se na velmi úzkém (0,5 - 1 km) a 25 km dlouhém poloostrově „Hicacos”. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Dnešní letovisko bylo vystavěno jako sídlo bohatých ve 20. letech minulého století. Po druhé světové válce zde byla postavena kasina a hotely. Nádherná 22 kilometrová pláž věhlasných bílých písků, tyrkysové moře a desítky moderních resortů s programem „ALL INCLUSIVE”, nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění, golf a denní i noční zábavu. Na jihu regionu leží Národní Park „Ciénaga de Zapata” (4 400 km² - bažinné ekosystémy s bohatou endemickou florou a faunou). Součástí parku je areál „Guamá” k němuž patří: krokodýlí farma, indianská vesnice „Aldea Taina” a „Lago del Tesoro” - jezero pokladů. O několik kilometrů dále leží zátoka Sviní se známým epickým muzeem a pláž „Playa Girón”. Za zmínku ještě stojí údolí - „Valle Yumuri” a vyhlídka - „Mirador Bacunayagua” (na půl cesty mezi Havanou a Varaderem). Za návštěvu také stojí nádherná jeskyně „Cuevas de Bellamar”, 10 km od města Matanzas. Varadero je v současnosti oblíbené turistické středisko s bílými písčitými plážemi a moderními zábavními středisky. Jeho pláž se řadí mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. Mezi zajímavá turistická lákadla patří 18-ti jamkové golfové hřiště, delfinárium nebo marína, odkud každým dnem odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky.

Popis ubytování

ALLEGRO PALMA REAL 3***:

Hotelový areál se nachází 300 m od pláže, na samém konci centra města Varadero, v zóně obchodů, butiků, restaurací a barů. Disponuje celkem 470 klimatizovanými pokoji, rozmístěných mezi dvě pětipatrové budovy (10 pokojů je vyšší kategorie - Junior Suites). Všechny pokoje jsou klimatizované, mají vlastní sociální zařízení, satelitní TV, trezor, minibar, telefon a vysoušeč vlasů. Pokoje disponují vlastním balkonem či terasou. V areálu hotelu se nachází 2 bazény s lehátky a slunečníky a 1 dětské brouzdaliště. V rámci stravování all inclusive lze využít 4 restaurací – hlavní bufetová restaurace a 3 a la carte restaurace - „La Piazza“ s nabídkou italské kuchyně nebo „La Palma“ servírující místní a mezinárodní kuchyni a restauraci s nabídkou mexické kuchyně. K dispozici je dále 6 barů (Mojito, Daiquiri, Saoco, Tocororo, Beach Bar, La Carpa). V lobby hotelu nechybí směnárna, prádelna, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry a zbožím denní potřeby, autopůjčovna a v denních hodinách zdravotnická služba. WiFi připojení je k dispozici za příplatek v lobby hotelu. Nechybí zázemí pro sportovní vyžití, jako je vybavené fitness centrum, volejbal, tenis, kulečník nebo vodní sporty (potápění, šnorchlování, jízda na kajaku či šlapadlech). V hotelu probíhají denní i noční animační programy. Klienti ubytováni v hotelu mají vstup zdarma do nočního klubu (diskotéka) Havana Club. Na pláž je nutné přejít hlavní třídu 1ra Avenida. Hotel se nachází v centru města Varadero.

Strava

Program ALL INCLUSIVE nabízí svým hostům široký výběr místní i mezinárodní kuchyně a také pestrou nabídku nápojů (káva, džus, pivo, vína, koktejly, likéry). Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v bufetové restauraci a 1x během pobytu lze také navštívit a la carte restauraci. Po celý den lze využít lehkého občerstvení u některého z hotelových barů k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

PROGRAM

1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních / večerních hodinách.
Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu na Varaderu. Ubytování.
2.,3.,4., - 14. DEN (délka pobytu dle Vašeho výběru)
Volné dny v programu ALL INCLUSIVE s možností využití fakultativních výletů.
POSLEDNÍ DEN
Volný dopolední program
V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně
Asistence průvodce / delegáta na letišti v Havaně ve všech skupinových termínech
ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 200 m
 • Vzdálenost od centra města 100 m
 • Vzdálenost od letiště 29 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Recenze hotelu

Hodnocení 3,8 / 5
Invia

Výborné (6 hodnocení)

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,1 / 5

Okolí 3,9 / 5

Cena 2,0 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 81. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 521 v Kuba.

Radek Pilař

Hodnocení 2,5 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

Byli jsme nespokojeni s delegátem.Viděli jsme ho dvakrát při příletu a odletu.

Všechny zájezdy a ostatní věci jsme si museli zařizovat samy.Ani nám nebyl schopný zavolat jestli něco nepotřebujeme,za celou dobu dovolené.Zbytečně jsme ho musely platit,ale nic nám nezařídil.

To už je podruhé od Vaší agentury co se to stalo,poprvé to bylo v Dubaji.

Byli jsme nespokojeni s delegátem.Viděli jsme ho dvakrát při příletu a odletu.

Všechny zájezdy a ostatní věci jsme si museli zařizovat samy.Ani nám nebyl schopný zavolat jestli něco nepotřebujeme,za celou dobu dovolené.Zbytečně jsme ho musely platit,ale nic nám nezařídil.

To už je podruhé od Vaší agentury co se to stalo,poprvé to bylo v Dubaji.

Ubytování 2,8 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Strava
Strava byla dobrá,ale po 11.dnech dovolené v hotelu Palma Real.Nebylo už moc z čeho vybírat.Jídlo se furt opakovalo dokola.

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Ľubica Líšková

Hodnocení 0,0 / 5

Neověřená recenze

Slušný hotel pri centre Varadera, nie je priamo pri mori, ale asi 5 min peši, kde má vlastnú pláž s barom, wc, slnečníkmi a lehátkami. V objekte je viac budov, 2 bazény, 3 reštaurácie. Personál v pohode, izby čisté, funkčné. Trochu slabinou je jedlo, menší výber, ale vždy sa dá niečo vybrať. Pre fajnšmekrov a gurmánov to nebude vhodné, ale hladom nikto neumrie. Hotel odporúčam.

Slušný hotel pri centre Varadera, nie je priamo pri mori, ale asi 5 min peši, kde má vlastnú pláž s barom, wc, slnečníkmi a lehátkami. V objekte je viac budov, 2 bazény, 3 reštaurácie. Personál v pohode, izby čisté, funkčné. Trochu slabinou je jedlo, menší výber, ale vždy sa dá niečo vybrať. Pre fajnšmekrov a gurmánov to nebude vhodné, ale hladom nikto neumrie. Hotel odporúčam.

Ubytování
V noci po príchode nás najskôr dali do prízemnej izby, ktorá bola cítiť vlhkom a vôbec sa nám nepáčila. Tak sme šli na recepciu s tým, že by sme chceli inú izbu. Povedali nám, že teraz nemá, ale že si nás zapíše a ráno sa máme prísť po desiatej spýtať. Tak aj bolo a na druhý deň nám dali peknú izbu na 3. posch., s výhľadom na bazény, č. izby 1419. Až potom sme na recepcii dali 10 Eur, ale nevyžadovala to, fajn izbu nám dala aj bez toho. Izba bola s balkónom, klimatizáciou (tichou), každý deň sme mali čistý uterák, osušku a predložku k vani. Posteľ sa priznám, že neviem ako často prezliekali, ale nebol problém. Uteráky boli nové, neopotrebované. Izby upratovali každý deň, z uterákov nám robili rôzne ozdôbky na posteli aj s kvetmi (aj keď sme nič nenechali). Občas sme dali 1 cuc upratovačke na posteľ. Odporúčam štuple do uší, kto má citlivý spánok. Použila som ich ale len párkrát. Na izbe je trezor, stoji cca 2 cuc na deň - platí sa predom, kto má záujem. Osušky na pláž - platí sa návratná záloha 20 cuc, osušky sa menia, zálohu Vám vrátia pri odchode. My sme mali vlastné osušky, tak túto službu sme nevyužili.

Strava
Strava bola normálna - dalo sa vybrať, po týždni sme síce rozmýšľali čo si dať. Raz boli krabíky, asi 3x chobotničky - na šťave, vždy nejaké kura, ryby, bravčové, hovädzie, zemiaky, hranolky, ryža, robili tam BBQ, ráno klasika - salám, syr, praženica, výborná opečená slaninka, robili tam priamo omelety. Ráno boli aj džusy z čerstvého ovocia, káva (nie moc dobrá, na dobrú sme chodili do baru k recepcii - doporučujem kávu cortado - káva v malej šálke). K obedu a večeri bola vždy zmrzlina, koláčiky aj ovocie. Okolo hotela sú rôzne reštaurácie, tak kto potrebuje, môže ochutnať aj niečo iné. Nápoje k raňajkám, obedu aj večeri nosili, ale nikdy sme nečakali dlho, väčšinou to bolo vždy do 3-5 min. Snáď len raz sme čakali asi 10 min.

Služby hotelu
Personál bol v pohode. Boli milí, čítala som opak v niektorých recenziách, neviem, my sme mali dobré skúsenosti. A to sme dali nejaké to peso len sem tam. Možno je to tým, že sme s nimi prehodili sem tam pár slov, mám teóriu, že keď je človek milý a slušný k tým, čo ho obsluhujú, tak sa mu to vráti. Sú to skúsenosti z rôznych krajín vo svete, možno niekto nesúhlasí... samozrejme, občas sa nájde výnimka.

Pláž
Pláž ako som už písala bola asi tak do 5 min od hotela. Bol tam bar, wc, sprchy, dalo sa tam aj obedovať (hot dog, ale hamburger s hranolkami). Lehátok bolo dost (niektoré dosť opotrebované, ale dalo sa vybrať), slnečníkov tiež - aj keď sme prišli o 11, tak boli nejaké voľné.

Pláž bola krásna, voda úžasná, v niektoré dni boli veľké vlny, ale inak fajn, čisto.

Celkový dojem
Hotel strednej triedy, nie moc nápaditá strava, pri centre Varadera - na peší dosah reštaurácie, obchodíky, trochu chýba klimatizácia v jedálni. Pár krát sme zacítili ropný smrad - hlavne po daždi - asi z nejakej ropnej prevádzky na pevnine. Vtedy sme zavrali balkón a zapli klímu.

Žiadne problémy sme tam nemali.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Filtrovat recenze

Radek Pilař

Hodnocení 2,5 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

Byli jsme nespokojeni s delegátem.Viděli jsme ho dvakrát při příletu a odletu.

Všechny zájezdy a ostatní věci jsme si museli zařizovat samy.Ani nám nebyl schopný zavolat jestli něco nepotřebujeme,za celou dobu dovolené.Zbytečně jsme ho musely platit,ale nic nám nezařídil.

To už je podruhé od Vaší agentury co se to stalo,poprvé to bylo v Dubaji.

Byli jsme nespokojeni s delegátem.Viděli jsme ho dvakrát při příletu a odletu.

Všechny zájezdy a ostatní věci jsme si museli zařizovat samy.Ani nám nebyl schopný zavolat jestli něco nepotřebujeme,za celou dobu dovolené.Zbytečně jsme ho musely platit,ale nic nám nezařídil.

To už je podruhé od Vaší agentury co se to stalo,poprvé to bylo v Dubaji.

Ubytování 2,8 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Strava
Strava byla dobrá,ale po 11.dnech dovolené v hotelu Palma Real.Nebylo už moc z čeho vybírat.Jídlo se furt opakovalo dokola.

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Ľubica Líšková

Hodnocení 0,0 / 5

Neověřená recenze

Slušný hotel pri centre Varadera, nie je priamo pri mori, ale asi 5 min peši, kde má vlastnú pláž s barom, wc, slnečníkmi a lehátkami. V objekte je viac budov, 2 bazény, 3 reštaurácie. Personál v pohode, izby čisté, funkčné. Trochu slabinou je jedlo, menší výber, ale vždy sa dá niečo vybrať. Pre fajnšmekrov a gurmánov to nebude vhodné, ale hladom nikto neumrie. Hotel odporúčam.

Slušný hotel pri centre Varadera, nie je priamo pri mori, ale asi 5 min peši, kde má vlastnú pláž s barom, wc, slnečníkmi a lehátkami. V objekte je viac budov, 2 bazény, 3 reštaurácie. Personál v pohode, izby čisté, funkčné. Trochu slabinou je jedlo, menší výber, ale vždy sa dá niečo vybrať. Pre fajnšmekrov a gurmánov to nebude vhodné, ale hladom nikto neumrie. Hotel odporúčam.

Ubytování
V noci po príchode nás najskôr dali do prízemnej izby, ktorá bola cítiť vlhkom a vôbec sa nám nepáčila. Tak sme šli na recepciu s tým, že by sme chceli inú izbu. Povedali nám, že teraz nemá, ale že si nás zapíše a ráno sa máme prísť po desiatej spýtať. Tak aj bolo a na druhý deň nám dali peknú izbu na 3. posch., s výhľadom na bazény, č. izby 1419. Až potom sme na recepcii dali 10 Eur, ale nevyžadovala to, fajn izbu nám dala aj bez toho. Izba bola s balkónom, klimatizáciou (tichou), každý deň sme mali čistý uterák, osušku a predložku k vani. Posteľ sa priznám, že neviem ako často prezliekali, ale nebol problém. Uteráky boli nové, neopotrebované. Izby upratovali každý deň, z uterákov nám robili rôzne ozdôbky na posteli aj s kvetmi (aj keď sme nič nenechali). Občas sme dali 1 cuc upratovačke na posteľ. Odporúčam štuple do uší, kto má citlivý spánok. Použila som ich ale len párkrát. Na izbe je trezor, stoji cca 2 cuc na deň - platí sa predom, kto má záujem. Osušky na pláž - platí sa návratná záloha 20 cuc, osušky sa menia, zálohu Vám vrátia pri odchode. My sme mali vlastné osušky, tak túto službu sme nevyužili.

Strava
Strava bola normálna - dalo sa vybrať, po týždni sme síce rozmýšľali čo si dať. Raz boli krabíky, asi 3x chobotničky - na šťave, vždy nejaké kura, ryby, bravčové, hovädzie, zemiaky, hranolky, ryža, robili tam BBQ, ráno klasika - salám, syr, praženica, výborná opečená slaninka, robili tam priamo omelety. Ráno boli aj džusy z čerstvého ovocia, káva (nie moc dobrá, na dobrú sme chodili do baru k recepcii - doporučujem kávu cortado - káva v malej šálke). K obedu a večeri bola vždy zmrzlina, koláčiky aj ovocie. Okolo hotela sú rôzne reštaurácie, tak kto potrebuje, môže ochutnať aj niečo iné. Nápoje k raňajkám, obedu aj večeri nosili, ale nikdy sme nečakali dlho, väčšinou to bolo vždy do 3-5 min. Snáď len raz sme čakali asi 10 min.

Služby hotelu
Personál bol v pohode. Boli milí, čítala som opak v niektorých recenziách, neviem, my sme mali dobré skúsenosti. A to sme dali nejaké to peso len sem tam. Možno je to tým, že sme s nimi prehodili sem tam pár slov, mám teóriu, že keď je človek milý a slušný k tým, čo ho obsluhujú, tak sa mu to vráti. Sú to skúsenosti z rôznych krajín vo svete, možno niekto nesúhlasí... samozrejme, občas sa nájde výnimka.

Pláž
Pláž ako som už písala bola asi tak do 5 min od hotela. Bol tam bar, wc, sprchy, dalo sa tam aj obedovať (hot dog, ale hamburger s hranolkami). Lehátok bolo dost (niektoré dosť opotrebované, ale dalo sa vybrať), slnečníkov tiež - aj keď sme prišli o 11, tak boli nejaké voľné.

Pláž bola krásna, voda úžasná, v niektoré dni boli veľké vlny, ale inak fajn, čisto.

Celkový dojem
Hotel strednej triedy, nie moc nápaditá strava, pri centre Varadera - na peší dosah reštaurácie, obchodíky, trochu chýba klimatizácia v jedálni. Pár krát sme zacítili ropný smrad - hlavne po daždi - asi z nejakej ropnej prevádzky na pevnine. Vtedy sme zavrali balkón a zapli klímu.

Žiadne problémy sme tam nemali.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

11:00 h

Popis

Původně malá vesnička, kde se vyráběla pouze sůl, se dnes rozrostla v největší turistické letovisko na ostrově, které se vyznačuje moderními hotely, kvalitním servisem, příjemnými domorodci, úchvatnou, cca 20 km dlouhou pláží s bílým jemným pískem (bez nadsázky patřící mezi 10 nejlepších pláží v Karibiku) a průzračně čistým Karibským mořem. Varadero ale nenabízí jen 40 km svých věhlasných bílých pláží a tyrkysové moře ideální ke koupání, naleznete zde perfektně udržované 18-ti jamkové golfové hřiště. I potápěči nebo milovníci mořského rybolovu si zde přijdou na své. V letovisku, které je lemováno lagunou, najdete mnoho restaurací, barů, kaváren a obchůdků. Můžete si udělat jednodenní výlet na katamaránu nebo navštívit zdejší delfinárium. Zkusit můžete také „Jungle tour“, jedná se o dvouhodinovou projížďku na skútru se zastávkou v delfináriu a zdejším ZOO (plném krokodýlů, hadů a jiných zvířat). Varadero vám poskytne vše, co očekáváte od vysněné dovolené (bílé pláže, dobře přístupné průzračné moře, ideální pro plavání, restaurace, noční zábavu, tenisová a golfová hřiště, potápěčská centra, vodní sporty a v neposlední řadě personál, který mluví běžně anglicky, německy, rusky, španělsky). Ve Varaderu se také nachází mezinárodní letiště, kam létají některé letecké společnosti přímo z Evropy. Varadero se nachází 140 km od Havany (cca 2 hod. jízdy z letiště v Havaně).
 • Vzdálenost od pláže 200 m
 • Vzdálenost od centra města 100 m
 • Vzdálenost od letiště 29 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 31 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 30 °C v noci 23 °C

 • Úterý 31 °C v noci 23 °C

 • Středa 29 °C v noci 25 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec