Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/kuba/cestovani/covid_19.html

od 29 149 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 21 169

Poloha

Club Tropical má výbornou polohu přímo na krásné bělostné pláži blízko centra světově proslulého letoviska. Blízkost centra Varadero je výhodou pro všechny, kteří chtějí kromě odpočinku na pláži být také v centru všeho dění a mít to blízko k rušnějšímu životu. Letiště ve Varaderu je vzdáleno 28 km.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 1 restaurace s obsluhou (pokrmy z mořských plodů za příplatek), kavárna, snack bar, lobby bar 24 hodin, obchod se suvenýry, připojení k internetu (za poplatek), dětský bazén, bazén (lehátka a slunečníky zdarma).

Ubytování

K dispozici jsou pokoje, k jejichž vybavení patří individuálně ovladatelná klimatizace - telefon; televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC); bezpečnostní schránka za poplatek - balkón (některé pokoje).

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, po předběžné rezervaci možná večeře v restauraci s obsluhou, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby mezi 11.00–23.00 hod. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Služby

V hotelu je občas večer reprodukovaná nebo živá hudba - nemotorizované vodní sporty v rámci all inclusive. Za poplatek: množství možností rozptýlení a zábavy v blízkém okolí. Lehátka a slunečníky mohou hosté využívat zdarma. Hotel umožňuje internetové připojení (za poplatek). Bohaté možnosti zábavy a společenského života nabízí blízké centrum letoviska.

Pláž

Písčitá pláž z jemného písku, lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky k zapůjčení za zálohu.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 300 m
 • Vzdálenost od letiště 28 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Volejbal ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,2 / 5
Invia

Výborné (87 hodnocení)

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,2 / 5

Okolí 4,6 / 5

Cena 4,1 / 5

Tento hotel je 49. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 492 v Kuba.

Petr J.

Hodnocení 5,0 / 5
Hezká
Celkové hodnocení

Hezká

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Dobré

Strava
Dobrá

Služby hotelu
Dobré

Pláž
Hezká

Byla tato recenze užitečná? (0) (3)

Helena Bičíková

Hodnocení 4,9 / 5
Pěkná odpočinková dovolená. Hezká příroda poloostrova Hicaco, na kterém Varadero leží. Včetně tropického pralesa s naučnou stezkou, a zejména kilometr
Celkové hodnocení

Pěkná odpočinková dovolená. Hezká příroda poloostrova Hicaco, na kterém Varadero leží. Včetně tropického pralesa s naučnou stezkou, a zejména kilometry krásné pláže, po které jsme se vracívali z našich dopoledních výšlapů. Šikovná autobusová doprava po celém poloostrově, zastávka přímo před hotelem. Moře: velmi čisté, teplá voda. Téměř polovinu dovolené ale byla červená vlajka. Vydařil se dvoudenní zájezd do Havany a do údolí Viňales. Z dovolené jsme si přivezli spoustu pěkných fotek.

Ubytování 4,9 / 5

Strava 4,7 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Hotel je starší, nejsou tam např. výtahy. Takže jsme do 3.poschodí denně vyběhli několikrát po svých - ale ani důchodcům neškodí trocha sportu. Hned druhý den jsme museli reklamovat skříň v pokoji. Posuvné dveře byly totiž v desolátním stavu. Údržbář se s tím jakž takž vypořádal. Jinak dobré, pěkný balkon směrem k bazénu. Přestože denně byl v hotelu nějaký večerní program či diskotéka, byl po 23.hodině v podstatě klid, což se nám líbilo.

Strava
Trošku to bylo jednotvárné, jako příloha prakticky jen rýže (příp. sladké brambory). Na druhou stranu dostatek čerstvého ovoce a zmrzliny, k snídani bez omezení přírodní džus (mačkaný z pomerančů). Dostatek nápojů včetně docela únosného piva.-

Pláž
Jednička s vykřičníkem. K dispozici zdarma: lehátka, slunečníky.

Celkový dojem
Velmi dobrý.

Byla tato recenze užitečná? (8) (0)

Filtrovat recenze

Josef Šafrata

Hodnocení 2,9 / 5
Celkový dojem dobrý, poznal jsem tento hotel před pěti lety - je v dokonalém stavu co se týká vnějšího vzhledu. Vnitřní prostředí je rovněž velmi příjemné, od hotelu *** jsem neočekával nic exkluzivního. Oproti minulému pobytu jsem postrádal půjčování osušek na pláž.
Celkové hodnocení

Celkový dojem dobrý, poznal jsem tento hotel před pěti lety - je v dokonalém stavu co se týká vnějšího vzhledu. Vnitřní prostředí je rovněž velmi příjemné, od hotelu *** jsem neočekával nic exkluzivního.

Oproti minulému pobytu jsem postrádal půjčování osušek na pláž.

Ubytování 2,5 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Horší než před pěti lety, u postelí chyběly noční stolky, v koupelně byly pouze dva malé ručníky. Dveře na balkon "vypadávaly z pantů", musel jsem požádat údržbu o opravu a vysvětlit, jak mají opravu provést. Dveře do koupelny při každém otevření dřely o zárubeň - to jsem ponechal bez komentáře.

Strava
Strava velmi dobrá - formou bufetu, obsluha velmi příjemná. Výběr jídel perfektní v porovnání s tím, co jsem viděl ve vnitrozemí u obyčejných lidí.

Služby hotelu
S úklidem si nedělali příliš starosti, když viděli, že máme ustláno, ani do pokoje nešli. Za dobu pobytu (10 dní) nám 2x vyměnili ručníky!!!

Jinak provoz baru vynikající.

Pláž
Přímo u hotelu lehátka zdarma, pláž čistá, vstup do vody vynikající.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Dagmar F.

Hodnocení 3,8 / 5
Asi jsem nevybrala ubytování vhodné, protože se stalo, že jsem v celém zařízení nenašla žádného Čecha a protože jsem byla nucena jet sama a neznám cizí jazyk, bylo to pro mne až stresující. Naprosto šílená byla cesta domů. Z hotelu jsem musela odjet ve 3 h. ráno, ačkoliv odlet byl ažv 9.30. Letadlo letělo přes Venezuelu, Turecko a pak do Prahy. Celkem mi cesta trvala 33 hodin!!
Celkové hodnocení

Asi jsem nevybrala ubytování vhodné, protože se stalo, že jsem v celém zařízení nenašla žádného Čecha a protože jsem byla nucena jet sama a neznám cizí jazyk, bylo to pro mne až stresující. Naprosto šílená byla cesta domů. Z hotelu jsem musela odjet ve 3 h. ráno, ačkoliv odlet byl ažv 9.30. Letadlo letělo přes Venezuelu, Turecko a pak do Prahy. Celkem mi cesta trvala 33 hodin!!

Ubytování 3,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Původní pokoj mi nevyhovoval, ale již druhý den jsem dostala jiný, takže chválím.

Služby hotelu
Služby vzhledem k výše popsané situaci jsem nevyužila.

Pláž
Pláž bylaihned u hotelu, byla čistá, vše potřebné k dispozici. Byla jsem naprosto spokojená.

Byla tato recenze užitečná? (3) (2)

Petr J.

Hodnocení 5,0 / 5
Hezká
Celkové hodnocení

Hezká

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Dobré

Strava
Dobrá

Služby hotelu
Dobré

Pláž
Hezká

Byla tato recenze užitečná? (0) (3)

Vojtěch K.

Hodnocení 3,5 / 5
Kubánci všeobecně bez dýžka prakticky nehnou,což trochu ubírá na spokojenosti. Nicméně jsou to srdeční a snaživý lidé. Hotelové pokoje byly každý den uklizené,čisté ručníky, strava chutná,rozmanitá dle možností chudého ostrova. Personál vstřícný, s dýžkem vstřícnější. Celkové služby, nabídky zájezdů, masáže, posilovna, na dobré úrovni, odpovídající ceně. Snad jen si dávat všude pozor na cenu, zbož
Celkové hodnocení

Kubánci všeobecně bez dýžka prakticky nehnou,což trochu ubírá na spokojenosti. Nicméně jsou to srdeční a snaživý lidé. Hotelové pokoje byly každý den uklizené,čisté ručníky, strava chutná,rozmanitá dle možností chudého ostrova. Personál vstřícný, s dýžkem vstřícnější. Celkové služby, nabídky zájezdů, masáže, posilovna, na dobré úrovni, odpovídající ceně. Snad jen si dávat všude pozor na cenu, zboží mnohdy nebývá oceněno a prodavači si cenu často vymýšlí. A celkem rychle a bez řečí přejdou k nějakému kompromisu,pokud si to nenecháte líbit. Co se dýžek (tip - propina) týče, nepřehánět. 1 - 2 CUC bohatě stačí. Raději častěji a málo než jednou hodně. To jim moc dlouho nevydrží. Jinak spokojenost,pláž výborná, jen by si možná mohli dát trochu víc práce s úklidem. Doporučuji si udělat procházku na obě strany pláže Varadera. Někdy člověk narazí i na zajímavé věci (krmení pelikánů,pojízdný bar). Jinak jsou místní k turistům celkem zdvořilí, ale své věci mějte raději na očích. Za slušné dýžko (20€) hned po příjezdu jsme si řekli a dostali krásný pokoj s hezkým výhledem a dokonce nechtěli ani poplatek za trezor,což je jinak zpoplatněná služba. Recepce rozměňuje eura na CUC (zpět se jim nechce - prý na letišti),je dobré chtít rovnou co nemenší bankovky a mince 1 nebo 0,50 CUC na tipy. Všechno je pak mnohem snažší. Skvělý zážitek - Vodopády + Trinidad + Cienfuegos. A vyrazit po Varaderu turistickým autobusem. Dalo by se vystoupit a prohlédnout tolik míst, že by na to 14ti denní dovolená nestačila (například delfinarium s šou - doporučuji)

Ubytování 3,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Pokoj čistý,překvapili s univerzálními zásuvkami i pro evropské spotřebiče. Spokojenost

Strava
Nepěstují brambory,takže pokud si je hotel nenechává dovážet,což méně kvalitní hotely nedělají,tak prostě nejsou brambory a hranolky,na což si nesmyslně klienti všude možně stěžují. Ale jinak se snažili na výbornou. Špagety,těstoviny,rýže na mnoho způsobů,spousta zeleniny,denně kuřecí maso,ob den vepřové nebo hovězí,ovoce i sladké. Vždy jsem si pochutnal, vždy jsem dojedl.

Služby hotelu
Minimarket s normálními cenami (hlavně se nenechat a o ceně diskutovat), nabídka výletu, stejné ceny jako od delegátů. Čistý bazén, nonstop bar, kulečníky, bingo, masáže, posilovna (zrekonstruovaná)

Pláž
Pláž hned před hotelem, krásná čistá voda, jen tu pláž by mohli častěji shrabat od řas a odpadků neposlušnýc turistů.

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Petr Dlask

Hodnocení 3,7 / 5
Výborná dovolená.Dobrá obsluha, milí lidé.Pro samostatné cestování nevhodné, je třeba koupit si zájezd.
Celkové hodnocení

Výborná dovolená.Dobrá obsluha, milí lidé.Pro samostatné cestování nevhodné, je třeba koupit si zájezd.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Na úrovni 2 hvězda.V koupelně špatná sprcha, umyvadlo protékalo, hlučná klimatizace bez možnosti ovládání, ale čisto.

Strava
Jídlo vcelku dobré, jednoduché,ráno místo džusu limonáda.Když měli Kubánci svátek 25.a 26.7. bylo v hotelu plno,v jídelně se stály fronty, personál nestíhal,málo nádobí, příborů,ale celkový dobrý dojem nám to nezkazilo.

Pláž
Pláž celkem čistá,je třeba,aby každý po sobě uklízel,vše je v lidech.Voda nádherná.Šnorchlovali jsme v Karibiku.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 33 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 30 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 30 °C v noci 24 °C

 • Úterý 29 °C v noci 25 °C

 • Středa 31 °C v noci 25 °C

 • Čtvrtek 32 °C v noci 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec