Hotel Jägerhof (Lancken-Granitz)

Německo-Rujána

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 112 661

Poloha

Hotel Jägerhof je moderní a pohodlný hotel a dva bytové komplexy s výhledem na jezero a na úpatí Granitz v krásné krajině Neuensiener. Obklopen staletými lesy a mnoha zajímavostmi, v blízkosti známého přímořského letoviska Binz a Sellin a pláží s jemným pískem, Nabízí vám různé pokoje a apartmány v klidné lokalitě.

Vybavení

K vybavení objektu patří hotel, apartmánový dům (cca 100 m) a apartmánový komplex (cca 50 m). Disponuje 24 pokoji, restaurací s terasou, opalovací loučkou. Úschovna kol.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje pro až 3 osoby, jsou vybavené WC, sprchou nebo vanou, telefonem, sat. TV a fénem. Dvoupokojové apartmány pro až 4 osoby, obývací ložnice, dvoulůžková ložnice, kuchyňský kout (kávovar, myčka na nádobí, sporák), posezení, jsou vybavené WC, sprchou, sat. TV a telefonem. S balkonem nebo terasou.

Strava

Bez stravy (apartmány), snídaně (A1A, A2A) nebo polopenze (A1A, A2A, B1A, B2A). Snídaně formou bufetových stolů. K večeři menu o 3 chodech nebo formou bufetových stolů. Možnost rezervovat snídani (za poplatek) a večeři (za poplatek).

Služby

Zdarma: fitness a stolní tenis. Za poplatek: půjčovna kol. Dětská postýlka cca 2 EUR/den (nutná rezervace předem). Dětské hřiště. Maximální počet osob smí být překročen pouze v apartmánech. WiFi v celém hotelu zdarma.

Pláž

Pláž Sellin cca 4 km.

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 12 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec