Hotel Parc Plaza

Lucembursko

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 116 609

Poloha

Hotel Parc Plaza se nachází 5 minut pěšky od centra Lucemburku. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Hotel je vzdálený 10 minut autem od oblasti Kirchberg, ve které se nachází spousta evropských institucí, a 20 minut pěšky od vlakového nádraží v Lucemburku a Národního muzea historie a umění.

Vybavení

K vybavení objektu patří nepřetržitě otevřená recepce, bezplatné Wi-Fi, restaurace Le Bec Fin, hospoda Le Bateau Ivre, 2 bowlingové dráhy.

Ubytování

Všechny pokoje v hotelu Hotel Parc Plaza jsou vybavené soukromým balkónem, topením, Wi-Fi, vysokorychlostním internetem a satelitní TV. Všechny pokoje mají výhled na zahradu. V koupelně je fén, vana a sprcha.

Strava

Restaurace Le Bec Fin podává celou řadu denních specialit a pokrmy formou bufetu. Jídlo si můžete vychutnat uvnitř nebo na prostorné terase s grilem. Do hospody Le Bateau Ivre v anglickém stylu můžete zajít na koktejly.

Služby

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Soukromé parkování je možné za poplatek v areálu hotelu (rezervace není možná). Hotel má 2 bowlingové dráhy.

Informace o hotelu

Mapa

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota 24 °C v noci 13 °C

Předpověď na další dny

  • Zítra 21 °C v noci 12 °C

  • Čtvrtek 17 °C v noci 12 °C

  • Pátek 12 °C v noci 8 °C

  • Sobota 13 °C v noci 6 °C