Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/polsko/cestovani/covid_19.html

Nosalowy Park

Polsko, Malopolsko, Zakopane

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

NOSALOWY PARK***** - Zakopane

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

KDE BUDETE SPÁT

1 a 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, Spr.+WC, SAT/TV, fén, trezor, Wi-Fi, minibar, set na přípravu čaje, kávovar, župan a pantofle, klimatizace Některé pokoje s možností rozkládací pohovky pro 1 dospělého nebo 2 děti do 11,99 let. Pokoje na dotaz.

FORMA STRAVY

Snídaně

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co musíte vidět: KASPROWY WIERCH - Cesta na vrchol trvá asi 20 minut a uvidíte nezapomenutelné výhledy. Budete obdivovat výhledy na horské štíty v Tatrách a ten nejcharakterističtější - Giewont. Poslední část cesty je ostrá jízda do hor mezi skalami. Alternativní způsob, jak se dostat do Kasprowy, je turistická stezka vedoucí na vrchol. Nejkratší trasa vede prakticky pod lanovkou, přes Myślenickie Turnie, po zelené značce z Kuźnic - stoupání trvá 3 hodiny - cesta dolů trvá 2:30 hodin. GIEWONT - Hrdě stojící nad Zakopaným je cílem mnoha turistů - zarytých profíků i nových turistů. To, co dělá Giewont zvláštním místem, je 17,5 metrový kovový kříž na jeho vrcholu (z toho 2,5 metru je umístěn ve skalách). Je tam od 19. srpna 1901. Instalovali ho tam farníci ze Zakopaného na památku 1900. výročí Ježíše Krista. Do Giewontu se můžeme dostat z Kuźnice, Doliny Strążyska nebo Doliny Małej Łąki a každá z těchto tras má své příznivce. TERMÁLNÍ LÁZNĚ CHOCHOŁOWSKIE - Jedná se o největší termální komplex na Podhalí. Prostor, který máme, umožňuje relaxovat v pohodlných podmínkách bez ohledu na počet osob v zařízení. Množství atrakcí, velké venkovní bazény s přilehlými travnatými plážemi a hluk nedaleké řeky Dunajec. Přidejte k tomu atrakce pro děti a uvidíte, jaká to může být zábava. ULICE KRUPÓWKI - Toto je nejreprezentativnější ulice v Zakopaném. Je zde mnoho restaurací, hospod, obchodů se suvenýry a pořádá se mnoho představení. SKOKANSKÝ MŮSTEK STANISŁAW MARUSARZ - Skokanský můstek v Zakopaném pojmenovaný po lyžaři Stanisławu Marusarzovi se nachází na severním svahu hory Krokiew v Západních Tatrách. Je to přírodní kopec, který se nachází na horském svahu, chráněný lesy. Byl postaven podle návrhu Karola Stryjeńského a je nejstarším a největším skokanským můstkem v Polsku. STEZKA KORUNAMI STROMŮ - v srdci krásného lesa Bachledzké doliny. Procházkou po něm se seznamujeme s místní flórou a faunou. MĚSTSKÝ PARK MARŠÁLA JÓZEFA PIŁSUDSKÉHO - V zóně aktivního odpočinku jsou tenisové kurty pro dospělé a minikurty pro děti, víceúčelové hřiště, dvě hřiště a bruslařská dráha. V kulturní zóně vznikla koncertní část se zázemím a hledištěm, byly zřízeny kabinety přizpůsobené potřebám venkovních expozic, zrekonstruováno Tatranské kulturní a sportovní centrum "Jutrzenka" v zakopaném stylu. Odpočinková zóna se skládá z pěších cest a enkláv, které poskytují odpočinek - pohodlné lavičky obklopené stromy. Reprezentativní areál zahrnuje zrekonstruované náměstí upravené pro státní a místní slavnosti. V poslední, zóně ochrany přírodního systému, můžete obdivovat minialpinárium představující vysokohorskou vegetaci.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový bazén. Aquapark Zakopane (900 m)

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

od 100 PLN/ noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

od 70 PLN/ noc

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

LUXUS V ZAKOPANÉM - ubytování ve vybrané kategorii s bufetovou snídaní BONUSY ZDARMA: vstup do bazénu a wellness centra, Wi-Fi

CELKOVÁ KAPACITA

139 pokojů

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2 PLN/ den

AKČNÍ NABÍDKA

LUXUSNÍ HOTEL S VÝHLEDEM NA ZAKOPANE

URČITĚ OCENÍTE

Proč Spa Hotel Nosalowy Park Zakopane: - luxusní ubytování v Zakopaném - wellness a relaxace - jen 900 m od termálních lázní

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace Eleonora a Marilor, fitness, podzemní garáže, parkoviště Wellness: bazén, saunová zóna, relaxační zóna se 3 jacuzzi, včetně jedné venkovní. Luxusní SPA (SPA suite pro páry s relaxační zónou) nabízí masáže, kosmetické služby, wellness rituály a další)

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel***** Nosalowy Park & ​​Spa se nachází v bukovém parku v samém centru Zakopaného, ​​pár kroků od Krupówki, a odhaluje svým hostům jiný rozměr luxusního trávení volného času. Je to místo s jedinečným charakterem a inspirativním přístupem k historii. Nosalowy Park se skládá ze dvou vzájemně propojených objektů. Historická Villa Marilor, slavná v meziválečném období, kdysi místo odpočinku polské elity světa kultury, politiky a umění a moderní, stylově odkazující na zakopanskou secesi a art deco novou část.


Informace o hotelu

 • Vnitřní bazén ano
 • TV ano

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Alena, specialista prodeje zájezdů

Mapa

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota -1 °C v noci -12 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra -1 °C v noci -8 °C

 • Neděle -6 °C v noci -17 °C

 • Pondělí -5 °C v noci -18 °C

 • Úterý -2 °C v noci -18 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec