Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/maledivy/cestovani/covid_19.html

Soneva Fushi Maldives

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Je prvním luxusním resortem na Maledivách postaveným ve stylu Robinsona Crusoe! Letovisko přirozeného vzhledu, prvotřídní kvality a elegance!

Poloha

Baa Atoll, vzdálenost od letiště 97 km - transfer hydroplánem 30 minut.

Rozloha

délka cca 1400 m, šířka cca 400 m.

Resort

jeden z největších maledivských ostrovů plný bujné vegetace je obklopen krystalově průzračnou lagunou a bílými plážemi. Resort otevřený již v roce 1995 nabízí komfortně zařízené vily z přírodních materiálů a pojaté v rustikálním stylu, které jsou citlivě zasazené v zeleni a přitom na pláži, poskytují naprostou intimitu a soukromí a plně vystihují koncept Inteligentní luxus. Vilky prošly v roce 2019 renovací. V roce 2021 představil resort 1 Bedroom Water Retreats (584 m2) a 2 Bedroom Water Retreats (857 m2), které jsou tak největšími jednopokojovými a dvoupokojovými vodními vilami na světě. V resortu najdete vily ve 23 různých kategoriích ubytování, některé s privátním bazénem, některé suite i se 2 ložnicemi. Každá vila má k dispozici vlastní jízdní kola. V listopadu 2021 resort představil novinku - Flying Sauces - tzv. zipline, který si mohou klienti sjet a na konci 180metrové dráhy jim personál odepne popruhy a usadí je na plošině v korunách stromů, kde si užijí hostinu o šesti chodech.

Vybavení resortu

3 restaurace, 3 bary, vinný sklep, Six Senses Spa, fitness, jóga, tai-chi, potápění, šnorchlování, vodní sporty, vodní lyže, wake-boarding, kanoe, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, boutique, Wi-fi internet, půjčovna CD/DVD, letní kino, hvězdářská observatoř.

Vybavení pokoje

Crusoe suite with pool (264 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, fén, telefon, open air koupelna se zahradou, sprcha, WC, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Hi-Fi systém Bose, Wi-fi internet - jen na vlastní žádost. Možnost přistýlky.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte. Od 1.11.2022 - snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech pokojů.

Cena zahrnuje - let

leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje - let

komplexní cestovní pojištění.

Poznámka

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 30 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Půjčovna kol ano

Pořádající CK

INEX-cestovní kancelář s.r.o. IČ: 26392763

Recenze hotelu

Hodnocení 5,0 / 5
Invia

Fantastické (1 hodnocení)

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Tento hotel je 8. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 609 v Maledivy.

Marek Löw Říjen 2021

Datum pobytu: 30.8. - 6.9.2020

Hodnocení 5,0 / 5
Ráj na Zemi, nejprofesionálší služby, nejvyškolenější personál, nejkrásnější zážitky, nejkrásnější moře a pláž, žádní komáři, teplo, korálové útesy, e
Celkové hodnocení

Ráj na Zemi, nejprofesionálší služby, nejvyškolenější personál, nejkrásnější zážitky, nejkrásnější moře a pláž, žádní komáři, teplo, korálové útesy, extrémní šetrnost k přírodě,obrovské soukromí, nejluxusnější dovolená, kterou by si měl každý alespoň jednou v životě zažít. Těmito výrazy bych shrnul naší dovolenou. Během našeho pobytu bylo na celém ostrově 9 - 17 hostů, které jsme potkávali pouze na večeři. Na ostrově platí no shoes no news policy. Celý týden jsme tam chodili naboso a bylo to skvělé. Dejte si jen pozor na extrémně silné UV záření, které vás spáli během 5-ti minut pokud nepoužijete opalovací krém :) Kdybych mohl dát 12 bodů z 10, tak bych to udělal bez váhání. Z účtu nám zmizelo za pobyt pro 2, 300000 korun se vším všudy. Je to hromada peněz, ale stálo nám to za to. Jednoznačně.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Zaplatili jsme si základní jednopodlažní vilu u moře. Když jsme se dostavili na hotel, odvezla nás velmi milá paní na golfovém elektrickém vozítku k něčemu, čemu jsme nemohli uvěřit. Před námi se nacházela obrovská 2 podlažní vila s plochou přesahující 276 metrů čtvereční se soukromým bazénem. Vzdálenost mezi masivními osmimetrovými vchodovými dveřmi a mořem je 20 - 30 metrů. Uvnitř gigantické vily najdete 2 supermasivní pohovky + 3 menší gauče, minibar, audio systém, postel s nebesy, plně funkční klimatizaci a větráky. Součásti vily je vodní zahrada se soukromou venkovní sprchou. Na druhém podlaží se nachází další sprcha přímo vedle extrémně pohodlné postele. Na posteli máte k dispozici menu s polštářema a můžete si vybrat na míru polštář na míru. Dále si můžete vybrat aroma, které chcete mít na posteli. My jsme nejčastěji používali citron / pomeranč. Hotel nabízí bezplatné a neomezené množství pitné vody ať už s bublinkami či bez. Zajímavé je, že každá vila na ostrově je unikátní a vily jsou postaveny z přírodních materiálu šetřící přírodní prostředí. Nemohu ani slovy vyjádřit jak dokonalé ubytování bylo. Pokud máte zájem, můžete si některé neskutečně obrovské vily od Sonevy odkoupit za několik desítek až stovek milionů korun.

Strava
Na lepší stravu narazíte málokde. Vše v té nejčerstvější kvalitě. Na snídaních vám nosí v panácích šťávu z ovoce a zeleniny. Mají zde naprosto všechno na co si jen vzpomenete. Fresh džusy, lávance, palačinky, pravou nutellu, obrovské množství těch nejlepších sýrů (např. Le Gruyere), všelijaké salámy - i vepřové přestože to jejich islámská kultura zakazuje. Vynikající kávy, čaje, džusy z těch nejexotičtějších ovocí, obrovské množství dokonale měkkých a křupavých pečiv a mohl bych pokračovat do nekonečna. Na oběd jsme často chodili vyžírat sýry zdarma (to bychom nebyli ti praví Češi :)) které byly umístěné u snídaňové restaurace. Také je zde čokoládový pokoj s domácí výbornou čokoládou na všechny možné způsoby, makaronky atd. Občas jsme navštěvovali restauraci Out of the Blue, kde jsme každý den ochutnávali něco jiného, protože vše bylo naprosto dokonalé. Např. Pad thai nebo třeba lososové sushi. Zapomněl jsem zmínit, že máte na jídlo přiřazeného osobnícho číšníka, který se o vás stará po dobu celého pobytu v restauracích a u kterého si i rezervujete restaurace. Večeře byly také nepopsatelně dokonalé, měli jsme zde krevety, tuňáky, ryby, saláty a všechno možné. Jediné jídlo, které nám za celý pobyt nechutnalo byl docela syrový losos. Možná tak ale měl být připravený. Když jsme to oznámili číšníkovi, tak nám nabízel nové jídlo, ale to bylo opravdu jediný pokrm , který nám nechutnal. Jinak to bylo vždy nad naše očekávání. Když jste měli hlad kdykoli přes den, stačilo napsat např. na WhatsApp sluhovi nebo zavolat do kuchyně, aby vám přímo na vaší vilu přivezli jídlo / drinky dle přání. Když už jsem zmíníl drinky, tak ty byly nejlepší a nejchutnější, které jsem kdy měl. Je třeba se ale připravit na 20 - 25 amerických dolarů za jeden drink. Strava byla nepopsatelně dokonalá.

Služby hotelu
Jakmile jsme se dostali na letiště, přepravili nás se soukromou Teslou do soneva lounge v hlavním městě Malé. Dále jsme nastoupili na soukromý hydroplán s logem Soneva a letěli jsme asi půl hodiny. Hydroplán nás vyložil uprostřed oceánu na malinkém plovoucím molu s cedulkou Soneva international airport. Do minuty pro nás už přijela loď z resortu, která nás během 5 minut přepravila na hotel. Hlavním důvodem, proč hydroplán nezastaví přímo na molu u hotelu je ten, aby nerušili hosty v hotelu :) K dispozici máte osobního sluhu, kterému se tam říká pan/paní pátek, na kterého dostanete telefonní číslo a přes aplikaci WhatsApp mu řeknete vše, co vás trápí. Když se nechcete přepravovat po ostrově pěšky / na kole, dojede pro vás kdykoli na elektrickém vozíku a dělá vám osobního šoféra, rezervujete si přes něj výlety a další aktivity. Na ostrově vás každý člen personálu pozdraví a máte zde pocit úplně jako doma. Jedná se o vrchol hotelových služeb na světové úrovni. K dispozici máte celou řadu vodních sportů - nemotorizované zdarma. Zdarma jsou i výborné domácí zmrzliny a např studený koutek se sýry. Jednou za pobyt vás čeká bezplatné venkovní kino, kde vám nosí čerstvý popcorn a občerstvení. Za příplatek vám pustí i jakýkoli jiný film dle výběru. Tento hotel vám zkrátka splní naprosto jakékoli nejšílenější přání, na které si jen vzpomenete. Observatoř je jen třešničkou na dortu. Výlety za delfíny, potápění s mantami, celodenní piknik na soukromém ostrově, všechno je zde možné. Na ostrově je dokonce i sklárna, kde se v době našeho pobytu nacházel český sklář, který dělá umělecká díla ze skla, které vyplaví oceán. Hotel je vybaven solární elektrárnou a dieselgenerátory, které zajišťují elektriku celému ostrovu. Na ostrově je k dispozici WiFi zdarma. Uklid na vaší vile zde probíhá jak často si jen přejete na té nejvyšší úrovni. Všichni jsou zde extrémně přátelští a milí. Služby na nejvyšší možné úrovni jsou zde jistotou.

Pláž
Jedna z nejkrásnějších písečných pláží, kterou jsem kdy viděl ve svém životě. Doporučuji vám ubytovat se na odvrácené straně ostrova od ostrovu Eydhafushi kvůli menšímu množství korálů a kvůli lepšímu výhledu. Ostrov Eydhafushi nepatří zrovna mezi nejkrásnější. Každopádně vás čeká ten nejbělejší písek, který jste kdy viděli. Voda je hlavně v odpoledních hodinách jedovatě tyrkysová a celoročně teplá. V době našeho pobytu 30 stupňů Celsia :) Na pláži se nenachází žádné odpadky. Za celý týden jsem zde našel pouze jednu plastovou flašku, které vyplavilo moře. Pláž jsme si nemohli vynachválit a nechtěli jsme odtamtud odejít. V noci byla pláž pokrytá tisíci krásnými bílými krabi. Při šnorchlování, které bylo dokonalé jsme viděli nádhernou mořskou želvu - asi 40 metrů od pláže. Jeden z nejkrásnějších zážitků v životě.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Filtrovat recenze

Marek Löw Říjen 2021

Datum pobytu: 30.8. - 6.9.2020

Hodnocení 5,0 / 5
Ráj na Zemi, nejprofesionálší služby, nejvyškolenější personál, nejkrásnější zážitky, nejkrásnější moře a pláž, žádní komáři, teplo, korálové útesy, extrémní šetrnost k přírodě,obrovské soukromí, nejluxusnější dovolená, kterou by si měl každý alespoň jednou v životě zažít. Těmito výrazy bych shrnul naší dovolenou. Během našeho pobytu bylo na celém ostrově 9 - 17 hostů, které jsme potkávali pouze n
Celkové hodnocení

Ráj na Zemi, nejprofesionálší služby, nejvyškolenější personál, nejkrásnější zážitky, nejkrásnější moře a pláž, žádní komáři, teplo, korálové útesy, extrémní šetrnost k přírodě,obrovské soukromí, nejluxusnější dovolená, kterou by si měl každý alespoň jednou v životě zažít. Těmito výrazy bych shrnul naší dovolenou. Během našeho pobytu bylo na celém ostrově 9 - 17 hostů, které jsme potkávali pouze na večeři. Na ostrově platí no shoes no news policy. Celý týden jsme tam chodili naboso a bylo to skvělé. Dejte si jen pozor na extrémně silné UV záření, které vás spáli během 5-ti minut pokud nepoužijete opalovací krém :) Kdybych mohl dát 12 bodů z 10, tak bych to udělal bez váhání. Z účtu nám zmizelo za pobyt pro 2, 300000 korun se vším všudy. Je to hromada peněz, ale stálo nám to za to. Jednoznačně.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Zaplatili jsme si základní jednopodlažní vilu u moře. Když jsme se dostavili na hotel, odvezla nás velmi milá paní na golfovém elektrickém vozítku k něčemu, čemu jsme nemohli uvěřit. Před námi se nacházela obrovská 2 podlažní vila s plochou přesahující 276 metrů čtvereční se soukromým bazénem. Vzdálenost mezi masivními osmimetrovými vchodovými dveřmi a mořem je 20 - 30 metrů. Uvnitř gigantické vily najdete 2 supermasivní pohovky + 3 menší gauče, minibar, audio systém, postel s nebesy, plně funkční klimatizaci a větráky. Součásti vily je vodní zahrada se soukromou venkovní sprchou. Na druhém podlaží se nachází další sprcha přímo vedle extrémně pohodlné postele. Na posteli máte k dispozici menu s polštářema a můžete si vybrat na míru polštář na míru. Dále si můžete vybrat aroma, které chcete mít na posteli. My jsme nejčastěji používali citron / pomeranč. Hotel nabízí bezplatné a neomezené množství pitné vody ať už s bublinkami či bez. Zajímavé je, že každá vila na ostrově je unikátní a vily jsou postaveny z přírodních materiálu šetřící přírodní prostředí. Nemohu ani slovy vyjádřit jak dokonalé ubytování bylo. Pokud máte zájem, můžete si některé neskutečně obrovské vily od Sonevy odkoupit za několik desítek až stovek milionů korun.

Strava
Na lepší stravu narazíte málokde. Vše v té nejčerstvější kvalitě. Na snídaních vám nosí v panácích šťávu z ovoce a zeleniny. Mají zde naprosto všechno na co si jen vzpomenete. Fresh džusy, lávance, palačinky, pravou nutellu, obrovské množství těch nejlepších sýrů (např. Le Gruyere), všelijaké salámy - i vepřové přestože to jejich islámská kultura zakazuje. Vynikající kávy, čaje, džusy z těch nejexotičtějších ovocí, obrovské množství dokonale měkkých a křupavých pečiv a mohl bych pokračovat do nekonečna. Na oběd jsme často chodili vyžírat sýry zdarma (to bychom nebyli ti praví Češi :)) které byly umístěné u snídaňové restaurace. Také je zde čokoládový pokoj s domácí výbornou čokoládou na všechny možné způsoby, makaronky atd. Občas jsme navštěvovali restauraci Out of the Blue, kde jsme každý den ochutnávali něco jiného, protože vše bylo naprosto dokonalé. Např. Pad thai nebo třeba lososové sushi. Zapomněl jsem zmínit, že máte na jídlo přiřazeného osobnícho číšníka, který se o vás stará po dobu celého pobytu v restauracích a u kterého si i rezervujete restaurace. Večeře byly také nepopsatelně dokonalé, měli jsme zde krevety, tuňáky, ryby, saláty a všechno možné. Jediné jídlo, které nám za celý pobyt nechutnalo byl docela syrový losos. Možná tak ale měl být připravený. Když jsme to oznámili číšníkovi, tak nám nabízel nové jídlo, ale to bylo opravdu jediný pokrm , který nám nechutnal. Jinak to bylo vždy nad naše očekávání. Když jste měli hlad kdykoli přes den, stačilo napsat např. na WhatsApp sluhovi nebo zavolat do kuchyně, aby vám přímo na vaší vilu přivezli jídlo / drinky dle přání. Když už jsem zmíníl drinky, tak ty byly nejlepší a nejchutnější, které jsem kdy měl. Je třeba se ale připravit na 20 - 25 amerických dolarů za jeden drink. Strava byla nepopsatelně dokonalá.

Služby hotelu
Jakmile jsme se dostali na letiště, přepravili nás se soukromou Teslou do soneva lounge v hlavním městě Malé. Dále jsme nastoupili na soukromý hydroplán s logem Soneva a letěli jsme asi půl hodiny. Hydroplán nás vyložil uprostřed oceánu na malinkém plovoucím molu s cedulkou Soneva international airport. Do minuty pro nás už přijela loď z resortu, která nás během 5 minut přepravila na hotel. Hlavním důvodem, proč hydroplán nezastaví přímo na molu u hotelu je ten, aby nerušili hosty v hotelu :) K dispozici máte osobního sluhu, kterému se tam říká pan/paní pátek, na kterého dostanete telefonní číslo a přes aplikaci WhatsApp mu řeknete vše, co vás trápí. Když se nechcete přepravovat po ostrově pěšky / na kole, dojede pro vás kdykoli na elektrickém vozíku a dělá vám osobního šoféra, rezervujete si přes něj výlety a další aktivity. Na ostrově vás každý člen personálu pozdraví a máte zde pocit úplně jako doma. Jedná se o vrchol hotelových služeb na světové úrovni. K dispozici máte celou řadu vodních sportů - nemotorizované zdarma. Zdarma jsou i výborné domácí zmrzliny a např studený koutek se sýry. Jednou za pobyt vás čeká bezplatné venkovní kino, kde vám nosí čerstvý popcorn a občerstvení. Za příplatek vám pustí i jakýkoli jiný film dle výběru. Tento hotel vám zkrátka splní naprosto jakékoli nejšílenější přání, na které si jen vzpomenete. Observatoř je jen třešničkou na dortu. Výlety za delfíny, potápění s mantami, celodenní piknik na soukromém ostrově, všechno je zde možné. Na ostrově je dokonce i sklárna, kde se v době našeho pobytu nacházel český sklář, který dělá umělecká díla ze skla, které vyplaví oceán. Hotel je vybaven solární elektrárnou a dieselgenerátory, které zajišťují elektriku celému ostrovu. Na ostrově je k dispozici WiFi zdarma. Uklid na vaší vile zde probíhá jak často si jen přejete na té nejvyšší úrovni. Všichni jsou zde extrémně přátelští a milí. Služby na nejvyšší možné úrovni jsou zde jistotou.

Pláž
Jedna z nejkrásnějších písečných pláží, kterou jsem kdy viděl ve svém životě. Doporučuji vám ubytovat se na odvrácené straně ostrova od ostrovu Eydhafushi kvůli menšímu množství korálů a kvůli lepšímu výhledu. Ostrov Eydhafushi nepatří zrovna mezi nejkrásnější. Každopádně vás čeká ten nejbělejší písek, který jste kdy viděli. Voda je hlavně v odpoledních hodinách jedovatě tyrkysová a celoročně teplá. V době našeho pobytu 30 stupňů Celsia :) Na pláži se nenachází žádné odpadky. Za celý týden jsem zde našel pouze jednu plastovou flašku, které vyplavilo moře. Pláž jsme si nemohli vynachválit a nechtěli jsme odtamtud odejít. V noci byla pláž pokrytá tisíci krásnými bílými krabi. Při šnorchlování, které bylo dokonalé jsme viděli nádhernou mořskou želvu - asi 40 metrů od pláže. Jeden z nejkrásnějších zážitků v životě.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Mapa

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

 • Vzdálenost od pláže 30 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 31 °C v noci 27 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 30 °C v noci 25 °C

 • Úterý 30 °C v noci 25 °C

 • Středa 31 °C v noci 27 °C

 • Čtvrtek 30 °C v noci 27 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec