Zájezd do

Constantinou Bros Asimina Suites (ex. Paphian Bay)

Hodnocení: 5/5

Kypr, Paphos, Paphos

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Constantinou Bros Asimina Suites (ex. Paphian Bay) Hodnocení: 5/5

Constantinou Bros Asimina Suites Hotel

Středisko

Pafos - Yeroskipou

Poloha

Plážový hotel Constantinou Bros Asimina Suites Hotel se nachází cca 4 km od centra Pafosu a cca 2,5 km od přístavu a archeologického parku Kato Paphos. Obchod s potravinami, restaurace ve vzdálenosti cca 1 km od hotelu. Zastávka místní veřejné dopravy cca 400 m od hotelu. Letiště Pafos je vzdáleno cca 13 km, letiště Larnaka cca 135 km.

Pláž

Veřejná, kamenito-písčitá pláž přímo u hotelu. K dispozici malé molo; lehátka a slunečníky při hotelu zdarma.

Vybavení

Tento 4podlažní hotel, naposledy částečně zrenovovaný v roce 2019, má 111 pokojů. V hotelu se nachází recepce (otevřená 24 hodin denně, přihlášení od 14:00, odhlášení do 12:00), lobby s barem, směnárna, 2 výtahy, klimatizace (centrální, dle sezóny), trezor, malý obchod, parkoviště, 4 restaurace, 2 bary. K venkovnímu vybavení patří bazén (lehátka a slunečníky zdarma).

Ubytování

Junior suite standard - 2 osoby (možnost 1 přistýlky) 33 m², individuálně ovládaná klimatizace/topení (dle sezóny), vlastní příslušenství (vana, sprchový kout, WC, vysoušeč vlasů), TV, telefon, trezor, set na přípravu kávy / čaje, minibar (platí se dle spotřeby); balkon (stůl, židle); Wi-Fi připojení k internetu. Sladkosti, košík s ovocem a láhev vína na pokoji při příjezdu.
Suite superior s výhledem na moře - stejně vybavení jako Junior suite standard, ale prostornější (cca 44 m²). Navíc oddělená obývací část.
Suite executive s výhledem na moře s privátním bazénem - stejně vybavení jako Junior suite standard, ale prostornější (cca 44 m²). Navíc oddělená obývací část a terasa s přímým vstupem do privátního bazénu (6,6 x 3 m).

Stravování

Polopenze.
All inclusive - snídaně, obědy, večeře, dezerty, voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj, pivo, víno, místní alkoholické nápoje, vybrané importované lihoviny (limitované) ve speciálních barech a restauracích, rychlé občerstvení, pozdní snídaně, půlnoční občerstvení a koktejly v určitých hodinách a místech určených hotelem. Nápoj na uvítanou, 1 jídlo v restauraci à la carte, minibar na pokoji (limitovaný).
Přesný rozpis zahrnutých jídel a nápojů obdrží klienti při check-inu na hotelu.

Sport a zábava

Fitness, spa centrum (za poplatek; masáže, kosmetické procedury, bazén, sauna).

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc.
Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
Na místě může být splatná místní pobytová taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.

Vybavení hotelu

 • All inclusive
 • Jen pro dospělé 16+
 • Krátký transfer z letiště
 • Novinka
 • Pláž přímo u hotelu
 • WIFI zdarma

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města Centrum 2 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Město plné cenných historických památek, místo zastavení Richarda Lví srdce, město, které dalo světu bohyni lásky Afrodité. To vše a mnohem více je Páphos.

Se svými 40 tisíci obyvateli se rozkládá na jihozápadě ostrova, jeho historie sahá až do 4.století před n.l., kdy byl založen Néa Páphos (Nový Páfos). Obyvatelé původně žili na vršku nad pobřežní rovinou v místě dnešní vesnice Koúklia, král Nikókles však strategicky přemístil město níž, což městu hospodářsky i ekonomicky velice prospělo, vždyť místní přístav je nejbližším kyperským přístavem od Itálie. Vzhledem k tomu, že pobřežní rovina je chráněna před nepřízní počasí okolními kopci, jsou zde velice mírné zimy a půda zde skýtá možnost pěstování výjimečně chutných banánů, také díky umělému zavlažování.

Místo bylo poměrně dlouhou dobu uzavřeno před světem, turistům se otevřelo až postavením letiště v polovině 80.let. Ti zde od té doby mohou obdivovat, co zanechala historie, a že je z čeho vybírat, ne nadarmo je celé město pod ochranou UNESCO. Najdete zde směsici křesťanských kostelíků, ale i muslimských staveb, mozaiky, antické ruiny, moderní hotely, ale i prosté domky místních obyvatel. Celé město obklopují zříceniny kdysi vysokých hradeb, zničených zemětřesením. Mezi nejznámější památky patří mozaiky z 3. a 5. století, některé z nich jsou k vidění v Dionysově a Aionově domě nebo v Theseusově vile. Další zajímavou památkou je hrobka Agia Salomoni, která byla ve 12. století používána i jako kostel. V hoře Fabrica jsou ukryty křesťanské katakomby plné stále viditelných fresek, které dýchají dávnými dobami. V okolí města jsou četná skaliska, která skrývají hrobky dávných králů a při jejichž návštěvě je vám nabídnut jako bonus nezapomenutelný výhled na mořskou hladinu. Petra tou romiou, neboli Afroditin útes, je údajně místo, kde se z mořské pěny tato bohyně zrodila. Místní ji uctívají nikoli jako sochu, ale v podobě oválného kamene.

Ačkoli město nemá k dispozici mnoho pláží, turistický život se odehrává převážně u moře. O něco výše, v horních částech města si žijí místní domorodci téměř nedotčeni tímto ruchem, se svými každodenními starostmi. Tady můžete teprve poznat opravdový kyperský život.
 • Vzdálenost od centra města Centrum 2 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 24 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout