Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/polsko/cestovani/covid_19.html

Silvestr ve WROCLAWI

Polsko

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Silvestr ve WROCLAWI

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Chcete-li strávit Silvestra v zahraničí za rozumné peníze, ale ve velkém stylu rušného nočního života, tak věřte, že Wroclaw je pro vás tou nejlepší volbou. Můžete poslední rok v roce oslavit velkou party na náměstí Market Square, kde celý večer probíhají živá hudební vystoupení, různých žánrů. Nebo se můžete přesunout do barů a klubů, kde pulzující zábava a bujaré oslavy pokračují opravdu ve velkém.
Všudypřítomné restaurace Vám nabídnou opravdový gurmánský zážitek za velmi příznivé ceny. Naleznete zde i nejstarší restauraci v Evropě – Piwnica Świdnicka, kde například popíjel Chopin, Goethe či Chaplin. Tak neváhejte a přivítejte Nový rok ohromujícím ohňostrojem a přípitkem v krásné historické evropské metropoli.

Program

Odjezd do Wroclawi z Prahy v ranních hodinách.
Po příjezdu do Wroclawi vás technický průvodce zavede do centra města na Market Square – Rynek. Uvidíte zde budovu gotické radnice, která tomuto náměstí právem vévodí. Součástí je úchvatná renesanční věž. Dále byste si neměli nechat ujít katedrálu sv. Jana Křtitle nebo ocelový most Tumski. Hned od rána se můžete na náměstí a v přilehlých ulicích či barech oddat bujarému silvestrovskému veselí. Všudypřítomné restaurace Vám nabídnou pochutini za velmi příznivé ceny.
Odjezd do ČR na Nový rok 1. 1. 2024 v 2:00hod.

Cena zahrnuje

  • 1 místo v autobuse
  • 1 zavazadlo, 1 palubní tašku
  • Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy
  • Technického průvodce na palubě autobusu

Cena nezahrnuje

  • Vstupy do objektů
  • Vstupy do klubů na silvestrovské oslavy
  • Cestovní a úrazové pojištění během pobytu s pojištěním storna a COVID 19 - 49 Kč / den

Nástup / Výstup

ODJEZDOVÁ MÍSTA:
PRAHA – 9:00 AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ FLORENC
MLADÁ BOLESLAV – 9:45 JČÍČÍNSKÁ 1355, benzinová stanice OMV
LIBEREC – 10:30 UL. U NISY, NA RYBNÍČKU (Textil)
Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.


Vyberte si termín