Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 950 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 21 583

Poloha

Apartman Hotel se nachází v letovisku Bükfürdő, 250 metrů od centra zdraví a dobrodružství. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Z města Bükfürdő dojedete autem za 2 minuty do centra Büku, kde najdete několik restaurací. Od letiště Hévíz-Balaton vás bude dělit 81 km.

Vybavení

K vybavení objektu patří restaurace, kavárna, solná místnost, půjčovna a úschovna kol, dětský koutek, dětské hřiště, možnost zapůjčení nordic walking holí, WiFi internet. Parkování na hotelovém parkovišti.

Ubytování

K dispozici je ubytování se soukromým balkonem, plně vybaveným kuchyňským koutem, kde si lze připravit vlastní jídlo, a koupelnou se sprchou. Některé jsou vhodné pro handicapované a v některých se lze ubytovat s domácími mazlíčky.

Strava

Bez stravy, možnost polopenze (snídaně bufetová, večeře servírovaná) v blízké restauraci.

Služby

Apartman Hotel nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a hosté mohou uplatnit slevy v centru zdraví a dobrodružství. Apartmánový dům poskytuje svým hostům možnost opalování na střešní terase hotelu, centrální trezor, dětské hřiště. Pro občerstvení kavárna. Parkování zdarma. Nedaleko hotelu je golfové hřiště, tenisový kurt, bowling.

Informace o hotelu

 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětské hřiště ano
 • Nonstop recepce ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,1/5
Invia

Výborné (38 hodnocení)

Ubytování 4,1/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,3/5

Cena 4,3/5

Tento hotel je 70. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 343 v Maďarské termální lázně.

Anonym Leden 2020

Datum pobytu: 19.1. - 24.1.2020

Hodnocení 5,0/5
Vše bezva.
Celkové hodnocení

Vše bezva.

Ubytování 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Solidní hotel staršího data, nadstandardně zařízen, perfektní čistots.

Strava
Bez stravy.

Služby hotelu
Vstřícný a slušný personál.

Jiří G. Srpen 2018

Datum pobytu: 20.8. - 23.8.2018

Hodnocení 5,0/5
Vzhledem k tomu, že jsem ve stejném hotelu byl již po patnácté, je to záruka mé spokojenosti. Ubytování a služby odpovídají mým představám a požadavkům.
Celkové hodnocení

Vzhledem k tomu, že jsem ve stejném hotelu byl již po patnácté, je to záruka mé spokojenosti. Ubytování a služby odpovídají mým představám a požadavkům.

Ubytování 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Filtrovat recenze

Ludmila Bocháčková Srpen 2020

Datum pobytu: 2.8. - 9.8.2020

Hodnocení 4,5/5
Ubytování bylo jako vždy bez problému
Celkové hodnocení

Ubytování bylo jako vždy bez problému

Ubytování 4,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
V pořádku

Strava
Bez stravy

Služby hotelu
Služby v pohodě, nevyskytl se žádný problém

Pláž
Čistota v lázních a služby jako vždy vzorné

Karla Urbanová Únor 2020

Datum pobytu: 9.2. - 14.2.2020

Hodnocení 4,8/5
V Apartman hotelu jsme si užili dovolenou již po sedmé a určitě ne naposledy.
Celkové hodnocení

V Apartman hotelu jsme si užili dovolenou již po sedmé a určitě ne naposledy.

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování je pohodlné. Apartmán dostatečně velký, kuchyňka vybavená vším potřebným.

Strava
V lázeňské restauraci je strava dobrá včetně místních specialit, dezertů a zmrzliny.

Pláž
Lázně jsou od hotelu asi 5 minut pěšky. Super jsou i přilehlé zážitkové koupele s několika tobogány a atrakcemi, kde se mohou i v zimě vyřádit děti.

Anonym Leden 2020

Datum pobytu: 19.1. - 24.1.2020

Hodnocení 5,0/5
Vše bezva.
Celkové hodnocení

Vše bezva.

Ubytování 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Solidní hotel staršího data, nadstandardně zařízen, perfektní čistots.

Strava
Bez stravy.

Služby hotelu
Vstřícný a slušný personál.

Gabriela Převrátilová Červen 2019

Datum pobytu: 6.4. - 13.4.2019

Hodnocení 3,5/5
Celkový dojem z hotelu i lázní byl velmi příjemný.
Celkové hodnocení

Celkový dojem z hotelu i lázní byl velmi příjemný.

Ubytování 2,8/5

Okolí 5,0/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Hlavní výtka se týká lůžek v apartmánech. Podle informací CK se mělo jednat o 4 plnohodnotná lůžka pro 4 dospělé osoby, s čímž jsme počítali. Čekaly nás však jen 2 postele a jedna přistýlka na rozkládacím sofa, vhodná tak pro dvě malé děti, ale ne pro dvě dospělé osoby. Po reklamaci v recepci nám bylo sděleno, že informační chyba je záležitostí vysílací CK. Nicméně jsme dostali jiný pokoj, kde byla přistýlka o něco širší. Prostě 4 samostatné postele nebo dvou postele prý v hotelu vůbec nejsou. Takže v nabídce by se nemělo psát o čtyřlůžkové apartmánu, ale o dvoulůžkovém s jednou přistýlkou.

Strava
Stravovali jsme se v restauracích, kde je jídlo většinou velmi dobré a porce velké.

Pláž
Do lázní jsme chodili pěšky asi 350 metrů příjemné procházky.

Josef D. Květen 2019

Datum pobytu: 1.5. - 4.5.2019

Hodnocení 4,4/5
Krásná dovolená
Celkové hodnocení

Krásná dovolená

Ubytování 4,3/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Původně starší hotel, kde byly důležité části pěkně zrekonstruavány - recepce, restaurace, výtah, koupelna, kuchyňka, prostorné balkóny atd. Pouze některé kusy nábytku a dveře v pokojích standard připomínají starší původ, nicmémě všude čisto, každodenní úklid pokojů a vstřícnost personálu, mluví i česky. WIFI funguje dobře. V okolí hotelu je udržovaná zeleň a parkoviště. Klidná ulice a jen 5 min. pěšky k termálům Bük a k místním obchodům.

Služby hotelu
Se vstřícnými recepčními se domluvíte česky nebo německy. Pravidelný úklid pokojů.

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Maďarsko se může pyšnit jedním z nejbohatších zdrojů termální a pramenité vody na světě. Není proto divu, že tradice lázeňské kultury v Maďarsku trvá již po 2 000 let. Sílu a moc těchto vzácných pramenů totiž objevili a využívali již samotní Římané. V současné době slouží k lázeňské rekreaci přibližně 300 termálních vřídel, minerálních a léčivých pramenů je registrováno celkem 500, přičemž téměř polovina patří k hlavnímu městu Maďarska, Budapešti.

Zadunají

Většinu místních sídel proslavila právě činnost termálních lázní a výskyt léčivých pramenů. Působení zadunajských termálních pramenů má zpravidla hned několik faktorů – kromě klasické příjemné teploty a vřídelní síly jsou to také speciální chemické účinky ve vodě rozpuštěných látek. Vzhledem k tomu, že značná část těchto užitečných látek proniká do těla kůží, používají se zdejší prameny především k léčebným koupelím. Nejznámějšími lázeňskými centry oblasti Zadunají jsou lázně Balf, Bükfürdö, Györ, Kehida, Harkány, Pápa, Mosonmagyaróvár, Sárvár a Zalakaros. Zaměřují se především na léčbu onemocnění pohybového ústrojí, gynekologické a dermatologické potíže.

Balaton

Rozvoj lázeňského života v dnešní podobě začal v okolí největšího jezera střední Evropy na konci 19. století. Dnes patří Balaton mezi nejrušnější turistická centra Maďarska. První prameny, kterým byly připsány léčebné účinky, se nacházejí ve městě Balatonfüred, kde se lázeňská tradice začala rozvíjet již kolem roku 1700. První lázeňský dům tu byl vybudován v 19. století. Severní pobřeží Balatonu bylo z velké části zformováno sopečnou činností, což je příčinnou výskytu sirných a uhličitých pramenů v těchto místech. Tyto mírně radioaktivní prameny přitékají i do jezera Hévíz. Známým lázeňským centrem při Balatonu je Tapolca, kde se pod hřebenem hory Szent Gyorgy ukrývá jeskyně s jezírkem naplněným krasovou vodou. Do této oblasti se nejčastěji léčí jezdit onemocnění dýchacích cest, chronické degenerativní choroby kostí a kloubů, a revmatismus.

Severní Maďarsko

Tento region nabízí až neskutečně širokou škálu možností sportovního a kulturního vyžití, můžete poznávat zdejší historii v podobě mnoha zámků, hradů a kostelů, lidové tradice v nejrůznějších ukázkách folklóru, navštěvovat známá i méně známá muzea, provozovat tradiční i méně tradiční sporty. Lázeňské procedury jsou zde záležitostí tak spíše vysloveně relaxační a také příjemným doplňkem k jiným aktivitám. Mezi lázeňskými středisky Severního Maďarska vynikají Eger, který je nejnavštěvovanějšími lázněmi Maďarska s radonovou vodou, Egerszalók se solným kopcem, po němž stéká horká minerální voda, jeskynní lázně Miskolctapolca a Mezökövesd s vřídlem, jehož voda má vzácné protizánětlivé účinky díky obsahu hořčíku, vápníku a hydro-karbonátu.

Jezero Tisza

Tisza je druhým největším maďarským jezerem a jeho typickým znakem je nenarušená příroda a jedinečně dochovaná původní fauna i flóra. V okolí jezera se například vyskytuje neuvěřitelných 200 druhů ptáků. Termální voda v této oblasti vystřikuje z hloubky 1 000 metrů pod zemským povrchem a nejčastěji se využívá k léčbě gynekologických problémů, kožních chorob a revmatických a kloubních potíží. Pocit úlevy se dostavuje velmi rychle a při správné aplikaci léčebných procedur je dosažený efekt zlepšení dlouhodobý. Nejvyhledávanějšími centry lázeňské rekreace u jezera Tisza jsou Berekfürdö a Tiszaújváros. Kromě osvědčených léčebných postupů poskytují účinné formy celkové relaxace a regenerace organismu včetně blahodárného vlivu na nervovou soustavu člověka.

Velká maďarská nížina

Velká maďarská nížina si dlouhodobě udržuje prvenství v počtu hodin slunečního svitu za rok a dá se říci, že místní léčebné prameny navazují jeden na druhý – tato oblast Maďarska je jimi doslova protkána. Jakýmsi srdcem lázeňství je v oblasti Velké maďarské nížiny městečko Hajdúszoboszló s parkem lázní o rozloze 30 ha. Jedná se o největší lázeňský komplex v Maďarsku. K parku patří jezero, plavecký bazén a aquapark, obří skluzavky a další bazény s umělým vlnobitím – pro milovníky vodních radovánek je to učiněný ráj. K tomu můžete vyzkoušet 50 různých termálních lázeňských procedur. Nezapomenutelné zážitky slibují svým návštěvníkům také mediteránní zážitkové lázně Aquaticum v Debrecenu, hradní lázně Gyula se zcela novým wellness-centrem a léčebné lázně Orosháza, které bývají díky širokému spektru nabízených služeb nazývány ,,Perlou Velké nížiny“. Lázeňští hosté si do oblasti Velké maďarské nížiny jezdí léčit především gynekologické obtíže, problémy pohybového ústrojí a kožní choroby.


Většinu zdejších léčivých pramenů ocení především pacienti, které trápí problémy spojené s funkcí pohybového aparátu a lidé trpící revmatickými potížemi. Účinnou pomoc ale maďarské termální prameny poskytují také na potíže gynekologické a kožní, problémy s látkovou výměnou, ledvinami a žaludkem. Procedury a další speciální ozdravné kúry probíhají v lázních, léčebných a wellness hotelech a sanatoriích, kde na jejich průběh dohlíží vysoce odborný a kvalifikovaný personál. Samozřejmostí je rovněž vysoká úroveň všech dalších služeb, jež lázeňské komplexy poskytují tak, aby svým návštěvníkům mohly nabídnout dokonalý komfort pro jejich relaxaci.

Toho mnohá zařízení dosáhla nedávnou rozsáhlou rekonstrukcí, která dala vzniknout špičkovým moderním lázeňských areálům. Najdete zde obsáhlou nabídku mnoha dalších aktivit, kromě pěší turistiky například vodní radovánky v aquaparku, cyklistiku, jízdu na koni, tenis, golf nebo rybaření. Maďarské lázeňství lze rozdělit do několika geografických oblastí, z nichž každá je připravena, poskytnout svým hostům trochu jiný charakter služeb. Tak si každý potencionální návštěvník může vybrat lázeňské středisko přesně podle svých potřeb a přání. Hlavními lázeňskými oblastmi Maďarska jsou Budapešť, Zadunají, Balaton, Severní Maďarsko, Jezero Tisza a Velká maďarská nížina.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 12 °C v noci 7 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 16 °C v noci 6 °C

 • Pondělí 11 °C v noci 8 °C

 • Úterý 17 °C v noci 8 °C

 • Středa 21 °C v noci 11 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec