Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/kuba/cestovani/covid_19.html

NH CAPRI, MELIÁ LAS ANTILLAS

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd v Havaně a na Varaderu. Poznejte krásy koloniálního města, královny Karibiku - Havany. Neopomeňte navštívit fabriku na výrobu doutníků či kubánského rumu Havana Club. Krásnou Havanou Vás provedeme během dopolední exkurze v českém jazyce i s obědem ve slavné restauraci "La Bodeguita del Medio.". Po zbytek času si můžete užívat slunce, krásné pláže a křišťálově čistou vodu v nejslavnějším kubánském letovisku "Varadero". Pobyt na Kubě Vám zpříjemníme možností realizovat fakultativní výlety v českém jazyce.

PRVNÍ 3 NOCI STRÁVÍTE V HAVANĚ V HOTELU NH CAPRI 4* SE SNÍDANÍ A ZBYTEK NOCÍ NA VARADERU V RESORTU MELIÁ LAS ANTILLAS 4*plus - ALL INCLUSIVE.


Popis Lokace

HAVANA:

Byla založena v roce 1519 a brzy poté se stala hlavním městem ostrova. Město je plné architektonických památek a zajímavých míst nesoucích stopy dějin ostrova. Až do druhé poloviny 18. století byla Havana obklopena vysokou zdí, která patřila k obrannému systému proti útokům pirátů. Ještě dnes jsou vidět její pozůstatky. Díky své geografické poloze byla Havana centrem námořního obchodu mezi Evropou a Amerikou. Město rychle zbohatlo a stalo se centrem dějin a kultury. Havana je na seznamu chráněných památek UNESCO a patří mezi nejvýznamnější představitele amerického baroka. Při návštěvě dnešní Havany nesmíte opomenout navštívit národní galerii ("Museo de Bellas Artes"), balet ("Ballet Nacional de Cuba"), koncerty klasické a populární hudby. Mezi další zajímavosti patří: náměstí "Plaza de la Revolución", "Cabaret Tropicana", "Malecón" (promenáda) a "La Rampa" (moderní centrum). Obyvatelé jsou usměvaví, temperamentní a přátelští.

VARADERO:

Letovisko „Varadero” se nachází 140 km od Havany a je největším turistickým střediskem na Kubě s více než půl milionem turistů ročně. Nachází se na velmi úzkém (0,5 - 1 km) a 25 km dlouhém poloostrově „Hicacos”. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Dnešní letovisko bylo vystavěno jako sídlo bohatých ve 20. letech minulého století. Po druhé světové válce zde byla postavena kasina a hotely. Nádherná 22 kilometrová pláž věhlasných bílých písků, tyrkysové moře a desítky moderních resortů s programem „ALL INCLUSIVE”, nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění, golf a denní i noční zábavu. Na jihu regionu leží Národní Park „Ciénaga de Zapata” (4 400 km² - bažinné ekosystémy s bohatou endemickou florou a faunou). Součástí parku je areál „Guamá” k němuž patří: krokodýlí farma, indianská vesnice „Aldea Taina” a „Lago del Tesoro” - jezero pokladů. O několik kilometrů dále leží zátoka Sviní se známým epickým muzeem a pláž „Playa Girón”. Za zmínku ještě stojí údolí - „Valle Yumuri” a vyhlídka - „Mirador Bacunayagua” (na půl cesty mezi Havanou a Varaderem). Za návštěvu také stojí nádherná jeskyně „Cuevas de Bellamar”, 10 km od města Matanzas. Varadero je v současnosti oblíbené turistické středisko s bílými písčitými plážemi a moderními zábavními středisky. Jeho pláž se řadí mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. Mezi zajímavá turistická lákadla patří 18-ti jamkové golfové hřiště, delfinárium nebo marína, odkud každým dnem odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky.

Popis ubytování

NH CAPRI 4****:

Hotel NH Capri je součásti mezinárodního řetězce NH hotels. Nachází se ve čtvrti Vedado, 200 metrů od promenády „Malecón“ a jen několik desítek metrů od tepny života Havany, třídy „La Rampa“, kde naleznete nespočet barů, restaurací, divadel, kin, galerií a museí nebo slavného zmrzlinářství „Coppelia.“ Hotel, jež navrhl kubánský architekt Jose Canaves v roce 1956, byl na dlouhou dobu uzavřen a podlehl kompletní rekonstrukci. Znovu otevřen byl 31.12.2013 ve zcela nové, moderní podobě. V 18-ti patrové budově je k dispozici celkem 220 moderně vybavených pokojů (z nichž 28 pokojů jsou vyšší úrovně – duplex, suites). Všechny pokoje jsou klimatizované, s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV, trezorem, minibarem, fénem na vlasy či internetovým připojením za poplatek. Ke stravování slouží hlavní bufetová restaurace „AnaCapri“ nebo další dvě a la carte restaurace – v 18. patře situovaná „La Florentina“ s úžasným výhledem téměř na celé město a oceán a restaurace „El Dorado“, jež slouží výhradně klientům ubytovaným v pokojích vyšší kategorie. K dispozici je dále „Snack bar“, „Bar Azul“ a „Lobby Bar“ jež je hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně. K aktivnímu odpočinku poslouží úžasný venkovní bazén v 18. patře, fitness centrum nebo sauna. V prostorách hotelu se nachází směnárna, business centrum s internetem i s možností připojení na Wi-Fi za poplatek, obchůdky se suvenýry i zbožím denní potřeby, salon krásy, kadeřnictví, prádelna, půjčovna aut a informační turistické služby. Součástí komplexu hotelu Capri je i slavný noční podnik „Salón Rojo“, kde můžete shlédnout různé koncerty, zatančit si na diskotéce anebo posedět na baru. Samozřejmostí hotelu je 24 hodinová služba recepce, pokojová služba a zdravotnická služba.

MELIÁ LAS ANTILLAS 4****:

Hotel je umístěný přímo na překrásné písečné pláži, obklopen rozlehlou tropickou zahradou s umělými jezírky a kanály. Ubytování je rozděleno do hlavní pětipatrové budovy a do třípatrových bungalovů. Disponuje 350 pokoji (281 Junior Suites, 69 Junior Suite superior ocean view) s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, minibarem, kávovarem a čajovarem, trezorem, vysoušečem vlasů, žehlící soupravou, telefonem a satelitní TV. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci „Los Tainos“ nebo v některé ze tří specializovaných a la carte restaurací (El Romántico, Don Peperone, El Conuco). V areálu je k dispozici 6 barů, včetně příjemného lobby baru „El Mirador“, který je hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů. Bary nechybí ani u bazénu (La Tortola) či na pláži (La Duna). V celém resortu jsou 2 bazény se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), wellness centrum s masážemi, vířivka, kadeřnictví, pedikúra a manikúra. K bohatému sportovnímu vyžití slouží fitness centrum, tenisové kurty, aerobik, plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, šipky a celá řada dalších plážových a vodních sportů jako šnorchlování, windsurfing, kajak či katamarán. V hotelu lze zařídit výlet za potápěním nebo sportovním rybařením. V areálu probíhají celý den a večer bohaté animační programy s lekcemi salsy, španělštiny nebo ukázkovým potápěním v bazénu. V lobby hotelu se nachází směnárna, business centrum s internetem, prádelna, salón krásy a obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby. Hotel má 24 hodin recepci, pokojovou službu a zdravotnickou službu. Lze zapůjčit automobil, kolo či skútr pro výlety po okolí. Nedaleko od hotelu se nachází golfové hřiště nebo delfinárium. Pár desítek metrů od hotelu je zastávka turistického autobusu, kterým se za poplatek 5 CUC můžete po celý den pohybovat po Varaderu. V tomto hotelu je umožněno ubytování pouze osobám starším 16 let.

Strava

V Havaně stravování se snídaní s možností dokoupení polopenze. Program ALL INCLUSIVE v hotelu Meliá las Antillas nabízí svým hostům široký výběr místní i mezinárodní kuchyně a také pestrou nabídku nápojů (káva, džus, pivo, vína, koktejly, likéry). Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v bufetové restauraci a 1x během pobytu lze také navštívit a la carte restauraci. Po celý den lze využít lehkého občerstvení u některého z hotelových barů k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

PROGRAM

1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních / večerních hodinách
Přivítání s česky hovořícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování.
2. DEN
Prohlídka historické Havany s obědem ve Staré Havaně + návštěva některého zajímavého turistického objektu (továrna na výrobu doutníků nebo muzeum rumu, Palacion de la Artesania či Conde Villanueva).
3. DEN
Volný den. Je možné využít nabídku fakultativních výletů (například: Viňales - západní Kuba nebo večerních exkurzí v Havaně)
4. DEN
Odjezd na Varadero. Ubytování v letovisku - ALL INCLUSIVE.
5., 6., 7., a další ... (Počet dní/nocí dle zvoleného termínu zájezdu)
Volné dny s možností využití fakultativních výletů a odpočinek na krásné pláži letoviska "Varadero".
POSLEDNÍ DEN
Volný dopolední program
V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně
Asistence průvodce / delegáta na letišti v Havaně
Přílet následující den.
ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětské hřiště ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol ano
 • Hotel bez dětí ano

Vyberte si termín

Recenze hotelu

Hodnocení 4,3 / 5
Invia

Skvělé (21 hodnocení)

Ubytování 4,2 / 5

Strava 4,3 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,1 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 40. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 521 v Kuba.

Peter O.

Hodnocení 3,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 13.2. - 24.2.2023 Hodnoceno: Březen 2023

spokojnost

spokojnost

Ubytování 3,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
izby velke,priestranne s balkonom,stale ciste a upratane,kazdy den vymenene uteraky,male nedostatky z dovodu,ze hotel uz je starsi

Strava
da sa vybrat,na moj vkus,stale sa opakujuce jedla,malo zeleniny a salatov

Služby hotelu
tu nieje co vytknut,personal mily,ustretovy

Pláž
topka,areal hotela,vela zelene,priestranny,super relax,bazen super,stale volne lehatka,kazdy den nove osusky,bar,plaz-velmi cista,udrziavana,stale volne lehatka,bar,obsluha na plazi,rozne sporty,more priezracne tyrkysove bez jednej riasy-super

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anna L.

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

Super dovolená v nejkrásnějším míste!

Super dovolená v nejkrásnějším míste!

Ubytování 2,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Pokoj byl super, ale koupelna se záchodem potřebuje rekonstrukce: je tam plíseň a zatuchlý zápach (ručníky taky) a velmi hlučná klimatizace.

Strava
Jednotvárná a není moc chutná, ale taková je celá Kuba...

Pláž
Naprosto dokonalé!!! Fakt bomba!

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Peter O.

Hodnocení 3,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 13.2. - 24.2.2023 Hodnoceno: Březen 2023

spokojnost

spokojnost

Ubytování 3,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
izby velke,priestranne s balkonom,stale ciste a upratane,kazdy den vymenene uteraky,male nedostatky z dovodu,ze hotel uz je starsi

Strava
da sa vybrat,na moj vkus,stale sa opakujuce jedla,malo zeleniny a salatov

Služby hotelu
tu nieje co vytknut,personal mily,ustretovy

Pláž
topka,areal hotela,vela zelene,priestranny,super relax,bazen super,stale volne lehatka,kazdy den nove osusky,bar,plaz-velmi cista,udrziavana,stale volne lehatka,bar,obsluha na plazi,rozne sporty,more priezracne tyrkysove bez jednej riasy-super

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anna L.

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

Super dovolená v nejkrásnějším míste!

Super dovolená v nejkrásnějším míste!

Ubytování 2,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Pokoj byl super, ale koupelna se záchodem potřebuje rekonstrukce: je tam plíseň a zatuchlý zápach (ručníky taky) a velmi hlučná klimatizace.

Strava
Jednotvárná a není moc chutná, ale taková je celá Kuba...

Pláž
Naprosto dokonalé!!! Fakt bomba!

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Lucia A.

Hodnocení 2,7 / 5

Neověřená recenze

Kuba je tak krásna krajina, že je málo slov, ktoré dokážu vystihnúť pocity a dojmy. Malebná, očarujúca, rôznorodá, divoká. No každému, kto uvažuje o jej návšteve jednoznačne a bez debaty odporúčam poznávací zájazd. Kuba je veľká, dlhá (1200km z východu na západ) a pobytový zájazd na Varadere, ako sme mali my, nám značne obmedzil možnosti (z hľadiska času) pozrieť a poznať všetko, čo sme chceli. Varadero nie je Kuba, to vám povie každý a je to pravda pravdúca. Na oddych fajn, no dych vám nevezme a nezabudnuteľné spomienky nezaručí. Vybrali sme si Melia Las Antillas ako hotel "adults only", bez detí a trochu sme to, aj napriek skúsenostiam s cestovaním, nedocenili :) deti tam síce neboli, ale zato geriatria jak na dlani :))) hotel je od letiska cca 45min, záleží, v koľkých hoteloch sa po ceste ešte stojí. Taxíkom cca 25 min. Odporúčam jednoznačne Pinar del Rio vrátane Vinales, Havanu, Cayo Blanco - výlet katamaránom. Výlet na juh ku Karibiku nič moc, okrem krokodílej farmy sme boli trošku sklamaní, skalnaté pláže, vhodné na šnorchlovanie. A z Varadera do jaskyne Saturno. To nie je o čom, také niečo človek zažije raz za život, okúpať sa v jaskyni.

Kuba je tak krásna krajina, že je málo slov, ktoré dokážu vystihnúť pocity a dojmy. Malebná, očarujúca, rôznorodá, divoká. No každému, kto uvažuje o jej návšteve jednoznačne a bez debaty odporúčam poznávací zájazd. Kuba je veľká, dlhá (1200km z východu na západ) a pobytový zájazd na Varadere, ako sme mali my, nám značne obmedzil možnosti (z hľadiska času) pozrieť a poznať všetko, čo sme chceli. Varadero nie je Kuba, to vám povie každý a je to pravda pravdúca. Na oddych fajn, no dych vám nevezme a nezabudnuteľné spomienky nezaručí. Vybrali sme si Melia Las Antillas ako hotel "adults only", bez detí a trochu sme to, aj napriek skúsenostiam s cestovaním, nedocenili :) deti tam síce neboli, ale zato geriatria jak na dlani :))) hotel je od letiska cca 45min, záleží, v koľkých hoteloch sa po ceste ešte stojí. Taxíkom cca 25 min. Odporúčam jednoznačne Pinar del Rio vrátane Vinales, Havanu, Cayo Blanco - výlet katamaránom. Výlet na juh ku Karibiku nič moc, okrem krokodílej farmy sme boli trošku sklamaní, skalnaté pláže, vhodné na šnorchlovanie. A z Varadera do jaskyne Saturno. To nie je o čom, také niečo človek zažije raz za život, okúpať sa v jaskyni.

Ubytování 2,8 / 5

Strava 2,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Izby sú buď v hlavnej budove alebo v bungalovoch, my sme žiadali bungalov, na pol ceste k pláži na pol ceste k hlavnej budove. Krásny výhľad z izby na areál a bazén. Nábytok starý, opotrebovaný, málo chladiaca chladnička. Kanvica, ale bez kávy, či čaju (asi na okrasu.. :)). Balkón s posedením. Kúpeľňa rovnako stará, hnusné, smradľavé uteráky, plné fľakov ( krv, hrdza, olejové niečo.. fuj). Klímu sme nemuseli používať, teplota bola ok, no 2 týždne nám z nej kvapkala voda na podlahu. Raz nám len zotreli strop, že vybavené, druhýkrát hodili uterák na zem a tretíkrát vymenili malý uterák na zemi za osušku.. :))) proste to nevymyslíš.. Upratovanie izieb bieda, ani za tringelt neprišla, skrátka im stačí, že sú v robote, nie aby ešte aj robili.. Potrvá, kým sa im do hláv dostane niečo iné, lebo je to tak so všetkými službami. Kvôli zatekaniu plesnivé steny a neustála vlhkosť v izbe. Posteľ veľká, prádlo nevymenené ani raz. Soft drinky doplňané, 1,5l balenej vody denne. Inde balenú vodu nedajú. Inak sú izby veľké, priestranné, posteľ je na vyvýšenom stupienku, pekný výhľad cez okno z balkóna. Priemer, jednoznačne treba izby zrenovovať. Na prespatie stačí bohate.

Strava
All inclusive, o ničom drinky, robiť koktejly z predpripravených bandasiek a na Kube.. Hanbaaaa. Rumu neobmedzene, my moc nepijeme, skoro vôbec, ale kopec ľudí bolo v bare neustále.. Proti gustu... Jedlo hrozné. Neustále studené, napr. ryža aj dvojdňová, mäso, okrem kuracieho, gumové a žuvačkové. Nechutné cestoviny, omáčky z konzerv. Sladké celkom fajn. A dobré hamburgery pri plážovom bare.

Služby hotelu
Personál...... Všade píšu, že sú odkázaní na tringelty, lebo sú to chudáci, žobráci atď. No nie sú! Zneužívajú tento mýtus, aby z vás dostali sprepitné za každú cenu a neustále dookola. Priateľskí sú len keď zasa začujú cvengot CUCov, až dokým nie ste totálne vyCUCaní.. Kupujete si ich "priateľstvo a priazeň". A to je jedna z vecí, ktorá ma veľmi sklamala, táto až vychcanosť a nenažranosť dostávať peniaze za nič. Boli chvíle, kedy sme dali aj 10CUC a s radosťou (napr za nádherný výlet), no za každý pohár vody strkať mince, no to nie.. Wifi 2CUC/hod, zakúpili sme si kartičku a mohli sme minúť 60 minút na viac krát. Veľa krát to nefungovalo, potom ano, potom zas nie.. Trpezlivosť, je to Kuba :) V hoteli posilka, masáže. Animácie biedne, skôr žiadne. Veľký ruch z amfiteátra v nočných hodinách, v celom areáli. uc uc uc uc.. :( cca do 23.00, potom už kľud. Odporúčame štuple do uší.

Pláž
Varadero je pekné. No pre nás priemerné. Videli sme pláže, ktoré nám vzali dych, no Varadero k nim nepatrí. Chýba mu taký ten exotický kolorit s palmami a bielym pieskom. Ale samozrejme, je to len porovnanie, je to v podstate fajn. Čistá voda, a keď je kľudná hladina, tak je to fakt krásny pohľad. Výborné prechádzky. Počasie v decembri prekvapivo dobré, slnečno, len 2x ráno pršalo. Voda na okúpanie sa fajn, inak chladná (sme teplomilnejší a Atlantik je studený). Slnečníky, lehátka a bordel :( kelímky, špaky, slamky.... uff. Sme fajčiari, ale špaky sme vždy niesli do koša! Plážové uteráky v cene.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Martin S.

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

Vynikající poměr cena/výkon, příjemná dovolená v perfektním prostředí a špičkovým all inclusive, hotel kompletně bez dětí.

Vynikající poměr cena/výkon, příjemná dovolená v perfektním prostředí a špičkovým all inclusive, hotel kompletně bez dětí.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Velmi prostorný pokoj s individuálně ovládanou a perfektně funkční klimatizací (je mírně hlučná). Denní úklid na vynikající úrovni, pokoje čisté, vybavení pokoje dobré (vana, bidet..) Ač hotel není nový vybavení je ve velmi dobrém stavu.

Strava
Snídaně obědy večeře v hlavní restaraci velmi rozmanité, nabídka dostatečná pro kohokoli, jídla se opakují buď denně nebo ve dvou až tří deních cyklech, je jich však tolik, e není problém si kdykoli vybrat. K dispozici i vnitřní a venkovní gril. Dále možnost využít gril u pláže (hamburgery, špízy, hot dogy) či ala carte restauraci u bazenu s živou hudbou v době oběda. Na večeře možno rezervovat ala carte restauraci Italskou či Romantico. Taktéž s živou hudbou. V areálu je dopoledne k dispozici ještě stánek se zmrzlinou.

Barů je k dispozici několik - lobby bar je dokonce nonstop.

Služby hotelu
All inclusive je skutečné a plnohodnotné all inclusive do kterého nespadá pouze humr, redbull a opravdu luxusní pití (whisky 18 let, rum 20 let a pod.) vše ostatní, včetně šlapadel ala carte restaurací a podobně je v rámci all inclusive zahrnuto.

Hotel má služby velmi dobře zorganizované a nestává se že by člověk musel na něco výrazně čekat (čekat myšleno z evropského pohledu). Personál v drtivé většine velmi milý a ochotný. Po ocenenění spropitným někdy až nadšený že vás vidí :-)

Pláž
Pláž nádherná, dostatečně velká s dostatečným počtem lehátek (při plném obsazení hotelu může být počet slunečníků a lehátek hraniční). Za celou dobu dovolené se nám ani jednou nestalo že by byly všechna lehátka zabrána. Na pláži 24 hodin denně ochranka, místní prodejci se musí držet pod čarou přílivu a netroufnou si ji překročit, jejich pokřikování je občas slyšet ale není otravné, spíše zábavné. Plážový bar není přímo na pláži ale cca 50 m od pláže.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Ivan H.

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

Vše OK

Vše OK

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Vše OK

Strava
Výborná, ale na něco nejsme zvyklí.

Služby hotelu
Vše OK

Pláž
Čistá...moře postupně se svažující a velmi teplé

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

12:30 h

Popis

Havana je hlavním městem ostrova a současně jedním z nejzachovalejších měst celé Latinské Ameriky, kde žijí bezmála dva miliony osob. Historické centrum Havany, které bylo vystaveno v koloniálním stylu v 18. a 19. století a zapsáno do seznamu Světového dědictví UNESCO v roce 1982, vás bezesporu okouzlí svou naprosto ojedinělou atmosférou. Město Havana je spojeno také s proslulým spisovatelem a nositelem Nobelovy ceny Ernestem Hemingwayem, který si jej stejně tak, jako celý ostrov, zamiloval. Při návštěvě Kuby nelze tuto metropoli v karibské oblasti minout, a proto jsme zařadili do naší nabídky i možnosti ubytování přímo v Havaně. Mezinárodní havanské letiště se nachází cca 25 min. jízdy od centra města.
 • Vzdálenost od pláže 0 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 29 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 29 °C v noci 24 °C

 • Sobota 31 °C v noci 22 °C

 • Neděle 31 °C v noci 22 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec