• V případě cesty pozemní dopravou je možné z ČR vstoupit do Maďarska bez omezení
Cesta zpět do ČR
  • Návrat je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/madarsko/cestovani/covid_19.html

Adventní Budapešť

Maďarsko, Budapešť a okolí

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Adventní Budapešť

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Navštivte s námi tzv. „Perlu Dunaje“ v čase předvánočním. Navštívíte nejvýznamnější památky, ochutnáte největší kulinářské pochoutky a budete mít možnost povozit se vánoční tramvají.

Program

Odjezd v brzkých ranních hodinách. Po příjezdu se projdete kolem Královského paláce, Matyášova chrámu a Rybářské bašty. Dále navštívíte největší městskou tržnici, kde můžete zakoupit spoustu kulinářských pochoutek. Následuje procházka k bazilice sv. Štěpána, před kterou se konají tradiční předvánoční trhy. Po společné procházce budete mít individuální volno k prohlídce stánků, návštěvě muzeí či galerií. V podvečerních hodinách možná projížďka vánoční tramvají. Odjezd do ČR v cca 17:00 hod.

Cena zahrnuje

• Autobusovou přepravu
• Služby průvodce

Cena nezahrnuje

• Vstupy do objektů
• Jízdenku vánoční tramvají cca 350 HUF
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 49,- Kč / den
Doporučené kapesné 14000 HUF

Nástup / Výstup

PRAHA - 1:00 HOD (NÁSTUPNÍ MÍSTO BUDE UPŘESNĚNO)
JIHLAVA - 2:30 TŘÍDA LEGIONÁŘŮ/PARKOVIŠTĚ ZA BILLOU
BRNO - 3:45 ROOSVELTOVA U JANÁČKOVA DIVADLA
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT:
22:15 BRNO ROOSVELTOVA U JANÁČKOVA DIVADLA
23:30 JIHLAVA TŘÍDA LEGIONÁŘŮ/PARKOVIŠTĚ ZA BILLOU
1:00 PRAHA HOD
ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ.
Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.


Doprava letecky

01:00 h

Popis

Hlavní město Maďarska se jakožto lázeňské centrum výjimečného významu může pochlubit více než stem termálních pramenů a činných vřídel. Teplota jejich vody se pohybuje v rozmezí 21 – 28 °C a najdete je v celkem téměř 50 fungujících městských lázních. V původní podobě se dokonce zachovaly i starobylé turecké lázně, památka na někdejší, 150 let trvající nadvládu Turků v Uhrách. Do Budapešti míří většina lázeňských hostů za léčbou nebo prevencí chorob pohybového ústrojí, gynekologických obtíží, chorob oběhového systému, poruch látkové výměny, zažívacího ústrojí či ledvin. Mezi vyhlášené budapešťské lázně patří Gellért, Széchenyi, Csillaghegyi, Dagály, Dandár, Király a Lukács.