od 40 690 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 110 107

Poloha

Sheraton Bijao Beach Resort - All Inclusive se nachází u pláže Santa Clara a nabízí 6 venkovních bazénů, 3 restaurace a wellness centrum.

Vybavení

K vybavení objektu patří vstupní hala, hlavní restaurace, 3 a-la-carte restaurace, 4 bary, obchod se suvenýry, turistická přepážka na rezervaci výletů, 3 venkovní bazény, 2 vířivky a terasa na opalování.

Ubytování

Všechny pokoje mají výhled na Tichý oceán nebo do hotelové zahrady, TV s plochou obrazovkou, kávovar a bezplatnou balenou vodu. Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech prostorách.

Strava

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Večeře jsou také možné v tematických restauracích (rezervace na místě, dle dostupnosti). Snacky, místní a mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje po celý den.

Služby

Restaurace Los Olivos podává středomořskou kuchyni, japonské pokrmy vám nabídne podnik Sakura a z mezinárodního bufetu si vyberete v restauraci Taboga. Po celém areálu rezortu Sheraton jsou rozmístěné ještě 3 další bary. K zázemí rezortu patří tenisové kurty, možnost plavby na lodi podél pláže Santa Clara a 9jamkové golfové hřiště.

Pláž

Přímo na písečné pláži Playa Bijao.

Informace o hotelu

Mapa

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota 30 °C v noci 25 °C

  • Teplota vody 28 °C

Předpověď na další dny

  • Zítra 31 °C v noci 24 °C

  • Středa 30 °C v noci 24 °C

  • Čtvrtek 30 °C v noci 24 °C

  • Pátek 31 °C v noci 24 °C