Hotel arcona LIVING

Německo-Mnichov

Více o ubytování

od 5 910 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 131 110

Poloha

Hotel Arcona Living se nachází v mnichovské čtvrti Neuhausen, 10 minut chůze od paláce Nymphenburg a 5 minut jízdy veřejnou dopravou od hlavního nádraží v Mnichově. Nabízí bezplatné Wi-Fi, saunu, pivní zahrádku a ukázkovou kuchyň. Mnichovské letiště je vzdálené 29 km nebo 1 hodinu veřejnou dopravou.

Vybavení

K vybavení objektu patří recepce, WiFi, sauna, fitness, parkoviště, restaurace, konferenční prostory.

Ubytování

Moderní pokoje mají klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem.

Strava

Hotel má recepci otevřenou 24 hodin denně, vinárnu a à la carte restauraci. O víkendech se snídaně podává do 14:00.

Služby

Hotel se nachází 15 minut chůze od malebné a módní čtvrti Schwabing od Pinakothek der Moderne a muzeí Alte Pinakothek. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Informace o hotelu

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

01:00 h

Popis

Mnichov je hlavní město Bavorska. Leží v podhůří Alp na řece Isar a trvale zde žije 1,4 milionu obyvatel. Mnichov je sídlem obchodu, průmyslu, kultury, vzdělání a dobrého jídla a pití. Po sportovní stránce ho reprezentuje fotbalový klub Bayern Mnichov. Jednou ročně ulice města ožívají pivním festivalem Oktoberfest, kam míří miliony návštěvníků, ale i po zbytek roku má metropole německého jihu co nabídnout.

K povinným zastávkám ve městě patří náměstí Karlzplatz. Na jeho západním cípu stojí brána Karlstor, která se dochovala z původního opevnění města. V přilehlé uličce kupců si uděláte obrázek o životě v Mnichově před stovkami let. Ve starobylých domech sídlí Stará akademie, Lovecké muzeum s úžasnou sbírkou zbraní a trofejí či renesanční kostel sv. Michala. Náměstí Marienplatz zdobí barokní mariánský sloup a Rybí kašna. Sídlí zde i Stará a Nová radnice, pod jejíž věží se scházejí turisté v 11 a ve 12 hodin, aby obdivovali orloj se zvonkohrou. Historické centrum si prohlédnete z ptačí perspektivy z jedné z přístupných věží. Na 90 metrů vysokou věž kostela sv. Petra vyšplháte po svých, zatímco na vyhlídku na radniční věži vede schodiště i výtah. Hned za radnicí relaxujte v rozlehlém Anglickém parku o rozloze více než 4 km2. Mladí zde pořádají pik-niky, hrají fotbal, čtou dobrou literaturu a povídají si s blízkými. Mnichovským muzeím kraluje jedna z nejslavnějších světových galerií Alte Pinakothek s expozicí malířského umění od 14. do 18. století. Muži by si neměli nechat ujít Muzeum BMW nebo bezplatný trénink fotbalistů Bayern Mnichov. Mimořádnou sportovní atrakcí je surfování na řece Eisbach. Řada známých surfařů se prohání na umělé vlně pět minut od radnice. Vstupné je zdarma a otevřeno je od ráda do večera každý den.

Za jeden z nejkrásnějších zámků v Evropě je považován Nymphenburg ležící asi 10 kilometrů od centra Mnichova. Láká na barokní a rokokový sál, francouzskou zahradu s romantickými zákoutími, jezírky, zámečky, pavilony a sochami či na botanickou zahradu. Nedaleko Mnichova můžete navštívit smutný památník evropských dějin – koncentrační tábor Dachau.

Mnichov se nejčastěji skloňuje v souvislosti s dobrým pivem a klobáskami. Proslulé zahradní pivnice vznikly v 19. století a dnes je jich v Mnichově okolo 200. Dvě největší pivnice na světě nehledejte nikde jinde. První z nich v Královské jelení zahradě pojme až 8000 hostů, druhá v Anglickém parku má kapacitu 7000 hostů. K pivu neodmyslitelně patří bílá klobáska z rukou řezníka Josepha Mosera. Ten ji od roku 1857 servíroval ve svém podniku Zum Ewigen Licht. Jí se s preclíkem a hořčicí. Letní lahůdkou zahradních pivnicí je steckerl, pstruh na špízu opečený na grilu na dřevěném uhlí.

 • Doba letu Doba letu z Prahy 01:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 13 °C v noci 7 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 7 °C v noci 5 °C

 • Neděle 13 °C v noci 4 °C

 • Pondělí 13 °C v noci 6 °C

 • Úterý 14 °C v noci 9 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec