od 7 880 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 232 176

Tatra: Týdenní pobyt se snídaní

Nejvýše položený hotel Tatra *** v Zakopanem se nachází ve výšce 1080 m. n. m. v srdci Tater v malebné vesnici Cyhrla.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v pokojích s koupelnou, WC, fénem, TV/SAT, internetovým připojením.

Pokoje typu standard – 19 m2 jsou bez balkónu, se střešními okny. Jsou vhodné pro 2 osoby.

Pokoje typu comfort - 25m2, mají balkon a možnost přistýlky formou rozkládací pohovky. Jsou vhodné pro 2 dospělé osoby a dítě.

Restaurace a stravování

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace a drink bar. V ceně pobytu je snídaně nebo možnost dokoupení polopenze. Strava je podávána formou bufetu. V létě je připraveno místo na grilování.

Sport a relaxace

Milovníky aktivního odpočinku jistě potěší biliard, bowling, hřistě na volejbal, bazén s hydromasážními tryskami, brouzdaliště pro děti, vířivka, parní a finská sauna, posilovna, masážní a kosmetický salón.

Děti

Pro nejmenší návštěvníky je připravený dětský koutek a hřiště.

Zvířata

Pobyt s pejsky hotel neumožňuje.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na monitorovaném nehlídaném parkovišti zdarma.

Okolí a tipy na výlety

Zakopane na úpatí Tater je nejproslulejší polské horské letovisko a hlavní centrum zimních sportů. Je základnou pro túry, pro lyžování, ale samotné město je dostatečně zábavné a má výborné zázemí pro turisty. S. Witkiewicz byl místní tradiční architekturou natolik inspirován, že vytvořil tzv. „styl Zakopane“ a některé z jeho budov stojí dodnes (Villa Koliba a další).

Město leží na úpatí hory Giewont, výstup na ni je sice náročný, ale nesmírně populární. Srdcem Zakopaného je třída Krupówki, moderní bulvár s restauracemi, kavárnami a butiky. Ve městě najdete i stanici lanovky na Kasprový vrch, starý farní kostel, Muzeum Tatranského národního parku a další atraktivní cíle. Můžete tudy putovat i na kole, jsou zde kvalitní cyklotrasy, ale hlavním sportem je určitě lyžování – na svazích v zimní sezóně funguje až 50 vleků.

V srpnu se zde koná Mezinárodní festival goralského folklóru a v červenci se koná série koncertů hudby Karola Szymanowského a dalších skladatelů.

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa ve výši cca 2 Zł/ osoba / noc

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...