Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 45 599

Poloha

Luxusní, živý plážový resort je situován na velmi atraktivním místě, přímo na krásné písčité pláži známého letoviska Acapulco. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování (obchody, bary, restaurace, střediska vodních sportů, bary, diskotéky, tradiční trhy, sportoviště). Milovníci golfu ocení nedaleké moderní 18-ti jamkové golfové hřiště.

Vybavení

Rozsáhlý plážový resort disponuje 432 pokoji, rozmístěnými v moderní osmnáctipatrové budově s úchvatným panoramatickým výhledem na pobřeží. Klientům je k dispozici vzdušná vstupní hala s recepcí, trezory, směnárnou, turistickými informacemi a lobby barem, výtahy, internetový koutek (za poplatek), WiFi připojení, hlavní restaurace, stylová a la carte restaurace, kavárna, kadeřnictví, obchodní arkáda, služby lékaře, konferenční místnost (moderní audiovizuální technika), společenská místnost se satelitní TV, úschovna zavazadel, 2 relaxační vířivky, velký bazén s dětskou částí, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma) a parkoviště.

Ubytování

Moderně zařízené, prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha a vana, toaleta, fén, kosmetické přípravky), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, minibarem, trezorem a balkonem. Prostornější rodinné pokoje s možností ubytování až pro 4 osoby jsou na vyžádání.Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. WiFi na pokoji je k dispozici za poplatek. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Strava

Snídaně podávané formou bohatého bufetu. Hosté se mohou stravovat v některé ze stylových a la carte restaurací nebo využít služeb některého z podniků v okolí. U večeře je vyžadováno formální oblečení (dlouhé kalhoty u mužů).

Služby

Moderní plážový resort si získává své hosty polohou přímo u krásné pláže, moderním zázemím pro kongresovou turistiku, chutnou kuchyní i komfortním ubytováním. Pořádá pravidelné tématické večeře s ukázkami přípravy tradičních pokrmů. Umožňuje sportovní aktivity jako např. plavání, stolní tenis a za poplatek (v okolí) také tenis, golf, basketbal, plážový volejbal a motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži. Pro relaxaci je určeno kadeřnictví, bazén a vířivky.

Služby za poplatek

Internet, kancelářské služby, a la carte restaurace, kadeřnictví, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži.

Pláž

Nádherná, několik kilometrů dlouhá písčitá pláž Condesa Beach s pozvolným vstupem do moře a širokou nabídkou motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů (za poplatek - loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízdy na banánech, potápění, šnorchlování) se nachází přímo před resortem. Klientům jsou k dispozici služby plážových barů a lehátka se slunečníky (za poplatek).

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

12:00 h

Popis

Rekreační letovisko Acapulco na pobřeží Tichého oceánu v mexickém státě Gurrero vyniká nad ostatními turistickými centry. Leží asi 300 km jihozápadně od hlavního města Cuidad de Mexico a stálých obyvatel napočítáme okolo 630 000. Acapulco dostalo pojmenování od obyvatel žijících v místě 2000 let před příchodem španělských kolonizátorů. V jazyce náhuatl znamená acapulco „místo, kde stávaly rákosy.“

Španělé zakotvili v zátoce v roce 1512. Uvědomili si výhodnou polohu místa a vybudovali zde dokonale chráněný přístav s loděnicemi. Roku 1523 získalo Acapulco statut obchodního uzlu na cestě do hlavního města. V té době dokázal přístav přijímat, jako jediný v Novém světě, neobvyklé lodě z Číny a Filipín. Každý rok probíhaly v přístavu ohromné trhy trvající dva měsíce. K obraně před pirátskými nájezdy vystavěli Španělé na kopci nad městem pevnost Fuerte de San Diego.

Obnovení popularity města přišlo v roce 1927 po otevření silnice do Ciudad de Mexika. Bohatší Mexičané objevili krásy Acapulca a trávili zde volné letní dny. Krátce po nich upoutalo Acapulco hollywoodské filmové tvůrce. Poslední bod na programu znovuzrození města byla stavba mezinárodního letiště. Nyní už nic nebrání rozvoji turistického ruchu a návštěvnost roste každým rokem.

Lokality

Dovolenou snů navozuje už pohled na pláž v zálivu Acapulco, jež se stal oblíbeným námětem na upomínkových pohlednicích. Luxus a komfort nabízejí prvotřídní hotely, gurmánské restaurace i nekončící noční život.
Město charakterizují tři plážové oblasti – rekreační komplex Vidafel na pláži Playa Revolcadero, lokalita Acapulco Diamante v zálivu Puerto Marqués a konečně samotný záliv Acapulco s proslulou Avenidou Miguel Alemán.

Centrální část

Centrální část města skrývá historické památky, ale i moderní vykonstruované budovy, které se konfrontují s architekturou španělských kolonizátorů. Hektické tempo života patří k náměstí Zócalo stejně jako netradiční mexický kostel Nuestra Seňora de la Soledad. Proč přívlastek netradiční? Interiéry kostela měly původně sloužit jako kino. Zvenku bílá konstrukce se dvěma baňatými věžemi ve žluté a modré barvě evokuje spíše ruskou pravoslavnou architekturu.

Čtvrti ovšem dominuje pevnost San Diego ze 17. století. Její pestrobarevný životní příběh čítá mnoho zajímavých situací. Při zemětřesení v roce 1776 došlo k narušení celé konstrukce a pevnost byla přestavěna do současné podoby. Pět cípů hradebních zdí obklopuje vodní příkop. Expozice v prostorách komplexu mapuje historii obchodu ve městě.

Pobřeží centrální části zpříjemňují pláže Caleta a Caletilla. Právě zde budují svá letní sídla hollywoodské superstar. Nekonečné množství zlatavého písku a modré hladiny ozvláštňuje expozice Mágico Mundo Marino-Kouzelný mořský svět. Kromě výstavy mořských krás si návštěvníci přijdou na své i v bazénech se skluzavkami, v potapěčské škole či v místní restauraci. Útes la Quebrada pronikl i na televizní obrazovky. Pětkrát denně se tu nabízí nevšední podívaná. Z výšky 42 metrů skáčou trénovaní odvážlivci do modré hlubiny pod sebou. Diváci nemohou skrýt strach, údiv i obdiv při pohledu na toto riskantní představení.

Bulvár Costera tvoří hlavní tepnu v pomyslném těle města. Měří neuvěřitelných 10 kilometrů a lemují ho nejslavnější hotely, noční kluby, restaurace a obchody. Vše máte na dosah ruky. Rodina si užije den v zábavních centrech a noční ptáci využijí služeb nesčetných klubů a diskoték.

Jižní část

Jižní městskou část tvoří zátoka Puerto Marqués a pláž Rocadero. Písek střídají útesové kolosy, jejichž příboj stojí za vidění. Ubytování nabízejí hotely Acapulco Princess a Pierre Marqués. Na stráních za nimi se rozkládají vyhlášená golfová hřiště a vodní atrakce Vidafel Mayan Palace, důkladně promyšlený komplex bazénů, skluzavek a kanálů.
 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Doba letu Doba letu z Prahy 12:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 35 °C v noci 24 °C

 • Teplota vody 30 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 33 °C v noci 26 °C

 • Úterý 34 °C v noci 25 °C

 • Středa 34 °C v noci 25 °C

 • Čtvrtek 34 °C v noci 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec