Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/nemecko/cestovani/covid_19.html

Delfíní show v ZOO Norimberk

Německo, Norimberk

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Delfíní show v ZOO Norimberk

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Norimberk a delfíní show v norimberské zoo

Prohlídka historického centra Norimberku spojená s návštěvou místního zoo, známého především chovem delfínů a lachtanů, kde je možné vidět představení cvičených delfínů.

Poloha

Prohlídka historického centra Norimberku spojená s návštěvou místního zoo, známého především chovem delfínů a lachtanů, kde je možné až 3x denně vidět představení cvičených delfínů.

Ubytování

bez ubytování.

1. - 1. den

sobota:

Odjezd v časných ranních hodinách (Česká Třebová okolo 3.00) směrem Praha, Rozvadov.
Ráno přijedeme do Norimberku a společně s průvodcem si projdeme historické centrum.
Po poledni zaparkujeme u zoologické zahrady, která je situovaná v rozsáhlém lesoparku na okraji města.

Během odpoledne proběhne představení cvičených delfínů, které je možné sledovat jak z delfíního aquaparku, tak i z podzemí (pod vodou).

Součástí zoo jsou i dětská hřiště a restaurace.
Kolem 17.00 vyrazíme zpět do ČR a po cestě uděláme krátkou zastávka u McDonaldʼs na Rozvadově.
Návrat do ČR v nočních hodinách (Praha okolo 21.30, Česká Třebová po 24.00), další dle trasy.

Cena zahrnuje:

dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; služby průvodce.

Cena nezahrnuje:

- pojištění léčebných výloh Allianz pojišťovny, a. s.; vstupné do ZOO (zahrnující představení) skupinové - dospělí cca 16 €, mládež 14 - 17 let - 12 €, děti 4 - 13 let 7 €)., Místenka v autobuse dle výberu

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Eliška, specialista prodeje zájezdů

Doprava letecky

01:00 h

Popis

Norimberk je s více než půl milionem obyvatel druhé největší město Bavorska. Symbolem města se stal Císařský hrad, ze kterého se nabízí uchvátné pohledy do okolí. První zmínky existence hradu pocházejí již z roku 1050. Podél Starého města nelze nespatřit středověké městské opevnění, které se zachovalo v původní podobě. Kolem hradeb je umístěno přes 60 historických věží.

S Norimberkem je spojeno i jméno slavného malíře Albrechta Dürera, který zde žil a pracoval. Jeho dům nese jméno Albrecht-Dürer-Haus. U domu Pilatushaus najdeme i výjev z Dürerova obrazu ležícího zajíce. Schürstabhaus je největší měšťanský gotický dům ze 13. století v Norimberku. V Norimberku je toho k vidění opravdu hodně například nesmíte vynechat Bílou věž a Kašnu manželství, kostel sv. Sebalda a sv. Vavřince nebo kostel Panny Marie s orlojem a mnoho dalšího.

Nezapomenutelný zážitek také nabízí vánoční Norimberk nebo norimberské muzeum hraček.