Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/kuba/cestovani/covid_19.html

od 27 470 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 46 333

Poloha

Hotel s diskrétní atmosférou leží uprostřed lázeňského poloostrova v první linii na pláži asi 10 km od turistického centra Varadera, Je vzdálen jeden kilometr od přístaviště Marina Chapelín a 3 km od golfového hřiště. Je ideální pro rodiny s dětmi a mládež.

Vybavení

K vybavení hotelu patří prostorná hala, lobby bar, bar u bazénu a na pláži, obchod, kadeřník, hlavní bufetová restaurace, 4 restaurace s obsluhou, dětský klub, dětské hřiště, dva bazénové areály se dvěma bazény a bazénem pro děti, směnárna a lékařská služba.

Ubytování

Standardní pokoje s jednou přistýlkou se nacházejí v hlavní budově a mají klimatizaci, televizor, telefon, lednici, trezor za poplatek, koupelnu s vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. Výhled je do zahrady, na bazén a do okolí. Možnost ubytování ve studiích až pro 4 osoby v bungalovech (na vyžádání).

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu (večeře možná po předchozí rezervaci také v některé z restaurací s obsluhou); během dne lehké občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby s širokou nabídkou tropických koktejlů v místech určených hotelem po celých 24 hodin.

Služby

Hosté mají k dispozici rozlehlý venkovní bazén s dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma, osušky na zálohu), tenisové dvorce, fitness, masáže (poplatek), vířivka a sauna. Organizují se zábavné animační programy a aerobik. Pro děti 4 – 12 let miniklub a dětské hřiště. Pro sportovní aktivity jsou k dispozici stolní hry a stolní tenis, biliár, vyjížďky na koních, potřeby pro vodní sporty - nemotorová plavidla, kajaky, windsurfing, katamarán a šlapadla. Lekce potápění 3x týdně.

Pláž

Dlouhá písečná pláž je přímo u hotelu, lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 40 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,1 / 5
Invia

Výborné (53 hodnocení)

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,9 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 3,9 / 5

Tento hotel je 62. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 504 v Kuba.

Radim T.

Hodnocení 4,0 / 5
Bohužel nám nevyšlo počasí.
Celkové hodnocení

Bohužel nám nevyšlo počasí.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Pavel

Hodnocení 4,7 / 5
špica
Celkové hodnocení

špica

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
hlučnější klima

Strava
jednička s hvězdičkou

Služby hotelu
profi personál

Pláž
celkem dobrý

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Radim T.

Hodnocení 4,0 / 5
Bohužel nám nevyšlo počasí.
Celkové hodnocení

Bohužel nám nevyšlo počasí.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Pavel

Hodnocení 4,7 / 5
špica
Celkové hodnocení

špica

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
hlučnější klima

Strava
jednička s hvězdičkou

Služby hotelu
profi personál

Pláž
celkem dobrý

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 3,0 / 5
Atlantik byl nádherný, teplý a čistý, pláže dlouhé a písčité. Výlety, i když ne přes cestovku, stály za to. Příjemné byly i animační programy (hudba, výuka tance, profesionální tanečníci, vodní balet show..). Přístup k hygieně neočekávejte na evropské úrovni, mají to trochu jinak.. :) Vynikající ovoce a rýže. Bohužel jsme byli rozčarováni z chování místních. Pořád si stěžovali na malé platy, za vš
Celkové hodnocení

Atlantik byl nádherný, teplý a čistý, pláže dlouhé a písčité. Výlety, i když ne přes cestovku, stály za to. Příjemné byly i animační programy (hudba, výuka tance, profesionální tanečníci, vodní balet show..). Přístup k hygieně neočekávejte na evropské úrovni, mají to trochu jinak.. :) Vynikající ovoce a rýže. Bohužel jsme byli rozčarováni z chování místních. Pořád si stěžovali na malé platy, za vše chtěli dýška, ale když dýško dáte, vrátí vám jej zpět, že je to málo.. Pověstné doby, kdy se říkalo, že je na Kubě levno, jsou zřejmě pryč.. Nám tam levno rozhodně nepřišlo a ani hostům z Kanady, s kterýma jsme byli v kontaktu...

Ubytování 2,3 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Pokoj i koupelna prostorná. Za malé drobnosti jsme měli i labutě z ručníků. :) Úklid malinko váznul... Špinavý hadr na podlaze hnil před pokojem celou dobu našeho pobytu. Mrtvého švába v koupelně nám pokojská také nechala na památku i druhý den.. Nejsem si jista, zda se nám za dva týdny alespoň jednou vyměnilo prostěradlo.. A pokud ano, tak bylo stejně špinavé jako to původní.. Toaletní papír byl také nedostatkovým zbožím a na ručníkách byly neidentifikovatelné skvrny..

Strava
Strava byla výborná. Různorodé ovoce, výborná rýže, grilované ryby, krevety... Velký výběr nápojů.

Služby hotelu
Bohužel zde musím zmínit chování zaměstnanců.. Když jste nedali dýško za každý drink, který vám barmanka nalila a který už jste měli zaplacený v rámci all inclusive, úsměvu jste se nedočkali.. Nepříjemné bylo i chování jednoho z kuchařů v restauraci. První se ptal na typ a značku našich mobilních telefonů, poté na hodinky (zda bychom mu je nechtěli darovat) a na závěr na číslo pokoje, což nám nepřišlo příliš vhodné. Nešťastné bylo i žadonění dalších zaměstnanců, kteří chtěli po hostech (nejen po nás) drinky a jídlo, které jsme jim měli nosit.

Pláž
Pláž písečná, dlouhá, hlídaná, hotelový bar přímo na pláži. Voda nádherně čistá a teplá. Veliká spokojenost. Kolem kroužili pelikáni a jiné ptactvo.. Pohádka.. :)

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Dana Mařincová

Hodnocení 4,0 / 5
Dovolená by byla pěkná, kdyby přálo počasí, ale to se nevydařilo /ze 13 dnů nám svítilo sluníčko 2 dny, jinak zima a déšť/ což je v této destinaci neobvyklé, jeli jsme za sluníčkem a vyhřátím a na této dovolené jsme seděli hlavně v hotelu a barech. Příště si počasí pojistíme, abychom dostali alespoň malou kompenzaci. Museli jsme si zakoupit zájezdy, i když jsme na Kubě již předtím byli, abychom se
Celkové hodnocení

Dovolená by byla pěkná, kdyby přálo počasí, ale to se nevydařilo /ze 13 dnů nám svítilo sluníčko 2 dny, jinak zima a déšť/ což je v této destinaci neobvyklé, jeli jsme za sluníčkem a vyhřátím a na této dovolené jsme seděli hlavně v hotelu a barech. Příště si počasí pojistíme, abychom dostali alespoň malou kompenzaci. Museli jsme si zakoupit zájezdy, i když jsme na Kubě již předtím byli, abychom se pobyt zpříjemnili, což se nám dovolená velmi prodražila

Ubytování 3,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Vzhledem k tomu, že jsme na tomto hotelu již byli, věděli jsme co nás čeká. Hotel je průměrný, ale my to bereme tak, že jedeme za sluníčkem a mořem a né za extra hotelem, tam pouze spíme, i když služby chceme mít dobré. Nejvíce nás rozlobilo, že nás starší lidi /68 a 69 let/ ubytovali až na konec hotelu, což je strašná dálka do jídelny, do baru, do recepce /je to přes 3 budovy a ještě ve 3 patře bez výtahu/. I když jsme je prosili o výměnu nebylo nám vyhověno.

Strava
Strava výborná, pestrá bez připomínek

Služby hotelu
Bez připomínek, ručníky čisté, mýdla, toaletní papír atd. dostatek, denně uklizeno

Pláž
Pláž dobrá, první den nebyly lehátka, ale po uvolnění nám je pracovník hned přitáhl, dokonce nám dal zpočátku alespoň 1 kus své. Bohužel na pláži jsme byli pouze 2 dny.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Vladko B.

Hodnocení 3,5 / 5
Dovolená celkově super, po prvopočátečních rozpacích a vychytání několika chybiček, spokojená dovolená. Užili jsme si hlavně perfektní vánoce bez starostí, televize atd.
Celkové hodnocení

Dovolená celkově super, po prvopočátečních rozpacích a vychytání několika chybiček, spokojená dovolená. Užili jsme si hlavně perfektní vánoce bez starostí, televize atd.

Ubytování 3,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Bungalovy byly super ve srovnáním s pokoji ve vlastním hotelu, když jsem zjistil, kde jsou i jističe mimo budovu, klimatizace fungovala denně. Za malé pozornosti solidní úklid i výměny ručníků.

Strava
Strava byla velice solidní, každý si najde plusy i minusy. Štědrý večer byl až za hranicemi našeho očekávání, super recepce, jaká se často nevidí včetně šampaňaského, krevet, pečeným krocanem i prasátkem. Snad jen hovězí bylo po celý pobyt tužší, ale chutné. Nápoje včetně piva velice dobré. Rum tekl proudem, hlavně do Kanaďanů. Ti měli s sebou 1-2 litrové termopůllitry, často je vypili i na ex ...

Služby hotelu
Hotel jako takový byl dobrý, jenom rychlost činností zaměstnanců byla trošku pomalejší. Samostatnou aktivitu příliš nevyvíjeli, ale na požádání bylo ochotní. Komunikačním jazykem byla angličtina, starší se snažili mluvit i rusky a německy. Trochu problémy byly s výměnou osušek na pláž, někdy chyběla obsluha ve stánku, jindy osušky, pak byly třeba až večer ...

Pláž
Přístupy na pláž byly 2, trochu jsme byli zpočátku zaskočení polodivokými psy, jak se k nám budou chovat, nakonec byli bez problémů. Jinak ale celkem typický karibik , někdy voda klidná, průzračná, jindy docela solidní vlny. Prostorů na pláži i u baru bylo dost, i když si někteří zvláště Kanaďané už brzy ráno nosili ručníky a zabírali svoje místa pod slunečníky.

Byla tato recenze užitečná? (3) (1)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 27 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 27 °C v noci 21 °C

 • Pondělí 27 °C v noci 22 °C

 • Úterý 28 °C v noci 22 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec