• V případě cesty pozemní dopravou je možné z ČR vstoupit do Maďarska bez omezení
Cesta zpět do ČR
  • Návrat je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/madarsko/cestovani/covid_19.html

Hajósi Zarándokház és Szálláshely

Maďarsko, Jižní Dolní Zem

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Hajósi Zarándokház és Szálláshely

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.

Étterem

A szálláshelyen sajnos nincs étterem. Felszerelt konyhával rendelkezünk, amit minden vendégünk használhat.

Sport

Az Országos Kékkör útvonala a szálláshelytől kb. 2 km-re vezet el. A várostól 2 km-re található a hangulatos pincesorairól ismert Pincefalu, amely mintegy 1200 löszbe vájt borospincéjével egyedülálló népi építészeti látnivalót kínál az idelátogatóknak.Az egymáshoz bújó jellegzetes épületek Európa legnagyobb összefüggő pincefaluját alkotják.Borászaink szeretettel várnak minden kedves vendéget pincelátogatásra és borkóstolóra.Hajós központjában várja látogatóit az egykori érseki kastély, a Hajósi Barokk Kastély Látogatóközpont, állandó és időszaki kiállításaival.A Német Nemzetiségi Tájház megtekintésekor az idelátogatók bepillantást nyerhetnek a sváb kultúra szépségeibe.1728-ban épült a Szent Imre Római Katolikus Templom. 2014. március 21-én adták át Hajóson a Magyar Zarándokút útvonalán épült Zarándokházat.

Szobaleírás

A szálláshely 6 szobával 42 férőhellyel várja vendégeit. A szobákban emeletes ágyak vannak. A fürdőszobák a folyosóról nyílnak. 6 fürdőszoba és egy akadálymentes fürdőszoba van.

Általános szolgáltatások

Akadálymentesített, WI-FI, Felszerelt konyha, Nem fogad állatot, Kávéfőző, Internet WI-FI a közös terekben, Saját kert, Gáztűzhely, Kerti pihenőhely, Ingyenes parkoló, Parkoló az udvarban, Free Wi-Fi szálloda egész területén

Éttermi szolgáltatások

Szabadtéri főzési lehetőség, Szabadtéri főzési lehetőség, Borkóstoló szervezése

Baba- és gyermekbarát szolgáltatások

Családi szobák

Kutyabarát szolgáltatások

Zöldövezet közelben

Vyberte si termín

Popis

Jižní Dolní Zem se nachází v jihovýchodní části Maďarska podle regionů Bács-Kiskun, Békés a Csongrád. Centrem a hlavním městem kraje je Szeged. Kraj je hlavní turistickou lokalitou, kde ještě můžete spatřit nedotčenou přírodu.

Szeged je město na řece Tisa a dalo jméno proslulému segedínskému guláši. V Szgedu se nachází jedna z největších katedrál v Maďarsku a protože se nedaleko nachází Srbsko, najdete tu i pravoslavný srbský kostel. Město je výjmečné také tím, že zde slunce svítí nejvíce v celém Maďarsku a to asi 2 200 hodin ročně.