Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kuba je velmi pěkná země a určitě bych všem doporučila se tam zajet podívat.
Kuba je velmi pěkná země a určitě bych všem doporučila se tam zajet podívat.
Pláž čistá, udržovaná. Dostatek lehátek na pláži i u bazénu /zdarma. Do vody nejsou potřeba boty. Voda průzračná.
StravaStrava rozmanitá, jídlo bylo dobré. Oběd se podával v plážové restauraci - velmi příjemný zážitek
UbytováníStarší hotel udržovaný v rámci místních možností. Pokoje čisté, každý den je uklízí. K dispozici na pokoji trezor, televize, kávovar ,fén, žehlící prkno a žehlička. Hotel je celý nekuřácký - kouří se pouze mimo prostory hotelu.
SlužbyV hotelu se nacházela posilovna, kadeřník, masáže i obchody . Všude čisto, velmi ochotný a slušný personál. Každý den spousta soutěží pro klienty hotelu.
Byla tato recenze užitečná? (8) (4)







