Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Cesarskie Ogrody

Polsko, Baltské moře, Świnoujście

Více o ubytování

od 4 450 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 117 001

Poloha

Hotel Cesarskie Ogrody se nachází v lázeňské části Świnoujście, 600 metrů od oblíbené promenády. Nabízí pokoje se satelitní TV. Budova je obklopena soukromým parkem. Součástí komplexu jsou 4 budovy. Bezplatné bazény se nacházejí v hlavní budově a v činžovním domě.

Vybavení

K vybavení objektu patří recepce, restaurace, bar, kavárna, letní terasa, výtahy, Wi-Fi, léčebné a wellness oddělení, Kneippův chodník, krytý bazén, sauny, whirlpool, solná jeskyně, fitness, půjčovna kol, Nordic Walking, dětské hřiště, parkoviště. Hotelový komplex se skládá ze tří budov: Hotel Cesars Ogrody, Imperial Apartments a Císařská rezidence.

Ubytování

Pokoje v hotelu Cesarskie Ogrody mají vysoké stropy a jsou zařízené v jasných barvách. Každý pokoj má lednici a koupelnu se sprchou a fénem. Některé mají balkon. K dispozici je bezplatné připojení k internetu.

Strava

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. V letní sezóně (květen - září) 1x týdně grilovací večer. 2x týdně tematická večeře (např. ukrajinská, italská kuchyně). Restaurace se nachází v rezidenční budově a specializuje se na domácí polskou kuchyni. Na místě jsou k dispozici dvě kavárny.

Služby

Hosté mohou využít praní a žehlení prádla, stejně jako trezor. Mezi další zařízení patří krytý bazén, sauny, vířivka, posilovna, masážní lůžka a solná jeskyně. Na místě si můžete objednat různé kosmetické procedury. Hotel Cesarskie Ogrody se nachází 3 km od vlakového nádraží Świnoujście. Snadno se dostanete také ke všem zajímavostem města.

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 14 °C v noci 13 °C

 • Teplota vody 16 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 16 °C v noci 15 °C

 • Neděle 20 °C v noci 15 °C

 • Pondělí 21 °C v noci 15 °C

 • Úterý 19 °C v noci 14 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec