Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/nemecko/cestovani/covid_19.html

Bodamské jezero: krásná města a květinový ostrov

Německo, Bavorsko

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Bodamské jezero: krásná města a květinový ostrov

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Bodamské jezero: krásná města a květinový ostrov

• Bodamské jezero je klenotem Alp.


Bodamské jezero se nachází na trojmezí tří států: Německa, Rakouska a Švýcarska. Jezero je obklopené nádhernou krajinou se spoustou památek a živou kulturou. Severní část patří Německu, malý cípek na východě jezera patří Rakousku, jižní břeh Švýcarsku. Celé Bodamské
jezero je obklopené úžasnými městy a městečky, jež jsou plná zajímavostí.

1. - 5. den

:

1. den: odjezd v odpoledních hodinách, ubytování v západních Čechách. 2. den: dopoledne přesun přes Německo k Bodamskému jezeru. PFÄNDER 1064 m – domácí hora města Bregenz v rakouské spolkové zemi Vorarlbersko. Hora je díky svému jedinečnému výhledu na Bodamské jezero a na 240 alpských vrcholů ve čtyřech zemích nejznámějším vyhlídkovým místem v regionu. Možnost vycházky. LINDAU – německý ostrov je klenotem Bodamského jezera. Prohlídka historického centra města. 3. den: výlet lodí přes Bodamské jezero. KONSTANZ (Kostnice) – prohlídka historického jádra města, kde byl odsouzen a následně upálen Jan Hus. Katedrála – zde si Jan Hus vyslechl rozsudek smrti. Z dalších památek Husův dům, pomník hraběte Ferdinanda von Zeppelina, renesanční radnice, kámen, který označuje místo, kde byl Jan Hus upálen. MAINAU – ostrov je jedna nádherná kvetoucí zahrada s barokním zámkem a rostlinami ze všech koutů světa. Obdivovat budete pěkné zahrady s fontánami. Nedaleko se vstupu se nachází motýlí dům, růžová zahrada a palmový pavilon. 4. den: FRIEDRICHSHAFEN – město proslavily vzducholodě. Za návštěvu určitě stojí Zeppelin muzeum. Pěkná promenáda s vyhlídkovou věží. Pěknou štukovou výzdobu má zámecký kostel. UNTERUHLDINGEN (UNESCO) – obydlí na dřevěných kůlech zapuštěných do vody. RAVENSBURG – historické jádro města s městskými hradbami. 5. den: celodenní přesun (zastávka na zajímavým místě), návrat do 20:00 hodin.

Cena zahrnuje:

přeprava, 4x ubytování, 4x snídaně a průvodce.

Cena nezahrnuje:

vstupné do pamětihodností a spoje veřejné dopravy, Tričko

Slevy:


- Děti do 15 let
- Dětská sleva
- OZP
- Rodinná sleva
- Seniorská
- Skupinová (nad 6 osob)
- Sleva pro stálé klienty
- 200,- Kč Sleva za včasný nákup
- 100,- Kč Sleva za včasný nákup
- Váleční veteráni a vojáci

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Doprava letecky

01:00 h

Popis

V Bavorských Alpách na vás čeká úžasné scenérie z vrcholků hor vystřihnuté jako z pohádky. Pohoří leží mezi Bavorskem a Salzburgskem a je divoce proloženo hlubokými údolími s jezery a rozmanitou faunou.

Nejen milovníci přírody a horské turistiky si zde přijdou na své, nachází se zde totiž celá řada malebných vesniček a zajímavých zámků. V Bavorsku nemůžete vynechat nejfotografovanější zámek Neuschwanstein, zámek Herrenchiemsee, který je známý jako věrná kopie zámku ve Versailles. Dále pak památky jako Berchstesgaden a Orlího hnízdo, které sloužilo jako residence Adolfa Hitlera, největší Krimmelské vodopády v Evropě nebo výstup na nejvyšší horu Německa Zugspitze, odkud můžete pozorovat německou i rakouskou krajinu přímo pod vámi.