Barceló Maya Riviera - Adult Only

Mexiko, Riviera Maya

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

BARCELÓ MAYA RIVIERA - ADULTS ONLY

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha: Luxusní hotel ležící na jedné z nejkrásnějších pláží karibiku obklopen mořem a přírodou nabízí hostům exkluzivní služby. Hotel je určen pro dospělé nad 18 let. Nedávno postavený all inclusive hotel je perfektní volbou pro páry. Nachází se 50 km od letiště v Cancunu. Hosté mohou také využívat služby Barcelo Maya Grand Resort Complexu, který zahrnuje Barcelo Maya Palace, Barcelo Maya Beach, Barcelo Maya Caribe, Barcelo Maya Colonial a Barcelo Maya Tropical hotelu. Ubytování: V hotelu je 850 pokojů různých kategorií z nichž více než polovina má výhledy na moře a 110 nabízí exklusivní přístup do privátního bazénu. Pokoje v Premium Level nabízí ještě více luxusu a výhod. Pokoje Junior Suite jsou klimatizované, vybavené stropním větrákem, Wi-Fi připojením, je zde také rádio, telefon, 2 postele 1,25 m x 2m nebo 1 postel 2,50 x 2 m, minibar, který je denně doplňován, sofa, kávovar, žehlička a žehlící prkno, trezor a vybavená koupelna s župany, trepkami a vysoušečem vlasů. Ocean Front Junior Suite disponují balkonem nebo terasou s výhledem na oceán.

Vybavení a služby: recepce, 5 restaurací, 5 barů, 4 bazény, lázeňské centrum, posilovna, konferenční centrum pro až 8000 osob je největší na Riviera Maya, obchody, salon krásy, služba praní a žehlení prádla. Sport a zábava: písečná pláž, bazény, posilovna se spinningem, fotbalové hřiště, basketbalové hříště, 2 tenisové kurty, 18 ti jamkové minigolfové hřiště, vojelbal, stolní tenis, obří šachy, vodní aerobic, šnorchlování, kajaky, windsurfing, potápění s přístrojem, výlety za rybařením. ALL INCLUSIVE zahrnuje: snídaně, obědy a večeře v 16ti restauracích, včetně 4 bufetových restaurací, 4 grilů na pláži, 8 restaurací A la carte: mexická Lindo, španělská La Fuente, Mare Nostrum s mořskými plody, japonská Kyoto, italská Capri, steaková Santa Fe a nové japonské restaurace Tokyo a italské La Trattoria Italiano. Všechny A la carte vyžadují rezervaci a také odpovídající dres code (pánové dlouhé kalhoty a uzavřené boty). Sportovní aktivity: tenis, multi sportovní hřiště,18 ti jamkové mini golf, posilovna, nemotorizované vodní sporty, aktivity.

Cena zahrnuje:

ZPÁTEČNÍ TRANSFER LETIŠTĚ - HOTEL - LETIŠTĚ

SOUKROMÝ ZPÁTEČNÍ TRANSFER LETIŠTĚ - HOTEL - LETIŠTĚ

Informace o hotelu

Pořádající CK

TIME TRAVEL spol. s r.o. IČ: 49356861

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Alena, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Doprava letecky

12:00 h

Popis

Riviera Maya, neboli Mayská riviéra, lemuje pobřeží Karibského moře regionu Quintana Roo v Mexiku. Historicky riviéra startovala v Playa del Carmen a končila ve vesničce Tulum. Průběžné rozšiřování ji protáhlo až na 40 kilometrů a celá oblast byla přejmenována na Riviera Maya.

Proslavil ji velký výběr all inclusive zařízení po celé délce pláže, občas přerušených malými romantickými hotýlky s historickou architekturou. Každý návštěvník tu najde svůj ideál. Vesničky a hotelová centra podél pobřeží nabízejí velké množství různorodých aktivit - restaurace s výhledem na zapadající slunce, 24 hodin denně živoucí zábavní kluby, plážové bary nebo posezení u koktejlu na palubě jachty.

Sportovní aktivity nezůstávají pozadu. Mesoamerická útesová bariéra otevírá potápěčům bohatou galerii podmořského života. Začíná v Cancunu a pokračuje až do státu Guatemala. Mezi nejoblíbenější zábavy patří potápění, plavání s delfíny, vodní lyžování.

Turistický ruch objevil krásy mořského pobřeží Riviera Maya teprve nedávno, proto láká na klidnější dovolenou. Přírodní i historické památky nejsou zatěžovány návalem mezinárodních turistů. Díky jejich původní podobě si můžete udělat obrázek o mexické kultuře i přírodním bohatství.
Průměrná roční teplota v hodnotě 250C zpříjemňuje dovolenou po celý rok.
O dopravu se stará mezinárodní letiště Cancún.

Tulum

Historickou stránkou riviéry disponuje město Tulum. Mayové dali místu příznačné jméno. V překladu znamená Tulum „východ slunce“. Většina památek spadá do období mezi lety 1200 a 1500 n.l., ale španělští dobyvatelé obohatili rozmanitost architektury o barokní stavby.

Xel-ha

Božské místo Xel-ha odhalilo archeologům památky mayské kultury. Rozkvět zaznamenal mayský přístav v letech 100 – 600 n.l. , kdy se stal významným obchodním centrem. První záznam o městě pořídlili Španělé v roce 1527, když se ho pokusili přejmenovat na Salamance de Xalá.

Xcaret

Bývalé centrum obchodu Xcaret se dnes pyšní jiným úkazem. Památky se netěší takovému obdivu jako ekopark věnovaný mayské kultuře. Dalším lákadlem se stalo delfinárium a možnost setkat se s těmito inteligentními tvory tváří v tvář.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 29 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec