od 20 859 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 4 886

Poloha

Hotel Gran Caribe Club Kawama obklopuje pěkná treopiská udržovaná zahrada, hotel se nachází v blízkosti města Varadero. Mezinárodní letiště se nachází cca 25 km od hotelu. Písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bary, 5 bazénů, dětský bazén, dětský klub pro děti ve věku 4-12 let, hrací místnost, lázně, sauna, masáže, kadeřnický salón, diskotéka, směnárna.

Ubytování

Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, kuchyň a koupelnu. Většina pokojů má balkón nebo terasu. K příjemné atmosféře přispívá u většiny pokojů i výhled na moře. V ubytovacích jednotkách se nachází dvoulůžková postel. K vybavení všech pokojů patří sejf a minibar. K dispozici je také lednička a mini lednička. Ubytovací jednotky mají telefon a televizi. V koupelnách je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvění v průběhu dne, neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů v místech a časech určených hotelem.

Služby

Hosté mají k dispozici hotelový bazén, stolní tenis, kulečník, bowling, fitness, sauna, solárium, masáže (za poplatek), dětské hřiště, tenisový dvorec, volejbalové hřiště, mini golf, aerobik a středisko vodních sportů (windsurfing, kajak, katamarán). Slunečníky a lehátka na pláži zdarma, osušky proti záloze. Organizují se sportovním a animační programy, lekce tance (salsa) a španělštiny, šnorchlování, lekce potápění, večerní programy, show a diskotéka.

Pláž

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu.Vila je nová a 50 m. od moře.Vila je nová a 50 m. od moře.Vila je nová a 50 m. od moře.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 3 km
 • Vzdálenost od letiště 27 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,4/5
Invia

Velmi dobré (94 hodnocení)

Ubytování 3,1/5

Strava 3,4/5

Okolí 4,0/5

Cena 3,6/5

Tento hotel je 95. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 489 v Kuba.

Marie Konopková Září 2006

Datum pobytu: 2.10. - 24.9.2006

Hodnocení 5,0/5
Zájezd jsem objednala pro sebe a manžela k našemu 40. výročí svatby,zástupce cestovní kanceláře se o nás báječně staral a doporučil různé výlety a vyc
Celkové hodnocení

Zájezd jsem objednala pro sebe a manžela k našemu 40. výročí svatby,zástupce cestovní kanceláře se o nás báječně staral a doporučil různé výlety a vycházky, připadali jsme si jako v pohádce

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Ubytování
Ubytování bylo vynikající, přímo na pláži, výhled na moře byl nezapomenutelný, vždycky čisto a perfektně uklizeno

Strava
Ne všechna jídla nám chutnala, ale dalo se vybrat, všeho bylo dost, hodně ovoce, skvělé moučníky, zmrzlina, nápoje - skvělé, pozorný obsluhující personál

Služby hotelu
Služby hotelu na vysoké úrovni, bezvadné doprovodné programy, široká nabídka nápojů a občerstvení

Pláž
Pláž čistá, uklizená, dostatek lehátek celý den, jemný bílý písek

Celkový dojem
Byla to nejlepší dovolená našeho života, bez mráčku na obloze i v duši - děkujeme!

Byla tato recenze užitečná? (16) (1)

Alena Chocova Květen 2018

Datum pobytu: 22.4. - 6.5.2018

Hodnocení 4,8/5
Z dovolené jsme přijeli opravdu nadšeni. Byť jsme cestovali za rodinou,v hotelu jsme trávili dost času. Personál velmi milí a ochotný. Stále usměvaví.
Celkové hodnocení

Z dovolené jsme přijeli opravdu nadšeni. Byť jsme cestovali za rodinou,v hotelu jsme trávili dost času. Personál velmi milí a ochotný. Stále usměvaví. Pláž krásně čistá s barem s rozmanitou nabídkou nápojů. Plavčíci neustále na dohled a hlídající bezpečnost. Velký výběr jídel v jídelně a velmi dobrá kvalita. Na pokoji klimatizace, stále teplá voda a denně úklid.

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování dobré. Klimatizace, TV a čisto.

Strava
Jídlo velmi dobré a velký výběr.

Služby hotelu
Služby jsme moc nevyužívali,byli jsme většinou mimo.

Pláž
Pláž hned v hotelu. Čistá a zadní lidé - je veliká. Bar přímo na pláži. Sprchy v areálu hotelu - 50 m .

Byla tato recenze užitečná? (14) (2)

Filtrovat recenze

Leoš Vojtíšek Březen 2020

Datum pobytu: 25.2. - 8.3.2020

Hodnocení 1,8/5
Hotel ***odpovídal kvalitou služeb a hlavně vybavením kategorii **. Celkově hotel neudržovaný, zařízení chátrající. Stravování all exclusive neodpovídalo, nedostatečný výběr jídla hlavně při pozdějším příchodu na oběd i večeři. To samé u nápojů. Jednotvárná jídla celých 10 dnů, z příloh pouze stále rýže a fazole, minimum masa. Personál celkem ochotný. Pěkná pláž i koupání v oceánu, nádherně čistá
Celkové hodnocení

Hotel ***odpovídal kvalitou služeb a hlavně vybavením kategorii **. Celkově hotel neudržovaný, zařízení chátrající. Stravování all exclusive neodpovídalo, nedostatečný výběr jídla hlavně při pozdějším příchodu na oběd i večeři. To samé u nápojů. Jednotvárná jídla celých 10 dnů, z příloh pouze stále rýže a fazole, minimum masa. Personál celkem ochotný. Pěkná pláž i koupání v oceánu, nádherně čistá voda.

Ubytování 1,3/5

Strava 1,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 2,0/5

Ubytování
Velice slabé, stěží odpovídající kategorii** . Koupelna zanedbatelná, pokoj nedostatečně vybavený, spali jsme na jedné postelí.

Strava
Viz celkové shrnutí

Služby hotelu
Viz celkové shrnutí

Pláž
Viz celkové shrnutí

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Ilona Doudová Březen 2020

Datum pobytu: 24.2. - 3.3.2020

Hodnocení 2,2/5
Průměrná dovolená. Očekávali jsme menší komfort, ale přesto nás to zaskočilo. Při setkání s jinými Čechy ubytovanými v jiném také 4* hotelu na Varaderu jsme se dozvěděli, že mají kvalitnější ubytování a jídlo obsahovalo také maso. Což u nás bylo 2 krát za pobyt a to jsme na něj museli stát frontu.
Celkové hodnocení

Průměrná dovolená. Očekávali jsme menší komfort, ale přesto nás to zaskočilo. Při setkání s jinými Čechy ubytovanými v jiném také 4* hotelu na Varaderu jsme se dozvěděli, že mají kvalitnější ubytování a jídlo obsahovalo také maso. Což u nás bylo 2 krát za pobyt a to jsme na něj museli stát frontu.

Ubytování 1,0/5

Strava 2,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 2,5/5

Ubytování
Hotel vybavením a službami neodpovídá 4*. Ručníky nevyměnili ani jednou, zařízení zastaralé, zapáchalo, staré pokrývky- deky, po celou dobu netekla teplá voda a protékal WC! Reklamace neúspěšná.

Strava
Abychom měli šanci na kvalitnější stravu, objednali jsme si italskou restauraci. Jen jeden večer, ostatní bylo obsazeno. Ale jídlo bylo stejné a z masa nám bylo celou noc špatně. Nejhorší bylo, že restaurace neměla lžíce na polévku. Než se mi podařilo lžíci sehnat, byla vždy polévka studená. Jídlo bylo prakticky z 80% o smíchané zelenině z předešlých dnů. Brambory studené zamíchané v fazolích nebo něčem studeném. Veškeré jídlo bylo bez chuti, neslané, nemastné často studené. Víno k jídlu jen 3 dny. Bohatá byla nabídka ovoce a pečiva.

Služby hotelu
Obsluha se řídila tím, zda jim dopředu dáme peníze za službu, kterou bych očekávala samozřejmě. Výměna ručníků, prostření stolu, donesení lžíce apod.

Pláž
pláže krásné, dostupné, čisté

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jana Koch Únor 2020

Datum pobytu: 27.1. - 7.2.2020

Hodnocení 4,4/5
Celkový dojem z dovolené byl skvělý. Chtělo by to v nabídkách zájezdů určitě zahrnout místa s přírodními krásami Kuby. Samozřejmě záleží i na individualitě turistů atd.
Celkové hodnocení

Celkový dojem z dovolené byl skvělý. Chtělo by to v nabídkách zájezdů určitě zahrnout místa s přírodními krásami Kuby. Samozřejmě záleží i na individualitě turistů atd.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Ubytování odpovídalo ceně. Nebyl ale problém pokoj vyměnit za jiný, pokud si host přál. Pokud nejste ubytovaní v nových, moderních hotelech, tak si musíte uvědomit, že jste na Kubě, v poněkud starší výstavbě. Okolí resortu bylo ale nádherné, plné zeleně, palmy atd.

Strava
Strava byla naprosto v pořádku. Určitě si tam každý našel, případně najde své. Co se týče výběru tak: zelenina, zeleninové saláty, ovoce, šunka, sýry, ryby, maso kuřecí, vepřové, skopové, hovězí, mořské plody, více druhů pečiva, jogurty, jogurtové nápoje, džusy čerstvé - lisované při snídani. Jako přílohy rýže a sladké brambory. Vše ve výborné kvalitě, chutné. Zákusky výborné, zmrzlina skvělá.

Služby hotelu
K hotelovým službám nemám připomínky. Neměli jsme žádné problémy se domluvit, případně si něco vyřídit, nebo zařídit. Převládá angličtina.

Pláž
Pláž byla čistá, udržovaná, lehátky s deštníky byly zdarma k dispozici v dostatečném množství. Plážové osušky byly proti záloze 20 CUC (20 Eu) vydány a měněny bez problémů. Atlantický oceán čistý, koupání luxusní. Možnosti pro šnorchlování jsou nabízeny přímo na pláži. Katamaránem Vás odvezou ke krásným útesům. Pravděpodobně, vzhledem k ročnímu období, nebylo ani příliš mnoho turistů.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Karel Tupec Únor 2020

Datum pobytu: 21.1. - 5.2.2020

Hodnocení 3,0/5
Dovolená byla bezvadná,více jsme neočekávali a byli připraveni a upozorněni CK na možné problémy.
Celkové hodnocení

Dovolená byla bezvadná,více jsme neočekávali a byli připraveni a upozorněni CK na možné problémy.

Ubytování 2,5/5

Strava 1,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Ubytování nebylo kvalitní,ale po stížnosti v recepci vše napraveno.

Strava
Strava byla velmi jednotvárná,nedostatečná a nekvalitní. Veškerá strava odpovídala stupni života na Kubě,která je velmi chudá.

Služby hotelu
Hotelové služby odpovídaly úrovni stupni hotelu a vyhovovaly.

Pláž
Moře bylo vynikající,čisté,teplé.Pláž udržovaná,bylo tam i málo lidí,tak i klidná.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym Prosinec 2019

Datum pobytu: 9.12. - 24.12.2019

Hodnocení 2,9/5
Lokalita příjemná, pláže vynikající, nádherné, moře čisté. Ubytování průměrné, místy až podprůměrné ,záleží na tom, v které části resortu budete ubytováni ( nejsme nároční klienti, ale vše má své hranice] Zahrada nádherně udržovaná, personál příjemný.
Celkové hodnocení

Lokalita příjemná, pláže vynikající, nádherné, moře čisté. Ubytování průměrné, místy až podprůměrné ,záleží na tom, v které části resortu budete ubytováni ( nejsme nároční klienti, ale vše má své hranice] Zahrada nádherně udržovaná, personál příjemný.

Ubytování 2,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 2,5/5

Ubytování
Pokoj, který nám byl přidělen byl hrozný a neodpovídal ani 1*. To, že nábytek byl starý nevadí, ale byl navíc rozbitý, ze židle čouhala sláma (byla pouze jedna na pokoji ) a ze stolu padala dřevotříska. Vana byla notně oprýskaná se zašlou špínou.Na upozornění, že chybí ovladač ke klimatizaci, nám bylo sděleno, že ji lze ovládat pouze vypnutím a zapnutím jističe. Po důrazné reklamaci nám další den byl pokoj vyměněn. Ten již zhruba odpovídal 3* na Kubě.

Spokojenost byla s každodenním úklidem pokoje.

Strava
Strava byla vcelku dobrá, ale kapacita jídelny absolutně neodpovídá tak rozsáhlému komplexu a počtu ubytovaných.

Pláž
Pláž fantastická.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 28 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 30 °C v noci 22 °C

 • Sobota 29 °C v noci 22 °C

 • Neděle 26 °C v noci 21 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec